Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Zakup jeszcze świąteczny ale chyba nie pokazywany :) Wszystkie z nowymi paskami produkcji własnej :) zapraszam!

Kamil, gratuluję zegarków ... szczególnie te SLAVY z granatową tarczą są świetne...niestety dalej nie mogę takiej "ustrzelić".....a paski też bardzo fajne! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te samochodowe sikory to na prąd czy na sprężynę są?

oba na prąd, napięcie 12V w radzieckim jak w nowożytnych minus na masę. W zegarze z Warszawy plus na masę- karoserię (starsze rozwiązanie). Były jeszcze zegary na sprężynę stosowane w Jelczach (ogórkach).


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki multikalendarz się trafił :)

 

post-41034-0-02997300-1452691303_thumb.jpg

post-41034-0-47296900-1452691309_thumb.jpg

post-41034-0-57956200-1452691393_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja też takiej szuka i czasami mam wątpliwości co do wskazówek. Ten raczej OK. Często są składaki ze wskazówkami o dziwnych długościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipek , fajna rakieta :) ale  czy wskazówki nie powinny być takie :)

Hm, nie wiem, nie podejrzewam jakiejś zamiany, może były w kilku wersjach kolorystycznych może w jednej, zaciekawiłeś mnie, poszukam w katalogach :D


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to wina mojej ślepoty, ale wydaje mi się, że poza sekundnikiem są takie same... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach tak. Myślałem o dostępnych na aukcjach itp. Widywałem już różne dziwolągi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_1771.jpg

 

IMG_1773.jpg

 

IMG_1778.jpg

 

Coś ode mnie - zegarek po dziadku, drugi po ojcu, a trzeci to niedawny nabytek z allegro. Niestety cykane telefonem, mam nadzieję, że jakość zdjęć akceptowalna. 

Edytowane przez monkiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coś ode mnie - zegarek po dziadku, drugi po ojcu, a trzeci to niedawny nabytek z allegro. Niestety cykane telefonem, mam nadzieję, że jakość zdjęć akceptowalna. 

 

Fajne pamiątki. Dbaj o nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały multikalendarz to naprawdę ładny zegarek jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Śliczne te Rakiety Grigorij! Fajna rodzinka Ci się uzbierała - gratuluję.  

 

@50 Cent: idziesz w kierunku jakiejś konkretnej linii\marki radzieckich? Tak pytam, bo kiedyś miałem podobne zapędy i sporo kupowałem. Niestety podobnie jak u Ciebie: kupowałem wszystko i w każdym stanie. I ładniejsze i w średnim stanie. Po pewnym czasie miałem już tego ...pełne szuflady i powoli brak środków na reanimację tych w słabszej kondycji, bo jestem jednak w przewadze nosicielem zegarków i lubię jak chodzą przyzwoicie i takoż też wyglądają. Ja szybko wytrzeźwiałem i tylko sentymentalne, ulubione użytkowe i te w naprawdę fajnym stanie zostawiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki radzieckie są na drugim  planie,a na pierwszym planie są zegarki marki Atlantic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.