Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się zaopatrzyłem w taką oto Sekondę niedawno, doprawiłem do niej pasek ze słonika z naszego bazarku. Dzięki Treevill!! :>

 

attachicon.gifZdjęcie 26.06.2014, 15 45 07 (3).jpg

 

super pasuje i niech się dobrze nosi


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie wrogie przejęcie  :ph34r:

Gaspadin Komandir, u Was wsio w pariadkie ? No, Haraszo  :D

 

post-60538-0-61364800-1403957463_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wojskowo to i ja się dołączę.

Amfibia Gwiazda z okrętem

(wersja prawostronna, z dziobem okrętu skierowanym w prawo - na wschód? ;) )

 

w warunkach "polowych"

 

post-60300-0-80280900-1403962452.jpg

post-60300-0-67875500-1403962454.jpg

 

i cywilnych

 

post-60300-0-65906900-1403962450.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, zakupiłem dzisiaj dość pospolitego Poljota. Nie pochyliłbym się nad nim gdyby nie...... no właśnie - indeksy i wskazówki. Są one koloru żółtego i zastanawia mnie fakt, czy takie były, czy to radosna twórczość? Nadmienię, że farba nałożona na indeksy wygląda bardzo estetycznie, na wskazówkach też ale... zastanawia mnie dlaczego nie są pomalowane też przeciwwagi? Wiadomo, że w katalogach (w tych nowszych) nie są ujęte wszystkie modele oraz jakość skanów też czasami nie pozwala na dokładniejszą analizę. W okresie swojego zbieractwa tudzież kolekcjonerstwa widziałem bardzo dużo różnych, dziwnych, zaskakujących połączeń zegarkowych ale wciąż dość mało aby stwierdzić, że to autentyk lub radosna twórczość. Czy ktoś z was już widział lub może ma takiego Poljocika?  Kiepska jakość zdjęcia to dowód mojego lenistwa - nie chciało mi się rozkładać mini studia fotograficznego :D  

post-41034-0-09592300-1403973149_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy przypadkiem po naświetleniu nie świeci jeszcze trochę w ciemności. Wygląda mi to na nałożoną przez kogoś lumę (która nie do końca pasuje do tego zegarka). :)

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Narfas - to sprawdziłem na samym początku, nie jest to luma :blink:


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę taką tarczę, a właściwie malowanie indeksów i wskazówek  w Poljocie. Nie wiem czy to jest oryginał czy "radosna twórczość", ale wygląda to super, superzasto  :D  Bardzo ładna tarcza :D  Gratuluję Hipek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, zakupiłem dzisiaj dość pospolitego Poljota. Nie pochyliłbym się nad nim gdyby nie...... no właśnie - indeksy i wskazówki. Są one koloru żółtego i zastanawia mnie fakt, czy takie były, czy to radosna twórczość? Nadmienię, że farba nałożona na indeksy wygląda bardzo estetycznie, na wskazówkach też ale... zastanawia mnie dlaczego nie są pomalowane też przeciwwagi? Wiadomo, że w katalogach (w tych nowszych) nie są ujęte wszystkie modele oraz jakość skanów też czasami nie pozwala na dokładniejszą analizę. W okresie swojego zbieractwa tudzież kolekcjonerstwa widziałem bardzo dużo różnych, dziwnych, zaskakujących połączeń zegarkowych ale wciąż dość mało aby stwierdzić, że to autentyk lub radosna twórczość. Czy ktoś z was już widział lub może ma takiego Poljocika?  Kiepska jakość zdjęcia to dowód mojego lenistwa - nie chciało mi się rozkładać mini studia fotograficznego :D  

Ja mam takiego:

post-61474-0-62148300-1403988902_thumb.jpg

Moim zdanie wskazówki to przeszczep z mniejszego Poljota, takiego:

post-61474-0-98167200-1403989172_thumb.jpg

Indeksy w Twoim pomalowane, ładnie wyszły. W sumie ciekawie wygląda :D


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością to radosna twórczość, ale poczciwie wykonana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego skromnie? Pobiedka co prawda z późniejszych lat produkcji, ale efektowna i w dobrym stanie. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem bo sierpik i młoteczek mnie urzekł, choć pewnie to produkcja post sowiecka. Ponieważ jest duży więc pomyślałem, że będzie ładnie wyglądał w gablocie i jednoznacznie identyfikował kolekcję.

post-62679-0-50026100-1404032171_thumb.jpg

i serducho

post-62679-0-75609800-1404032175_thumb.jpg

 


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie całość budziła moje obawy, że to składak, ponieważ koperta jest w stanie lepszym niż tarcza,  dodatkowo mam wrażenie, że koperta to chińska produkcja. No ale sierp i młot zadziałał i kupiłem oczami a nie głową :D

Mówi się trudno będzie taki franken w kolekcji.

 

Edit. umieszczając zdjęcie mechanizmu liczyłem na uwagi ponieważ szukałem w necie coś podobnego i nic nie znalazłem.

Edytowane przez RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm na 100 % od rakiety, to ten ładniejszy, mam kilka takich w kopertach i kilka luzem, były wersję z różną ilością kamieni. ;)

 

Ed.

A na mostku symbol rakiety.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna tarcza, po jakimś czasie można dopasować odpowiedni mechanizm :).

 

Czasem mam wrażenie, że u niektórych forumowiczów giełdy, na których można "coś" zakupić są codziennie :), szkoda, że u nas jest raz w miesiącu i w mieście obok również tylko 1 dzień/mc.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po giełdzie taki , sprawny , stop sekunda stan ok

 

P6290565_zpsed732e56.jpg

 

P6290567_zps2e276948.jpg

 

P6290569_zps3324710e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tylko jak nowy bakteryjny Łucz ze znakiem jakości.

 

post-60538-0-75788700-1404042416_thumb.jpg

post-60538-0-24390100-1404042423_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry strzał - Rekiniasty.

 

Nabyłem bo sierpik i młoteczek mnie urzekł, choć pewnie to produkcja post sowiecka. Ponieważ jest duży więc pomyślałem, że będzie ładnie wyglądał w gablocie i jednoznacznie identyfikował kolekcję.

 

Według mnie tarcza to także radosna twórczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.