Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jeszcze jeden. Taki trochę zastanawiający. Stan NOS ale zagadkowe wskazówki, nigdy ich nie widziałem na precyzyjnym choć wostokowe. Tylko po co ktoś miałby zmieniać w zupełnie nowym zegarku? :huh:  Mechanizm oczywiście właściwy "złocony" z gwiazdkami :)

post-49869-0-72462900-1441567210_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się taki trafił. Na żywo zaskakująco ciekawy no i automat. Kchrapek wostoki wymiatają. Od dluższego czasu poluje na takiego. Jak byś chciał się pozbyć to daj znać :)

post-65724-0-46609900-1441567452_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostoki bajkowe :)

 

TAkie mi sie cos trafiło, ale jak zrobiłem  zdjęcie to taka koronka jakaś taka :)  Kupowałem w ciemno ze zdjęcia przedstawiającego coś na czerwonym czymś :)

post-83437-0-73428800-1441649622_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostoki bajkowe :)

 

TAkie mi sie cos trafiło, ale jak zrobiłem  zdjęcie to taka koronka jakaś taka :)  Kupowałem w ciemno ze zdjęcia przedstawiającego coś na czerwonym czymś :)

Bardzo ładny Poljocik, jak Ci się znudzi to u mnie znajdzie nowy dom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten poljocik! Też właśnie trafiłem ale słabszy stan od Twojego i z mniejsza, wypuklą na końcu koronką.

A Wostoki to w ogóle z jakiejś innej czasoprzestrzeni :) Niesamowite stany!

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za uznanie dla Wostoków. Jakoś nie umiem przejść obok 2809 obojętnie i niemal zawsze muszę kupić :D

To jeszcze może taki bardziej zwykły pokażę:

post-49869-0-49802000-1441653113_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nie powinien być w chromie czasem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za uznanie dla Wostoków. Jakoś nie umiem przejść obok 2809 obojętnie i niemal zawsze muszę kupić :D

To jeszcze może taki bardziej zwykły pokażę:

attachicon.gifDSC00465.JPG

 

 

A pasek jaki fajny! Współczesny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za uznanie dla Wostoków. Jakoś nie umiem przejść obok 2809 obojętnie i niemal zawsze muszę kupić :D

To jeszcze może taki bardziej zwykły pokażę:

attachicon.gifDSC00465.JPG

 

Nie powinien być w chromie czasem? 

Koperta na pewno jest ok, bardziej bym się zastanowił nad wskazówkami..... kiedyś już temat tych Wostoków był poruszany. Ale szczerze powiedziawszy też mam dylemat co do wskazówek, bo często widuje takie jak u kchrapka.U mnie, są takie jak w katalogu tj. "trójkątne":

Wostok1976_Page_122.jpg

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie tu kilka dni a tyle fajnych zegarków się pojawiło w tym czasie. Gratulacje za sławę sowę

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta na pewno jest ok, bardziej bym się zastanowił nad wskazówkami..... kiedyś już temat tych Wostoków był poruszany. Ale szczerze powiedziawszy też mam dylemat co do wskazówek, bo często widuje takie jak u kchrapka.U mnie, są takie jak w katalogu tj. "trójkątne":

 

Wskazówki tak idealnie współgrają z indeksami że nie wydaje mi się żeby to była przekładka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiła mi się Rakieta Big Zero - i muszę powiedzieć, że jest faktycznie Big, nie spodziewałem się ;). Niestety koperta w tragicznym stanie, od spodu zupełnie bez chromu, boki też z potężnymi ubytkami, na plus jest oryginalna koronka (choć jakaś wykrzywiona) i tarcza ze wskazówkami - wszystko w pięknym stanie. Gdyby ktoś miał kopertę to proszę o kontakt. Pasek dziadowski, założyłem do zdjęcia, będę musiał się rozejrzeć za jakimś ładniejszym z podkładką ;).

post-74509-0-74535600-1441702570_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niedzielnych zakupów  :D

pob.jpg
 
luch1.jpg

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zajebiaszczy miś :) gdyby ktoś chciał takiego sprzedać to kupię, synek by był w siódmym niebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna czajka, poluję na taka olimpijską...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek - nie mów?!

Synek zamieni amfibie na misia?  :o   :lol:

Za ciężka jest, trochę ponosi i go ręka boli ;) na spacerze zegarek jest trochę na jego ręce a trochę w mojej kieszeni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka. Stadion.

Chciałem zadać pytanie o cenę ale już zostałem poinformowany o kwocie jaką musiałbym przeznaczyć na to cudo.Jeśli to nie tajemnica to proszę na PW.

Edytowane przez szyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.