Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie, sie nie spodziewałem takich słów uznania dla moich skromnych zegarków :)

Jutro też coś pewnie pokażę bo trochę sie tego nazbieralo ale też skromnie. Później kto wie :)

 

Poljot to nie jest zakup hurtowy i źle wyszedł na zdjęciu. Jutro postaram się podmienic.

Jeśli chodzi o "rządzenie" to ja najwyżej w czworakach mogę sił spróbować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, bez przesadnej skromności proszę. Rośniesz w siłę z kolekcją. Gratuluję.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman to potrafi każdemu zepsuć humor. Parę stron wcześniej pokazuję taką rakietę, podniszczoną ale cieszę z zakupu jak dziecko, a ten zaraz sypie takimi jak z rękawa. I zadowolenie szlag trafił :wacko: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman to potrafi każdemu zepsuć humor. Parę stron wcześniej pokazuję taką rakietę, podniszczoną ale cieszę z zakupu jak dziecko, a ten zaraz sypie takimi jak z rękawa. I zadowolenie szlag trafił :wacko: .

 to może mi jednak tą podniszczoną wyślij???  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  Ja specjalizuję się w podniszczonych oraz zniszczonych :D  :D  :D  B)  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trafia na listę życzeń:

post-33253-0-60868700-1421078657.jpg

 

 

A ja zakupiłem taką nową, wiatrową Rakietę. W innym temacie pisaliście, że drogo dałem, ale cieszę się jak dziecko! Już trzeci dzień trzymam ją na biurku i oglądam co kilka minut. Zboczenie się zaczyna robić  :ph34r: .

post-68297-0-16928700-1421095600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, miło się patrzy, więc się nie dziwie, że zauroczony. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trafia na listę życzeń:

 

 

 

A ja zakupiłem taką nową, wiatrową Rakietę. W innym temacie pisaliście, że drogo dałem, ale cieszę się jak dziecko! Już trzeci dzień trzymam ją na biurku i oglądam co kilka minut. Zboczenie się zaczyna robić  :ph34r: .

attachicon.giffociszcze.jpg

Piękna. :wub:  No i CCCP a nie Rossija jak moja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 to może mi jednak tą podniszczoną wyślij???  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  Ja specjalizuję się w podniszczonych oraz zniszczonych :D  :D  :D  B)  :ph34r:

Kurde, popatrzyłem na moje zegarki i wychodzi na to, że ja też i to nieświadomie. Ani jednego NOS-a, półNOS-a, nawet ćwierćNOS-a nie mam. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczna "róża wiatrów"  :)

Na fajnym pasku wyglądałaby jeszcze lepiej  :)

Lepiej to wyglądałaby na mojej dłoni. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, popatrzyłem na moje zegarki i wychodzi na to, że ja też i to nieświadomie. Ani jednego NOS-a, półNOS-a, nawet ćwierćNOS-a nie mam. :angry:

To co ty biedny zrobisz bez nosa gdy katar złapiesz?? :D  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem taką nową, wiatrową Rakietę. W innym temacie pisaliście, że drogo dałem, ale cieszę się jak dziecko! Już trzeci dzień trzymam ją na biurku i oglądam co kilka minut. Zboczenie się zaczyna robić  :ph34r: .

 

Gratuluję!! :)

Ja w tym przypadku nie uważam, że za drogo. Sam się zastanawiałem nad opcją KT-250zł jak była dostępna ale miałem nadzieję, że może w licytacji dojdzie np. tylko do 200zł. Ale jak rano otworzyłem Alle to.... było po ptakach! Ewidentny mój błąd :(

Na RW z sygnowaniem USSR (tylko taka mnie interesuje) czekam już 1,5 roku..

Pewne zegarki warte są swojej ceny.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ty biedny zrobisz bez nosa gdy katar złapiesz?? :D  :D  :D  :D

Nie ma nosa, nie ma kataru. :P

Edytowane przez ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nosa, nie ma kataru. :P

Kup jakąś Sławkę od Endera i za parę dni katar murowany  :)

 

Pamiętam Twoją czarną Rakietę, chyba była w niezłym stanie tylko koperta troszkę słabsza. Te koperty generalnie są grubo chromowane i można trafić trupka z niezłą kopertą.

Wogóle chrom z lat 50/60 na kopertach jest w znacznie lepszej kondycji niz w późniejszych radzieckich. Tak jest z Pobiedami, Wołnami, Rodinami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczna "róża wiatrów"  :)

Na fajnym pasku wyglądałaby jeszcze lepiej  :)

 

Np takim, jak ma moja druga (w sumie to pierwsza) sztuka  ;)?

 

post-68297-0-73852600-1421097460_thumb.jpg

 

Z czego tę po lewej chętnie bym wymienił na coś typu Poljot de luxe z miodową tarczą, czy czarna lodówka.

Nie jest nowa, ale w ładnym stanie i przeszła w 2014 czyszczenie i smarowanie (na Ukrainie :>).  Szczegóły i fotki na PW jeśli ktoś ma chęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę od strony koronek i dekla :)

A dla mnie bomba :) gratuluję. Super stan a i "budzik" ładny.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, bez przesadnej skromności proszę. Rośniesz w siłę z kolekcją. Gratuluję.

Grzegorz - to nie przesadna skromość  :) to zasłona dymna  :ph34r:

W grudniu skupiam uwagę większości Forumowiczów na turnieju. Sam wtedy "poluję" podczas gdy inni latają z aparatem i cape - codami zamiast siedzieć na aukcjach  :D

Najważniejsze to wyłączyć konkurencję  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trafia na listę życzeń:

post-33253-0-60868700-1421078657.jpg

 

 

A ja zakupiłem taką nową, wiatrową Rakietę. W innym temacie pisaliście, że drogo dałem, ale cieszę się jak dziecko! Już trzeci dzień trzymam ją na biurku i oglądam co kilka minut. Zboczenie się zaczyna robić  :ph34r: .

attachicon.giffociszcze.jpg

Pierwsze zdjęcie poznaję :D

a ta róża wiatrów, to chyba ta polecana przeze mnie aukcja?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jakąś Sławkę od Endera i za parę dni katar murowany  :)

 

Pamiętam Twoją czarną Rakietę, chyba była w niezłym stanie tylko koperta troszkę słabsza. Te koperty generalnie są grubo chromowane i można trafić trupka z niezłą kopertą.

Wogóle chrom z lat 50/60 na kopertach jest w znacznie lepszej kondycji niz w późniejszych radzieckich. Tak jest z Pobiedami, Wołnami, Rodinami itd.

O to dobrze wiedzieć, Ender to taki przyczajony wirus, ukryty prion? :huh:

Rakieta tarczę ma w świetnym stanie, tylko koperta cdd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - to nie przesadna skromość :) to zasłona dymna h34r:

W grudniu skupiam uwagę większości Forumowiczów na turnieju. Sam wtedy "poluję" podczas gdy inni latają z aparatem i cape - codami zamiast siedzieć na aukcjach :D

Najważniejsze to wyłączyć konkurencję :lol:

No dobrze wiedzieć :-D to ja też nie wystartuję w następnym konkursie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman to trzeba termin turniejów zmienić. W grudniu trochę przepłacałeś :) teraz trzeba zrobić bo ceny na sieci zrobiły się bardziej ludzkie...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.