Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Nato nie bardzo  - zegarek jest bardziej  klasyczny  niż sportowy. 

Odnośnie renowacji tarczy  - daj znać jak to wyjdzie. Jestem w posiadaniu zegarka w podobnym stanie do Twojego i raczej nie ma szans na zdobycie oryginalnej tarczy.

Zakup ładnego egzemplarza też nie jest łatwy chociaz znam jednego kolegę Który ma dwa takie  :angry:  :D

 

 

zanoszę do WERK-u w Szczecinie. Mają pozytwne opinie. Ratowali już mi Komandirskiego raz. Co do tarczy to się domyślam,że szanse są takie jak wrzucenie maszyny do pisania do stada małp i oczekiwanie że przypadkowymi naciśnięciami napiszą szekspira:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanoszę do WERK-u w Szczecinie. Mają pozytwne opinie. Ratowali już mi Komandirskiego raz. Co do tarczy to się domyślam,że szanse są takie jak wrzucenie maszyny do pisania do stada małp i oczekiwanie że przypadkowymi naciśnięciami napiszą szekspira:)

Milion małp z milionem maszyn przez milion lat napisze wszystkie dzieła Szekspira   :P

A nawet więcej :D


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Poniżej mój pierwszy nabytek radzieckiego a może już rosyjskiego zegarka w kolekcji, którą właśnie zacząłem ;)
Wiem, że nie jest to perła, mechanizm też zapewne nie jest cudem techniki pod względem niezawodności jak i dokładności, ale cieszy i tak.

Slava 27 jewels automatic

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna Sława! Radziecka :D


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich. Poniżej mój pierwszy nabytek radzieckiego a może już rosyjskiego zegarka w kolekcji, którą właśnie zacząłem ;)
Wiem, że nie jest to perła, mechanizm też zapewne nie jest cudem techniki pod względem niezawodności jak i dokładności, ale cieszy i tak.
 

 

 

 

Bardzo fajny początek ! I dobrze dobrany pasek :) 

Niech się nosi i tak jak kolega wspomniał, to radziecki nie rosyjski zegarek, a to w tym dziale ma duże znaczenie :)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Poniżej mój pierwszy nabytek radzieckiego a może już rosyjskiego zegarka w kolekcji, którą właśnie zacząłem ;)

Wiem, że nie jest to perła, mechanizm też zapewne nie jest cudem techniki pod względem niezawodności jak i dokładności, ale cieszy i tak.

 

 

Bardzo ładna Słaba. Gratuluję.

Bardzo ładna Sława! Radziecka :D

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato nie bardzo  - zegarek jest bardziej  klasyczny  niż sportowy. 

Odnośnie renowacji tarczy  - daj znać jak to wyjdzie. Jestem w posiadaniu zegarka w podobnym stanie do Twojego i raczej nie ma szans na zdobycie oryginalnej tarczy.

Zakup ładnego egzemplarza też nie jest łatwy chociaz znam jednego kolegę Który ma dwa takie  :angry:  :D

 

 

Czy to może być taka tarcza?   http://allegro.pl/poljot-de-luxe-sprawny-srebna-tarcza-i5767792645.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

już widać że ta tarcza jest jeszcze w gorszym stanie niż w zegarku Twoim.

 

Tak szczerze to bym nie odnawiał zegarka Twojego dziadka. zostawiłbym tarcze taka jaka jest (w końcu to pamiątką ). Po wymianie szkiełka może być całkiem ok. Wiele osob woli miec zniszczony ale w 100 % oryginalny pamiątkowy zegarek.

Jeśli jednak chcesz spróbować renowacji to kup ten zegarek z allegro i na jego tarczy zrób renowacje. wtedy będziesz mógł wybrać czy wolisz oryginał ale nadgryziony zębem czasu i taki jaki był na reku dziadka czy może odnowioną tarcze która na pewno nie będzie już taka sama jak oryginał

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dokładnie ten sam model zegarka!

nato są fajnymi paskami, ale do zegarków tzw garniturowych zupełnie się nie nadają! de-luxe pasowałby do niego jak kwiatek do kożucha...

 

oczywiście nie miałem na myśli forumowego kolegi @_Kwiatek_ :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już widać że ta tarcza jest jeszcze w gorszym stanie niż w zegarku Twoim.

 

Tak szczerze to bym nie odnawiał zegarka Twojego dziadka. zostawiłbym tarcze taka jaka jest (w końcu to pamiątką ). Po wymianie szkiełka może być całkiem ok. Wiele osob woli miec zniszczony ale w 100 % oryginalny pamiątkowy zegarek.

