Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał, Qba piękne nabytki. Szczególnie podobają mi się giloszowana Kama i obie Rakiety w automacie :)

 

Do mnie dotarł kolejny bardzo oczekiwany egzemplarz. Dołączy do licznej gromadki automatów :D

 

DSC_0031.jpg

 

Przy okazji zapraszam wszystkich do zabawy w TOP10. Szczegóły dotyczące całego przedsięwzięcia znajdują się w linku poniżej:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132080-zabawa-w-top-edycja-iii-2016-r/?do=findComment&comment=1692254

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne nabytki Panowie! Enkil świetna ta Rakieta, niestety dalej takiej nie posiadam...Bahuone krabik klasa, zazdroszczę..i do tego piękna fotka! Rafał, super Kama, stan tarczy ekstra!

U mnie taka towarzyszka dołączyła do pozłacanej koleżanki, Rakieta Automat:

A tu razem:

Ha :) do mnie dziś przyszła złocona, do pary do chromowanej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Taki krabik dotarł od kolegi Krzyśka - dzięki :)

 

Poljocik spodobał się mojej żonie. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo chciałem mieć ten model, było to jedno z moich zegarkowych marzeń i w końcu się udało. Okazja cenowa to nie była, ale uważam, że zegarek ten jest stosunkowo rzadki, szczególnie wersja wyposażona w czarny bezel. Spotkałem się ze zdaniem, że jest to najładniejsza amfibia, każdy ma prawo oceniać wg swojego gustu, ale dla mnie jest to najpiękniejszy zegarek jaki na dzisiaj posiadam ;). Dodatkowo jego atutem dla mnie jest, że swoim wzornictwem jest zbliżony do słynnego Rolexa Submarinera, którego nosił Sean Connery w pierwszych częściach filmowych przygód Jamesa Bonda ;). Zegarek jest w dobrym stanie, lekkie ryski na szkle, normalnie prawie niewidoczne.

 

gallery_74509_1976_988914.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe nabytki :)

@bahuone- oba Poljoty świetne.

 

@Qba - Rakiety w automacie nie są często spotykane a w takich stanach ją Twoje to już rarytasy :)

 

Ed.

Amfibia - ciekawy model :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza poczta

post-51294-0-73652800-1458140341_thumb.jpg

Edytowane przez Karolus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, Qba piękne nabytki. Szczególnie podobają mi się giloszowana Kama i obie Rakiety w automacie :)

 

Do mnie dotarł kolejny bardzo oczekiwany egzemplarz. Dołączy do licznej gromadki automatów :D

 

 

Przy okazji zapraszam wszystkich do zabawy w TOP10. Szczegóły dotyczące całego przedsięwzięcia znajdują się w linku poniżej:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132080-zabawa-w-top-edycja-iii-2016-r/?do=findComment&comment=1692254

Dzięki!i gratuluję fajnego Poljota automat!

Ha :) do mnie dziś przyszła złocona, do pary do chromowanej :)

No to na co czekasz? Dawaj fotkę? :D

Mi złoconą, udało się dorwać jakiś czas temu jeszcze z pudełkiem.

 

Bardzo ciekawe nabytki :)

@bahuone- oba Poljoty świetne.

 

@Qba - Rakiety w automacie nie są często spotykane a w takich stanach ją Twoje to już rarytasy :)

 

Ed.

Amfibia - ciekawy model :)

Dziękuję! :)

 

Mike S faktycznie ładna ta amfibia! Gratuluję!

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przybyła kolejna do kolekcji ,tym razem 1-51 w stanie prawie idealnym.Dodatkowo pierwszy raz przytrafił mi się trzy cyfrowy numer na werku czyli 000775.O niczym to generalnie nie znaczy ale jakoś "fajnie wygląda" ;-) .Do znudzenia będę twierdził że te Molnije mają swój urok...Pasy,wskazówki,koronka ,tarcza ,koperta = wszystko gra :-)

 

post-63389-1458145978,6679_thumb.jpg

 

post-63389-1458146000,9289_thumb.jpg

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przybyła kolejna do kolekcji ,tym razem 1-51 w stanie prawie idealnym.Dodatkowo pierwszy raz przytrafił mi się trzy cyfrowy numer na werku czyli 000775.O niczym to generalnie nie znaczy ale jakoś "fajnie wygląda" ;-) .Do znudzenia będę twierdził że te Molnije mają swój urok...

