Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

,

Takie Łucze na bazarku kupiłem. Mechanizmy 1801.1 i kwarc 2356

 

attachicon.gifIMG_8699.JPG

 

dobre trafienie oba ładne.

 

Ra.... Wostok ;-)

 

attachicon.gif1.jpg

 

Tarcza wygląda na świetnie dopasowaną, gdyby ktoś nie wiedział to by się nie poznał; kieszonka łucz fajna ;)

 

gratulacje :)

 

A z takim łuczykiem od Zdziśka moja małżonka do pracy biega.

Ja zaś wygrzebalem sobie rakietę i dopiero w domu zauważyłem istotny brak na tarczy :S

post-68064-0-52602200-1411751233_thumb.jpg

post-68064-0-11344100-1411751334_thumb.jpg

post-68064-0-05564100-1411751381_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Piekny egzemplarz, idealny stan jak na te lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka trójka nabyta dziś przypadkiem :) nawet nie wiedziałem że były tak duże Zarie,marka kojarzyła mi się z dameczkami a i rakieta niezła w bardzo ładnym stanie do przesmarowania wszystkie zaria%20big%20cajka.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo ciekawa trójka wpadła Ci w ręce. Każda z nich jest specyficzna i ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLJOT KOSTKA gallery_60023_1877_13784.jpggallery_60023_1877_154799.jpggallery_60023_1877_127643.jpggallery_60023_1877_76052.jpg

Edytowane przez MISTYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyty kolejny ważny punkt na mojej kolekcjonerskiej drodze do nieskończoności... ^_^

 

Tym razem Kirowski "fale" :) czyli model z charakterystycznym i rzadkim wzorem w środkowej części tarczy (zwany także "rybią łuską" lub z rodziny "firankowatych") Smaczku temu modelowi dodaje lekko złoto-zielonkawa kolorystyka fal wew. i ogólnie konstrukcja kolorystyczna tarczy.

 

Piękny, moskiewski antyczny krab ze świetną tarczą i wskazówkami (i nawet stożkową koronką).

 

post-60300-0-26710200-1411841702.jpg

post-60300-0-60416900-1411841704.jpg

post-60300-0-01882900-1411841707.jpg

 

Miałem z jego zdobyciem sporo problemów ponieważ nie dość, że ogólnie na przestrzeni ostatniego roku wymiotło je z rynku to jeszcze na dodatek ta tarcza jest jedną z najczęściej podrabianych w świecie Kirowskich.  W związku z tym porządny, prawdziwy egzemplarz jest mocno trudny do zdobycia - większość egzemplarzy okazywała się z reguły współczesna czyli poza moim zainteresowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło się ogląda Twoje zdobycze, Gratuluję i czekam na kolejny rarytasik. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyty kolejny ważny punkt na mojej kolekcjonerskiej drodze do nieskończoności... ^_^

 

Tym razem Kirowski "fale" :) czyli model z charakterystycznym i rzadkim wzorem w środkowej części tarczy (zwany także "rybią łuską" lub z rodziny "firankowatych") Smaczku temu modelowi dodaje lekko złoto-zielonkawa kolorystyka fal wew. i ogólnie konstrukcja kolorystyczna tarczy.

 

Piękny, moskiewski antyczny krab ze świetną tarczą i wskazówkami (i nawet stożkową koronką).

 

attachicon.gif188k7393 - Kopia.JPG

attachicon.gif188k7395 - Kopia.JPG

attachicon.gif188k7397.JPG

 

Miałem z jego zdobyciem sporo problemów ponieważ nie dość, że ogólnie na przestrzeni ostatniego roku wymiotło je z rynku to jeszcze na dodatek ta tarcza jest jedną z najczęściej podrabianych w świecie Kirowskich.  W związku z tym porządny, prawdziwy egzemplarz jest mocno trudny do zdobycia - większość egzemplarzy okazywała się z reguły współczesna czyli poza moim zainteresowaniem.

Piękna....tarcza faktycznie jak "nowka szuka nieśmigana"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Спасибо товарищам

 

Przy okazji jeszcze dygresja.

Polując na ten zegarek, chcąc nie chcąc, trochę czasu musiałem poświęcić na zapoznanie się z ofertami... podrabianych tarcz z Charkowa i okolic :D żeby zobaczyć czym się różnią od oryginałów i co je charakteryzuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, "Panowie" z Charkowa "nalegali" na zachowanie dyskrecji.. ;)

 

Podobno jestem pod obserwacją..

Podobno nie tylko ich.. :ph34r:

 

post-60300-0-22480300-1411896263_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nasze rodzime, warszawskie wyroby tak łatwo poznać po ich świetnej jakości :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyty kolejny ważny punkt na mojej kolekcjonerskiej drodze do nieskończoności... ^_^

 

Toto... Podoba mi się to określenie. Szczególnie ta nieskończoność. Im więcej celów zdobytych tym więcej widzę następnych ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taki Poljocik się dzis trafił   :)  tarcza troszkę kiepska ale jako że w cyrylicy to nie mogłem nie kupić  :)

 
 

 

No i chyba te 30 kamieni też przemawiało za zakupem.  :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba te 30 kamieni też przemawiało za zakupem.  :)

30 kamieni w pierwszej kolejności, nie wspomniałem bo wydaje mi się to oczywiste :lol: 

Dla ścisłości dodam zatem że w uszach ma 20 mm co jest mało spotykane wśród radzieckich.

 

Seiko bardzo fajne i faktycznie prawie klon :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.