Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

post-77386-0-47740100-1435000384.jpgWłaśnie odebrałem od kolegi zegarmistrza moją niedawno przygarniętą Rakietkę, stan śliczny, tarcza czyściutka,post-77386-0-36067100-1434993344.jpgpost-77386-0-14703200-1434993373.jpg a szkiełko nowiutkie :rolleyes:

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna Róża!

 

U mnie dziś takiego coś się trafiło... muszę jeszcze go dopieścić

Uwielbiam tą wersję okolicznościową! Fantastic!

 

Pierwsza dama znaleziona na wyprzedaży garażowej dla mojej dziewczyny :-) Stan prawie NOS. Żadnych rys i przetarć. Z pudełeczkiem z logiem Łucz :P Za 10 zł ;)

 

 

Zaskakująco ciekawy. Super znalezisko.

 

u mnie od niedawna taki łucz
 

 

Mocny nabytek. Wartościowy kolekcjonersko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój nowy nabytek [sława-werk 2427], chociaż nie miałem pojęcia w jakim stanie jest rzeczywiście-zdjęcia z aukcji po prostu koszmarne ;)

Za te pieniądze jestem bardzo zadowolony, zegarek sprawny- niedługo pójdzie do zegarmistrza na wypieszczenie mechanizmu [gdyby ktoś był zainteresowany to ta sprzedawczyni ma chyba jeszcze 3 zegarki wystawione- nad rzymianką też się zastanawiałem u niej]

 

 

 

 

a218aa34b6a8d572.jpg
 
4ad2e026ddffe88e.jpg
 
03e6b6329c6f3682.jpg
 
b86c24e22b63ab00.jpg
 
3453229cf0fbbedb.jpg
 
87a6d9d28bd81e1c.jpg
 
a336eca6535814e0.jpg

Edytowane przez MarJan©

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oto mój nowy nabytek [sława-werk 2427], chociaż nie miałem pojęcia w jakim stanie jest rzeczywiście-zdjęcia z aukcji po prostu koszmarne ;) :

http://allegro.pl/show_item.php?item=5449393670

Za te pieniądze jestem bardzo zadowolony, zegarek sprawny- niedługo pójdzie do zegarmistrza na wypieszczenie mechanizmu [gdyby ktoś był zainteresowany to ta sprzedawczyni ma chyba jeszcze 3 zegarki wystawione- nad rzymianką też się zastanawiałem u niej]

 

 

 

 

a218aa34b6a8d572.jpg
 
4ad2e026ddffe88e.jpg
 
03e6b6329c6f3682.jpg
 
b86c24e22b63ab00.jpg
 
3453229cf0fbbedb.jpg
 
87a6d9d28bd81e1c.jpg
 
a336eca6535814e0.jpg

 

Na forum jest taka zasada że nie wklejamy linków do aukcji tylko własne zdjęcia(no chyba że linki do "okazji")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTK-WGM - ładny, stary Komandir

Hagedorn - zacny prezent

Nightdream - świetna Pabieda, jedna z najładniejszych

Mawis - uroczy Łucz

piotrek_m-ce - świetne zakupy, do pełni szczęścia brakuje oryginalnej koperty do Wostoka precyzyjnego.

rysqut - szukam takiego Łucza już bardzo długo, gratulacje

 

Dziś u mnie trzy staruchy:

 

post-29552-0-79556000-1435002134_thumb.jpg

 

post-29552-0-02304500-1435001987_thumb.jpg

 

i zagadkowy Leningrad bez napisów, pokazywany już w innym wątku

 

post-29552-0-05525500-1435001842_thumb.jpg

Edytowane przez Slavny Hans

www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysqut - Saturn mimo, że nie idealny to jednak jest Saturnem w niezłym stanie a to rzadkość. Gratuluję.

Hans  - nie wspominam o Leningradzie bo pierwszy raz takiego widzę (gdzie ten inny wątek jest?) ale Sputnik i Ljuks to już są rarytasy. Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans  - nie wspominam o Leningradzie bo pierwszy raz takiego widzę (gdzie ten inny wątek jest?) ale Sputnik i Ljuks to już są rarytasy. Gratuluję :)

Nie byłeś nigdy na mojej stronie? Ten Leningrad z napisami wisi tam już parę lat :) Z tego co pamiętam to chyba Smoka zegarek był.  Wątek jest tu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/36981-co-to-za-zegarek-tu-pytamy-o-swoje-znaleziska-zakupy/page-427

 

 

 

A co lepiej/łatwiej kupic - koperta do wostoka czy tarcza do almaza? (mniemam że koperta jest od niego)

Szukaj Ałmaza w kopercie od precyzyjnego, będziesz miał dwa zegarki. Mi się kiedyś udało kupić Wołnę w kopercie od Ałmaza i Ałmaza w kopercie od Wołny :) A jaki masz mechanizm?

