Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fankaDaktarina

Gdzie Wy kupujecie takie piękności w takim stanie? Ja jak juz widzę to cena zabójcza... Ender - ja też chcę takiego kirowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taki brzydal z 1947 r. z plamiastą facjatą:

 

mw75 - szczere gratulacje, to jest świetny nabytek ! Szukam ale znaleźć nie mogę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie wymysliłem że pokażę kilka zegarków  :)

Nie wszystkie to najnowsze nabytki, nie mniej jednak jeszcze nie pokazywane.

Przyznaję że mam słabosć do tych zegarków.

Dobra - zacznę lekko 

 
 
img-4378.jpg
img-4380.jpg
img-4381.jpg
 
 
 
img-4383.jpg
Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romanie - nie dziwię się, że masz słabość do tych czasomierzy, ja też :) Piękne są i w ładnych stanach, z tych mam tylko taką dla niewidomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słabość ale widzę że moja babcia Mołnia nie wszystkim się podoba :(

No coż - stara jest ;)

Może ciut młodsza się spodoba :)

 

img-4394.jpg

 

img-4396.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Babcia im starsza tym lepsza i ładniejsza ;)  Czyżbyś zmieniał profil ?? :D Gratki ...śliczne zabaweczki pokazałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nowych Mołni podchodzę z rezerwą, ale staruszki wszystkie mi się bardzo podobają  :wub: . Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Piotr - przecież wiesz że to Ty gdzieś zasiałeś to ziarenko :)  ale na swoją obronę powiem że podłoże było podatne :D

Widzę, że zaczynają Wam się podobać no to młodsza babcia Mołnia - miedziana twarz i inne pasy.

img-4400.jpg
 
img-4405.jpg
 
Gdyby się okazało że ta jednak Wam się nie podoba to mam jeszcze taką do pokazania  :D
img-4402.jpg
 
img-4406.jpg
 

 

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne !!  :wub:  Jaki stan ...


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne!!!! Gratuluję kolekcji! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeżeli  Wam się  babcie podobają to pokażę jeszcze dwóch dziadków.

2CzZ ma przeszczepiona wskazówkę ale jako że jest dość stary to może to być rana wojenna :lol:

img-4367.jpg
 
img-4370.jpg
 
img-4373.jpg
 
img-4376.jpg
 
Edit.
Chciałem tylko powiedzieć że oczywiście Tajtek pierwszy mnie zaciekawil tego typu zegarkami ale też kolekcje pmwasa czy Pawła Bury
Zrobiły na mnie ogromne wrażenie (zdaję sobie sprawę że trudno będzie zgromadzić choć cząstkę tego co Oni posiadają ale będę probował)
Każdemu kto gdzieś czuje potrzebę posiadania takiego staruszka powiem tylko że biorąc taki zegarek do ręki ja czuję  ile ten zegarek przeżył. Czuć w nim kawał historii.
Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czystopol palce lizać :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Każdemu kto gdzieś czuje potrzebę posiadania takiego staruszka powiem tylko że biorąc taki zegarek do ręki ja czuję  ile ten zegarek przeżył. Czuć w nim kawał historii.

 

I to są Święte słowa - nic dodać nic ująć zegarki piękne :wub:  :wub:  :wub:  

Do innych kolekcjonerów ..... Nie lękajcie się !!! idzcie drogą którą wskazał wam rk7000    :) :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to są Święte słowa - nic dodać nic ująć zegarki piękne :wub:  :wub:  :wub:  

Do innych kolekcjonerów ..... Nie lękajcie się !!! idzcie drogą którą wskazał wam rk7000    :) :)  :)

Idziemy, powolutku idziemy... :)

Do mnie jada dwa piękne egzemplarze i nie mogę się doczekać, zresztą jeden Paweł wiesz jaki :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem -_-  jak by coś kiedyś to pamiętaj jestem pierwszy do odkupienia :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yorki, poradzisz z tym dochodzeniem. Teraz medycyna poszła naprzód  :D Też miałem ten problem i pomogła  :lol:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że późno i ten zegarek powinien mieć lepszą oprawę ale tak się przejąłem dochodzenie, że aż musiałem znaleźć coś co mi to ułatwi :-P

Prossszzzzze

 

post-48713-1404515431,5347_thumb.jpg

 

post-48713-1404515440,4179_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób w normalnym świetle fotki ale już teraz widać ze ma typowa usterkę dla tych kopert czyli krzywe uszy ale tak czy inaczej gratuluje nabytku


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzięki uprzejmości naszego kolegi forumowego Tomka, zawitała taka sobie rakietka okazjonalna w stanie NOS  :D. Tym bardziej jestem z niej zadowolony, bo lubię ten typ koperty :) Tomek, jeszcze raz dziękuję :)

post-41034-0-87638500-1404533352_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Kieszonki pyszne rk7000 - gratulację!

 

Ja ostatni ograniczyłem zakupy z racji innych wydatków...ale obok srebrnego poljocika nie mogłem przejść obojętnie.

Tym bardziej, że często pada sformułowanie, że "parki chowają się lepiej" ;-) No to mam teraz dwa rzymskie automaciki:

 

poljoty_round.JPG

 

BTW: dziękuje KChrapek za cynk w okazjach - cena nie była wygórowana, a zegarek w rewelacyjnym stanie, bez praktycznie śladów używania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieszonki pyszne rk7000 - gratulację!

 

Ja ostatni ograniczyłem zakupy z racji innych wydatków...ale obok srebrnego poljocika nie mogłem przejść obojętnie.

Tym bardziej, że często pada sformułowanie, że "parki chowają się lepiej" ;-) No to mam teraz dwa rzymskie automaciki:

 

 

 

BTW: dziękuje KChrapek za cynk w okazjach - cena nie była wygórowana, a zegarek w rewelacyjnym stanie, bez praktycznie śladów używania.

Sam żałowałem ze nie kupiłem, masz to wiesz dlaczego. I nie rozumiałem dlaczego ktoś pisał że cena nieokazjonalna. Uważam że zdecydowanie wart tej ceny. Gratulacje bo piękna sztuka.

Aha tym bardziej żałuję ze złoconego posiadam i teraz nie mam do parki :( ale ostatnio zrobiłem zbyt wiele zakupów (6 szt różnych wzorów rzadkiego zegarka :wub: ) i popłynąłem finansowo.  A jeszcze jeden niecodzienny zakup przede mną.

Pozdrawiam

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.