Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy składak?????

To tarcza z nowego typu koperty, jak w noworuskich amfibiach, a koperta od starszego komandira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc. http://allegro.pl/przepiekny-poljot-kirowski-au20-i5809719197.html kupilem bo mi sie podobal, ale co ja tak na prawde kupilem?

 

Zegarek wygląda na oryginalny, prócz koronki. Cena, cóż... można kupić taniej, ale przynajmniej nie wtopiłeś, i nie kupiłeś składaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiła mi się taka pobieda,jakby mógł ktoś napisać czy ten model występował w takiej kopercie bo mam wątpliwości.

 

 

post-70451-0-94071600-1449220962_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To koperta od Start-a aluminiowa - ale za to w ładnym stanie zazwyczaj są zjedzone

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie myślałem,wskazówka minutowa chyba też.Może macie zdjęcie jak powinna byc koperta?

Edytowane przez seba1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To model Czn-313K. Koperta 32 mm, taka jak w innych Pobiedkach z tamtego okresu. Tutaj masz przykładową: http://www.poezjaczasu.pl/pobieda-327k/

 

Aha - obie wskazówki nie są od tego modelu.

 

Hej. Wydaje mi się jednak że to nie Czn-313K a ЧН-1111K, taka jak poniżej:

 

DSC_0147.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda z petrodworca, w kopercie jak u krisa na foto, chrom lub złoto, wskazówki mogą być takie lub też te bajeranckie z wypełnieniem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Daniel*Komandir - sprzątnąłeś mi tego pięknego Wostoka, też się na niego śliniłem i póki co ślinię się dalej  :D. Oby dobrze służył.

 

Na otarcie łez mam takie skromne nabytki:

1. Poljot szachownica

post-68297-0-90846400-1449244459_thumb.jpg

Dzięki buran69! Na żywo jest przepiękny, do tego w ładnym stanie. Już poluję na tę wersję z cieniowaną tarczą (i chyba były w kopertach z uszami? Na sieci znalazłem kilka takich fotek, albo to były składaki..)

 

2. Dwie Sławy:

post-68297-0-81896800-1449244614_thumb.jpg

 

Ta z morską tarczą jest zjawiskowa, szkoda że koperta zjechana okrutnie. Jeśli ktoś ma takie w idealnym stanie, to przytulę :).

Czarna nie ma klimatu ruska (nie wiem, jakoś tak inaczej wygląda niż inne w gablocie)- cieniutka plexi i koperta z wysokim górnym pierścieniem, która daje znakomite wrażenie zbrojonego szkiełka. No i brązowy struś musi być, jakieś takie moje zboczenie do czarnych tarcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25kamil25, jakby Ci się ta rakieta znudziła, to ja ją chętnie przytulę. :) Bo się niestety za długo namyślałem nad jej zakupem. :-/

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj taki piękny wostoczek od kolegi z forum :)

Niech się nosi :)


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy takie pytanie dwa wostoki z moich postów na tej stronie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/7252-najnowsze-zakupy-nowe-nabytki/page-1410?  w stanie nos z papierami po 125pln brać czy odpuścić ?

Coś pokręciłeś Daniel bo tam nie ma twoich postów :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to chodzi mi dokładnie o te komandiry

 

 

i jeszcze jeden zdjęcia kiepskie ale łezke co wziołem od niego to też fotka była lipna a zegarek okazał się bardzo ładny

d66c7165a43e90cdeae6934b17f5d745.jpg

Edytowane przez fankaDaktarina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A u mnie dzisiaj taki piękny wostoczek od kolegi z forum :)

Jak zbierasz Wostoki, to ślij do mnie tę Rakietę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj taki piękny wostoczek od kolegi z forum :)

mam takiego wostoka tylko z ładniejszymi wskazówkami :D Edytowane przez fankaDaktarina
Cytujemy bez zdjęć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zbierasz Wostoki, to ślij do mnie tę Rakietę ;)

No patrz przechszcilem rakietę na wostoka he he :) Oczywiście ze rakieta, wostoki tez zbieram. A rakietki nikomu nie oddam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.