Jeśli jednak chcesz spróbować renowacji to kup ten zegarek z allegro i na jego tarczy zrób renowacje. wtedy będziesz mógł wybrać czy wolisz oryginał ale nadgryziony zębem czasu i taki jaki był na reku dziadka czy może odnowioną tarcze która na pewno nie będzie już taka sama jak oryginał

 

 

Hmmmm, coś w tym jest. Ale do przesmarowania go muszę dać oraz wymiana szkiełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dokładnie ten sam model zegarka!

nato są fajnymi paskami, ale do zegarków tzw garniturowych zupełnie się nie nadają! de-luxe pasowałby do niego jak kwiatek do kożucha...

 

oczywiście nie miałem na myśli forumowego kolegi @_Kwiatek_ :)

 

 

 

To co byś polecił? zapodaj jakieś przykłady jak możesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dokładnie ten sam model zegarka!

nato są fajnymi paskami, ale do zegarków tzw garniturowych zupełnie się nie nadają! de-luxe pasowałby do niego jak kwiatek do kożucha...

 

oczywiście nie miałem na myśli forumowego kolegi @_Kwiatek_ :)

Chyba się nie zgodzę ;) do niektórych garniturowych, chromowanych (np. Lucz rzymski) NATO (np. Pepsi) pasuje jak nic innego :) Oczywiście nie moro czy zielony... Edytowane przez 25kamil25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już widać że ta tarcza jest jeszcze w gorszym stanie niż w zegarku Twoim.

 

Tak szczerze to bym nie odnawiał zegarka Twojego dziadka. zostawiłbym tarcze taka jaka jest (w końcu to pamiątką ). Po wymianie szkiełka może być całkiem ok. Wiele osob woli miec zniszczony ale w 100 % oryginalny pamiątkowy zegarek.

Jeśli jednak chcesz spróbować renowacji to kup ten zegarek z allegro i na jego tarczy zrób renowacje. wtedy będziesz mógł wybrać czy wolisz oryginał ale nadgryziony zębem czasu i taki jaki był na reku dziadka czy może odnowioną tarcze która na pewno nie będzie już taka sama jak oryginał

 

 

Nie bardzo mu się opłaca taka operacja, bo zegarek na 100% przekroczy trzycyfrową kwotę, to będzie trochę dużo jak do testów :) Ludzie będą licytować w tym przypadku stalową kopertę, a nie styraną tarczę.

 

Do garniturowców tylko i wyłącznie skóra, a nie nato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mu się opłaca taka operacja, bo zegarek na 100% przekroczy trzycyfrową kwotę, to będzie trochę dużo jak do testów :) Ludzie będą licytować w tym przypadku stalową kopertę, a nie styraną tarczę.

 

Do garniturowców tylko i wyłącznie skóra, a nie nato :)

 

 

Pożyjemy, zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mu się opłaca taka operacja, bo zegarek na 100% przekroczy trzycyfrową kwotę, to będzie trochę dużo jak do testów :) Ludzie będą licytować w tym przypadku stalową kopertę, a nie styraną tarczę.

 

Do garniturowców tylko i wyłącznie skóra, a nie nato :)

 

Czy odpowiednim kolorem będzie czarny czy brąz? czy może inny? jaka fakturka paska? płaska czy jakieś perforacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie temat o paskach. Zadaj to pytanie w paskowym temacie i tam specjaliści Ci podpowiedzą :) Ja nie korzystam z pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie noszę swoich zegarków z kolekcji, a ze względów na braki miejsca do przechowywania nie ubieram je w paski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem do niego różne paski ale ten NATO wygrał ze wszystkimi:) 444f384d3b14df5e12d47ce1f3ae8541.jpg i na rece8a246cbf0291c35ab4ca2002d2ab4ceb.jpg oczywiście nie nadaje się już do garnituru! Ale połączenie świetne, wygląda wakacyjne, marynarki styl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że złocone koperty wyglądają fajnie z takimi NATO, zyskują przy takim połączeniu casualowy charakter, ale jedynie przy białej tarczy ;). Do wspomnianego Poljota widziałbym jednak klasyczny skórzany pach.

 

Mała prośba do Moda - moze by tak przenieść dyskusje do odpowiedniego działu bo sie bałagan zrobił?

 

Ed. Przyjrzałem sie drugi raz i ta koperta chyba nie jest złocona, ale tez dobrze wyglada.

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I model fajny i stan przyzwoity.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.