Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Stoliczny pikny :D Chętnie odkupię jeśli będzie taka Twa wola ;)

 

A skoro o pudełkowacach mowa, to może mniej atrakcyjny, ale jednak ;)

post-60883-0-40595600-1412684386_thumb.jpeg

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolicznyje

 

Przegiąłeś. Ewidentnie kurna przegiąłeś. :angry:

 

pozdrawiam (niechętnie)

Narfas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolicznyje

Piękny 50 letni zegarek, cały komplecik super.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród mnogości modeli Komandirskie tak naprawdę niewiele mi się podoba. Ale ten bardzo,bardzo, dlatego dołączył do paru innych w moim zbiorku. Złocona koperta i złocone indeksy wyglądają po prostu przepięknie w zestawieniu z czarną prostą tarczą. :wub:

Kupiony ostatnio w świetnym stanie za bardzo przyzwoite pieniądze :D

 

 

post-49869-0-59778700-1412839788_thumb.jpg

post-49869-0-76740100-1412839805_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostry tak ale te na 2603 jednak różne. może ktoś dokładniej wie z jakich lat pochodzą ale różnią się indeksami i opisem. sam zbieram ten model i zauważyłem że pierwsza ma indeksy pozłacane nacinane i brak napisu 16 kamieni oraz troszkę grubsze cyfry, zaś druga indeksy malowane pozłacane w paseczek , napis 16 kamieni oraz delikatniejsze smuklejsze cyfry. wydaje się że pierwsza jest ze starszej produkcji tak mi się zdaje. ogólnie było chyba 4 wersje kolorystyczne : w chromie jasna i ciemna tarcza oraz w złocie jasna i ciemna. do tego biorąc pod uwagę wersje z nacinanymi indeksami robi się więc 8 szt do zebrania. aha bardzo ładne . gratuluję.

Obawiam się że na ośmiu się nie skończy :) były jeszcze wersje ze wszystkimi indeksami arabskimi (taką mam) ale były też chyba z czarną tarczą.

Kolega yorki_man ma ich kilka tuzinów więc może sie wypowie  :D

 

A to "pełna arabka" wraz z siostrami :)

 

imag1243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że na ośmiu się nie skończy :) były jeszcze wersje ze wszystkimi indeksami arabskimi (taką mam) ale były też chyba z czarną tarczą.

Kolega yorki_man ma ich kilka tuzinów więc może sie wypowie  :D

 

A to "pełna arabka" wraz z siostrami :)

 

imag1243.jpg

 

i znów czegoś nowego się dowiedzieliśmy. tych pełnych też były 4 wersje ? a z rzymskimi to już troszkę inaczej bo były chyba z kopertą inną która miała takie wykończenie w zaplatany obwarzanek chyba. tak mi się zdaje ale pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znów czegoś nowego się dowiedzieliśmy. tych pełnych też były 4 wersje ? a z rzymskimi to już troszkę inaczej bo były chyba z kopertą inną która miała takie wykończenie w zaplatany obwarzanek chyba. tak mi się zdaje ale pewności nie mam.

Te lunety zaplatane występowały różnie i moim zdaniem nie ma na to regóły. Natomiast co do tarcz to są jeszcze eksportowe i cyryliczne  :P

Może yorki wklei swoje, ma ich naprawdę sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lunety zaplatane występowały różnie i moim zdaniem nie ma na to regóły. Natomiast co do tarcz to są jeszcze eksportowe i cyryliczne  :P

Może yorki wklei swoje, ma ich naprawdę sporo.

czekamy wiec na ściągawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród mnogości modeli Komandirskie tak naprawdę niewiele mi się podoba. Ale ten bardzo,bardzo, dlatego dołączył do paru innych w moim zbiorku. Złocona koperta i złocone indeksy wyglądają po prostu przepięknie w zestawieniu z czarną prostą tarczą. :wub:

Kupiony ostatnio w świetnym stanie za bardzo przyzwoite pieniądze :D

kchrapek - Przyłączam się do wielbicieli. Ten Komandir wygląda po prostu super :D  :D  Następna pozycja do mojej listy must have . Gdyby się rozmnożył, pamiętaj proszę o mnie!

Ja niestety nie mam blisko do szuflad, szaf ani do piwnic pełnych radzieckich czasomierzy...


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kchrapek - Przyłączam się do wielbicieli. Ten Komandir wygląda po prostu super :D  :D  Następna pozycja do mojej listy must have . Gdyby się rozmnożył, pamiętaj proszę o mnie!

Ja niestety nie mam blisko do szuflad, szaf ani do piwnic pełnych radzieckich czasomierzy...

Oj ale to allegro z tamtego tygodnia - 74 zeta z wysyłką. :D Stan niemal jak NOS :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeoczyłem cholipa   :wacko:


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no! dwa rozdania i dwie karety: 4 wostoczki i 4 rasije... z takim zawodnikiem, to strach wchodzić do licytacji :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz razem z rodzinką wyglądają tak:

 

[...]

 

Piękne są. A dałoby radę podrzucić foty tych dwóch pozłacanych Rossii (Rossiji???) ?


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to taki eksperyment, kupione dziś w Gruzji na "pchlim targu". Za 4 dni kuzyn wraca to będę miał w rękach.

 

post-62679-0-93749500-1412947441_thumb.jpg


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.