Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, już wiem wszystko :) . To zupełnie inna niż myślałem, ale chyba majster miał takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Rakiete jako złom bo potrzebowałem części, a tu po dotarciu do domu wskazówki żywo ruszyły :D więc małe spa i Rakietka do kolekcji....może nic specjalnego ale jeszcze nie trafiła mi się taka ładna tarcza :)

 

DSCF7848.jpgDSCF7851.jpg

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregch - piękne zakupy, Gratuluję :)

 

Qba - super Rakieta.

 

Wcześniej widziałem super zakupy kolegów i wszystkim gatuluję :)

Hans - Wołna i antymagnetyczny  Wostok to tak jak przeważnie u Ciebie - świetne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś korzystając z okazji że forumowy kolega Zdzisiek dziś zamiast porządnych radzieckich zegarków nabywał jakieś "marne" zenithy i longinesy zakupiłem kilka zegarków z listy życzeń. Hmm dopiero na fotce zauważyłem że sława zodiak jakaś zaparowana - więc już leży otwarta i się wietrzy...

Piękne zdobycze gregch! Gratuluję! :)

 

Ładny mi złom! To ja obok ciebie punkt skupu otworzę :D Piękna i piękny stan. Gratuluję!

Gregch - piękne zakupy, Gratuluję :)

 

Qba - super Rakieta.

 

Wcześniej widziałem super zakupy kolegów i wszystkim gatuluję :)

Hans - Wołna i antymagnetyczny  Wostok to tak jak przeważnie u Ciebie - świetne :)

Dzięki chłopaki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za gratulacje. Ja także gratuluję nowych nabytków. Jeszcze takie trzy parki dziś wpadły przypadkiem  :D Część do SPA a część w ludzi.

 

amf.jpg

kom.jpg

pob.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qba, w ładnym stabnie ta rakietka!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qba - piękna Rakieta w stylistyce vintage

gregch - WT bajka. Zazdroszczę bo jeszcze takiego nie mam a bardzo bym chciał mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. A "zakaz" nawet z prawidłowym mechanizmem ze stop sekundą  :D Jak trafi mi się dubel to będę o Was pamiętał.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie cudo :) jutro szykuje się na rękę.

58823bc787fb59ef7d285efbedc1dd36.jpg4b2617c472edc3b9f46189434edec4eb.jpg

Pasek musi się jeszcze ułożyć.

128ab6ef638ef22c1521eaa61d1842cd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gregch, @Enkil - wostoczki zarąbiste!!! :)

 

dwa pytania odnośnie okazów z #25014: 

1) czy amfibia z nurkiem to automat? i czy nietypowa koperta jest wyłączna dla nurka??

 

2) czarny-plastikowy bezel w komandirze pojawia się w sposób dowolny? czy są jakieś reguły?? ja mam gdzieś w moim wiaderku trupka amfibii cal.2409 z takim bezelem - czy taki zestaw też obleci?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia z nurkiem to automat. Niestety nie wiem czy te nietypowe koperty były z innymi tarczami choć kojarzę że kiedyś widziałem taką z inną tarczą ale wydawała mi się poskładana. Co do ceramicznego bezela w amfibiach to trzeba by było zajrzeć do katalogów, chyba że zaraz jakiś zorientowany forumowicz rozwieje wątpliwości.
Edit. W katalogu Wostoka z 1990 są amfibie z ceramicznym bezelem. 

https://plus.google.com/photos/113098239036073221216/albums/5893318406100175761/5893723193564988018?banner=pwa&pid=5893723193564988018&oid=113098239036073221216

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gregch - dzięki za link do katalogu! (kurde, już chyba z dwudziesty siódmy raz :))

 

Kilka stron dalej, jest nawet "Twoja" amfibia z nurkiem i do tego z tym czarnym-ceramicznym bezelem!!! ...później (str.41 i 50) jest odpowiedź na moje pytanie -> amfibie z nietypowym mocowaniem bransolety z innymi wzorami tarczy

 

Ale w tym katalogu najbardziej mnie zaintrygował wostoczek red-twelve ze str.43 normalnie wyglądający jak poljot sygnał! z tym że z opisu wynika, że druga koronka to "pic na wodę - fotomontaż" i służy do obracania dodatkowego ringu przy tarczy...

W każdym razie, raczej niespotykany mutant :)

post-54348-0-08240000-1433837507_thumb.jpg

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tomek rozdwojenie jaźni i nicków masz chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi.

Od dłuższego czasu nie działa ki tap logując się jakimiś dziwnymi danymi.

W przeglądarce działa forum normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.