Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

@mayor - Cudowny ten Poljot; nie dość, że stalowy, to jeszcze ma obłędnie piękną tarczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mayor - Cudowny ten Poljot; nie dość, że stalowy, to jeszcze ma obłędnie piękną tarczę :)

Dzięki.,Poprzedni trochę się rożni.,Ma inna koronkę i jednoczęściowy dekielek., 

post-67292-0-71322500-1422651094_thumb.jpg

post-67292-0-01950400-1422651108_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden dosyć rzadki .,Ostatnio była dyskusja na temat tej marki,.

post-67292-0-86919700-1422654346_thumb.jpg

post-67292-0-94726500-1422654362_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden dosyć rzadki .,Ostatnio była dyskusja na temat tej marki,.

Takiego jeszcze moje oczy nie widziały :blink: W zasadzie Wołna z logiem Radugi. Bardzo ciekawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raduga na 2809 - super gratulacje :)

Takiej jeszcze nie widziałem. Poljoty stalowe fajna Almaz też ala ta Raduga to rzadkość ogromna. I jeszcze jaki stan. Świetny nabytek mayor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden dosyć rzadki .,Ostatnio była dyskusja na temat tej marki,.

 

Mamy tu potwierdzenie, że Raduga była również na werku 2809. Anglojęzyczna wersja potwierdza tezę, że Raduga była brandem eksportowym. W zasadzie wszystko jest identyczne jak w Wołnach, ale jest jeden wyjątek: koło naciągowe - nie ma na nim charakterystycznych gwiazdek :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu potwierdzenie, że Raduga była również na werku 2809. Anglojęzyczna wersja potwierdza tezę, że Raduga była brandem eksportowym. W zasadzie wszystko jest identyczne jak w Wołnach, ale jest jeden wyjątek: koło naciągowe - nie ma na nim charakterystycznych gwiazdek :blink:

 

Raduga mayora nie jest dosyć rzadka, tylko ekstremalnie rzadka. Wspaniały okaz! :)

Radugi z początku lat 60. są w cyrylicy więc były przeznaczone na rynek wewnętrzny (99% Radug). Znana są Radugi - Saturn i Radugi - Wołna (być może na eksport), ale te egzemplarze można policzyć na palcach jednej ręki, niemal nie pojawiają się na aukcjach i w kolekcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wzięło mnie na chronografy i to tak mocno, że spać po nocach nie mogę. Dziś doskoczył kolejny. Uffff

 

post-66877-0-21364900-1422659326_thumb.jpg

 

Wymagał mojej ingerencji - rozbiórka, lekkie czyszczenie, oliwka i regulacja a z zewnątrz spa. Ożył i ruszył pięknie ;)

 

A jak wiadomo w parce lepiej się chowają ;)

 

post-66877-0-06467500-1422659343_thumb.jpg

 

 

 

 


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby spać dobrze po nocach musisz jeszcze w tym Poljocie wymienić obrotowy bezel ,.W tej chwili  bezel różni się od tarczy o kilkanaście lat i dodatkowo jest od innego modelu zegarka(z małymi subtarczami i tarcza ze wzorem ruletki)

Edytowane przez mayor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nowość "staroć" :D Coś co na pewno spodoba się Romanowi a i Paweł też by chyba nie pogardził ;)

 

A według mnie coś pięknego po prostu :wub:

post-49869-0-84429800-1422696339_thumb.jpg

 

post-49869-0-83532300-1422696356_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z serii "zegarek do 35zł":

 

post-68297-0-77780500-1422698260_thumb.jpg

 

Jak to jest- niektóre zegarki są mega niefotogeniczne, jak dochodzi paczuszka to człowiek japę ze zdziwienia otwiera, że taki ładny. Inne znowu na zdjęciach wyglądają super, a w rzeczywistości rozczarowanie.

Nie muszę pisać chyba jaki efekt ten na mnie wywołał :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z serii "zegarek do 35zł":

 

attachicon.gifBoctok.jpg

 

Jak to jest- niektóre zegarki są mega niefotogeniczne, jak dochodzi paczuszka to człowiek japę ze zdziwienia otwiera, że taki ładny. Inne znowu na zdjęciach wyglądają super, a w rzeczywistości rozczarowanie.

Nie muszę pisać chyba jaki efekt ten na mnie wywołał :).

To prawda. Na aukcjach ten zegarek kosztuje grosze i nikt go nie chce a na żywo jest bardzo ładny.

 

Edit. Sprawdziłem. Ja za swój w idealnym stanie dałem 32 zł z przesyłką :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki Agat na chodzie się trafił. Przypomniał mi lekcje w-fu w podstawówce :)

7a87da629ed9588a8f11840d1d8c2c29.jpg153cd257713da7fd9256e986e7508121.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowości

 

Piękne wszystkie. Pobieda super, pierwszy Kirowski  ładny stan, a ten z burgundową tarczą to na mojej liście jest.   ;)


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek - gratulacje. Wygląda jakby przed chwilą fabrykę opuścił. Pięknie zachowany wczesny Kirow :) Obiekt mojego porzadania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski Poljot de Lux (29j.) mi się trafił ..!

Rzadka konwencja i wersja. W ogóle to nawet nie sądziłem, że wersji z dolnym datownikiem jest tak mało! :huh:

Nie mogłem żadnego do porównań i weryfikacji znaleźć w publicznie dostępnych katalogach i kolekcjach! - ani u Gordona, ani Phila ani nawet Antonowa czy Brodnikowskiego (w końcu znalazłem - no gdzieżby inaczej! .. u Krisa :D )

Na podkreślenie zasługują też bardzo ciekawe indeksy - szczególnie na godz.12

 

post-60300-0-64831300-1422709798.jpg

post-60300-0-94650800-1422709794.jpg

post-60300-0-70167400-1422709796.jpg

 

Szkiełko oczywiście bez lupki (no ale z lupką to byłoby Bizancjum..) i tylko te naloty na wskazówkach mnie irytują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian - boski! :) Wydaje mi się, że nie mogłeś znaleźć tej tarczy, ponieważ była ona właściwa dla kopert złotych, a więc bardzo rzadka, ale nie jestem tego do końca pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.