Edytowane przez Slavny Hans

www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłeś nigdy na mojej stronie? Ten Leningrad z napisami wisi tam już parę lat :) Z tego co pamiętam to chyba Smoka zegarek był.  Wątek jest tu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/36981-co-to-za-zegarek-tu-pytamy-o-swoje-znaleziska-zakupy/page-427

 

 

Jakoś nie wpadł w oko ale teraz obejrzałem sobie go dobrze  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTK-WGM - ładny, stary Komandir

Hagedorn - zacny prezent

Nightdream - świetna Pabieda, jedna z najładniejszych

Mawis - uroczy Łucz

piotrek_m-ce - świetne zakupy, do pełni szczęścia brakuje oryginalnej koperty do Wostoka precyzyjnego.

rysqut - szukam takiego Łucza już bardzo długo, gratulacje

 

Dziś u mnie trzy staruchy:

 

attachicon.gifSputnik Au tarczka zloty srodek 1m8.jpg

 

attachicon.gifLjuks Au jak Doxa 2m8.jpg

 

i zagadkowy Leningrad bez napisów, pokazywany już w innym wątku

 

attachicon.gifLeningrad czarny glob bez napisow 1m8.jpg

Piękny Ljuks! Ehh kiedy mi się taki trafi....;)

Gdzie Ty kupujesz te wszystkie zegarki? ;)

Gratuluję!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłeś nigdy na mojej stronie? Ten Leningrad z napisami wisi tam już parę lat :) Z tego co pamiętam to chyba Smoka zegarek był.  Wątek jest tu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/36981-co-to-za-zegarek-tu-pytamy-o-swoje-znaleziska-zakupy/page-427

 

 

 

Szukaj Ałmaza w kopercie od precyzyjnego, będziesz miał dwa zegarki. Mi się kiedyś udało kupić Wołnę w kopercie od Ałmaza i Ałmaza w kopercie od Wołny :) A jaki masz mechanizm?

Mechanizm to 22 kamienie wostoka. Jakby ktoś miał Almaza w kopercie Wostoka albo oddzielnie jedno i drugie to chętnie wymienie na bilety NBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś nawiedziła taka rakieta, co to Gregh kilka dni temu wystawił. Dzięki Gregh :)

Wymieniłem oś sekundnika, szkiełko i dałem sekundnik (powinien być biały, ale wydaje mi się, że czerwony świetnie pasuje :) ), i aktualnie ładnie cyka :)

3441bad94dcf102e1e0a2e5a13fae2f8.jpg

Wysłane z mojego SK17i przy użyciu Tapatalka

 

Ed.

Dołączyła do reszty :)http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/album/1898-pewien-typ-rakiety-kt%C3%B3r%C4%85-bardzo-lubi%C4%99/.

Jeszcze kilka mi brak, np. Jeden pan ma z motylkami i nie chce oddać ;):D . A z zieloną tarczą to chyba nikt nie ma bo od. Około 15-17 miesięcy szukam i nie widziałem ani jednej... :(

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta fajna,  Enkil pokaż jakie masz jeszcze -_-

:) przecie dalem linka do galerii w poście powyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda Czerwona 12.... Tfu.. nie czerwona, a bardzo wyblakła ;) Pierwsza moja za 2 dyszki :) Jest piękna, stara i taka klasyczna :)

 

4-54

 

7ee1c32796bd6baagen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, ale gdzie ta 12?  ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzę pod odpowiednim kątem to nawet dojrzę tą 12 ;) Początkującego kolekcjonera takiego jak mnie w zupełności zadowala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ze dwie takie blade - jeżeli chodzi o taen zegarek  to częsta przypadłość niestety. Nie zmienia to faktu że jest to jednak Pobieda czerwona 12 :)

Przyjrzyj się wskazówkom jeszcze i moim zdaniem jeżeli chodzi o tego typu zegarki to niezbędne jest zdjęcie mechanizmu.

Tak czy tak za 20 zł raczej bym się nie zastanawiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.