 

attachicon.gifuploadfromtaptalk1458145976585.jpg

 

attachicon.gifuploadfromtaptalk1458145998889.jpg

Uroku akurat temu modelowi Mołni odmówić nie można, uważam, że to najładniejsze radzieckie kieszonki. Gratuluję, bo stan faktycznie wyśmienity!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na co czekasz? Dawaj fotkę? :D

Mi złoconą, udało się dorwać jakiś czas temu jeszcze z pudełkiem.

 

Proszę, jeszcze ciepła, z koperty.

08ce42ff690f13cb02e5901945c7d7cd.jpg

Trzeba poprawić kalendarz, a przy okazji umyć kopertę :)

Zakupiona od kolegi forumowego :) dzięki :)

Ed.

Śliczna Mołnia.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, jeszcze ciepła, z koperty.

 

Trzeba poprawić kalendarz, a przy okazji umyć kopertę :)

Zakupiona od kolegi forumowego :) dzięki :)

Ed.

Śliczna Mołnia.

No i super... strasznie mi się spodobały te Rakiety. Muszę teraz trafić na model z niebieską tarczą, ale to już łatwe nie będzie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna ta dzisiejsza strona. Same fajne zegarki. Niektóre nawet wcześniej były u mnie :P Gratki Enkil bo widzę, że ogarnąłeś garniturę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Buczo :) wszystko miałem gotowe na przyjazd twej rakiety i wystarczyło około 2-3 godziny i była gotowa :)

Ed.

Jakiś mi Majka amfibia umkła... Świetna, gratuluję Mike S. I zazdraszczam :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Gratuluję wszystkim nowych nabytków !!!

 

(ze wskazaniem na Amfibie i Rakietki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta amfa Mike. Gratuluję i mam nadzieję, że dołożę taką do swojej skrzynki. Rewelacyjne również Rakiety w automacie. Nie mam jeszcze :( a bardzo do mnie trafiają. Chciałem wrzucić moje dwie nowe zabaweczki ale okazało się, że muszę zrobić nowe zdjęcia. Nowy pstrykacz ma za dużo pikseli i jak zmniejszam do 500 kb jedną fotkę to jest już całkiem maleńka. :) Zrobię nowe zdjęcia i pochwalę się później. Na razie wielkie gratulacje dla wszystkich. Na razie jeden. Może nie najwyższa jakość, ale najwyżej jutro machnę coś w dziennym świetle

post-78052-0-72499300-1458156249_thumb.jpg

post-78052-0-04125600-1458156262_thumb.jpg

Edytowane przez Myszaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jac-st   Mołnia śliczna.  Zastanawia mnie tylko jedno - zegarek w stanie bdb+ ale koronka -  albo słabo widać na zdjęciu albo jest dużo bardziej zużyta niż powinna.Może to jednak kwestia zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę i zdjęcia choć wydaje mi się że to dobrze...bo znaczy że mimo że zegarek leżał to jednak przez te lata ktoś go nakrecał... ;-) i o to chodzi...wg.mnie nosi ślady używania w granicach normy a może i lepiej :-)

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....Na razie jeden. Może nie najwyższa jakość, ale najwyżej jutro machnę coś w dziennym świetle

Nie było stalowych Łuczy. Ta koperta jest od Poljota 23j

 

Edycja

Wskazówki też :)

 

Edycja 2

@jac-st   - tym bardziej gratuluję, rzadko ktoś pokazuje tutaj Mołnie a to naprawdę super zegarki :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He He.. A już myślałem, że nikt nie zauważy :rolleyes::D:ph34r:B)  Sam go skomponowałem i wiem, że wskazówki są za długie i tarcza ma nie ten napis (choć od poljotowskiej różni się tylko tym, że indeks "dwunastka" ma ciut szerszy rozstaw). Tak czy owak cieszy mnie, że jesteście czujni, to po pierwsze, no i że mimo braku 100% zgodności ożywiłem stalówkę. Może kiedyś znajdę tarczę a wskazówki zmodyfikuję :P  lub trafią się właściwe

Edytowane przez Myszaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w domu mam słonia w karafce ;) Chłopie, miejże trochę klasy ;) To nie wstyd mieć frankena, sam mam ich karton po ekspresie do kawy, a zbieram od lat


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam szczęście do NOSów :) Dotarł kolejny, z metką i pudełkiem, ale bez papierów.

 

DSC_0032.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Gratuluję, świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas mnie tu nie było (witam wszystkich starych wyjadaczy jak i nowy narybek) ale wracam z nowym nabytkiem - miedzianka rocznik 55

post-34995-0-24563900-1458229787_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.