Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Taki zestaw dostałem od kolegi :) dolny rząd żyje ale i tak SPA wskazane. 3de10a6b472666819159289b3de0664c.jpg

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał mieć takich kolegów, którzy mi ruskie pod nos podrzucą.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie :) czeka je wymiana szkiełek, naprawy większe bądź mniejsze i dobranie pasków.

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dotarł ZIM, zakupiony na forum; to co podoba mi się w nim szalenie to bajeczna, mieniąca się zielenią tarcza, oraz pełen zestaw indeksów cyfrowych- od 1 do 12- tak jak lubię B)

post-71605-0-59408900-1477930745_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dotarł ZIM, zakupiony na forum; to co podoba mi się w nim szalenie to bajeczna, mieniąca się zielenią tarcza, oraz pełen zestaw indeksów cyfrowych- od 1 do 12- tak jak lubię B)

Pasuje Ci pod awatara. ;) Nie jestem szczególnym fanem Zimów, ale ten jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Войска противовоздушной обороны


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Może być i pewnie jest Противо-воздушная оборона - wojska obrony przeciwlotniczej


gregch był szybszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dotarł ZIM, zakupiony na forum; to co podoba mi się w nim szalenie to bajeczna, mieniąca się zielenią tarcza, oraz pełen zestaw indeksów cyfrowych- od 1 do 12- tak jak lubię B)

Jak byś szukał jeszcze, to mam z czerwoną tarczą , ten jest fajoski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ... :)

Dla uzupełnienia dodam tylko że numer 4322 wskazuje na jednostkę ПВО Бердянск ( ПВО в\ч а-4322) zlikwidowaną w 2003 roku.

żródło: http://www.brd24.com/news/a-36852.html


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy rozszyfrowaniu kodów na zegarkach, to ja poproszę o odczytanie tego na deklu, sorki ale zegarek przywieziony z niewoli hitlerowskiej po wojnie i jest niemiecki :mellow:

post-77386-0-53318100-1477945134.jpg

post-77386-0-30778800-1477945147.jpg

post-77386-0-68860100-1477945325.jpg

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tylko jak go będziesz otwierał to nie liż tarczy i wskazówek. Bo to nie jest nieszkodliwa superluminova.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nastawiam się teraz na zegarki czarne lub zielone, z pełnym zestawem cyfr arabskich (w najgorszym wypadku bez dwunastki), bez datownika (bo ten najczęściej oznacza brak trójki), lub po prostu wszelkie zegarki militarne. W drodze do mnie jest już czarny Poljot, który zaprezentuję gdy dotrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł start z logo ПЧЗ - długo szukany :) wymagał kompieli i obecnie wygląda tak - nie wiem tylko kiedy złożę bo czasu jak na receptę.. ale w końcu mam do kompletu petrodworców 2603 i to cieszy.post-68064-0-79848000-1478019988_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Cieszę się że się cieszysz.  ;)  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.