Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Sputnik - BIORĘ :D A tak poważnie, też od ponad roku szukam czarnego w zbliżonym stanie. Jest piękny. Gdybyś chciał się pozbyć, to zapraszam na PW.

Dzięki Panowie! Trafił mi się czystym fuksem... aż mi głupio :-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Leszku - piękny ten Sputnik! :)

No jest chemia :-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy Kris2 trafił się taki piękny START 584179153bba1a07619a3b9969bb0900.jpg030521e93562228c6ab92e3d7f931ac6.jpg

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz świadomość że twój pierwszy rusek ma warszawską tarczę i każdą wskazówkę z innej "parafii"? :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I koperte od czegoś - zegarek poskładany z czego sie dało ale nic z MIRA niestety 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że choć mechanizm będzie 2209 :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirow w pieknym stanie, troszke musze go domyc i dopiescic, ale jaki ten zegarek ladny!

 

13b587cf7386318f6052870fd5986312.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ładny zegarek... Aż żałuję że taki sprzedałem :(


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Też mam takiego, akurat w serwisie u majstra, więc pochwalę się białym :) tarcza nie jest idealna, ale i tak cieszy. Czarnego wrzucę jak wróci

post-38606-0-52469900-1478773172_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny! Koronka stożkowa, bo nie widać? Wrzuć też czarnego, oby nie był ładniejszy od mojego! ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka też oryginalna, stożek :)

 

Jak tylko wróci, to podrzucę zdjęcie czarnego, Twój ładniejszy, bo masz ori sekundnik, ja jeszcze go wciąż szukam i coraz bliżej jestem myśli, aby samemu go skonstruować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny! Koronka stożkowa, bo nie widać? Wrzuć też czarnego, oby nie był ładniejszy od mojego! ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

A wrzuć swojego też, to będziemy porównywać ;) to może i ja porównam wtedy swojego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki uprzejmości kolegi  SPARTASONGO wostok tyka.no tak wiem mogłem zrobić wskazówki ale innym razem będą uzupełnione 

post-59322-0-50106600-1478792434_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa dzisiaj :) Żadne jakieś "hohoho"...ale cieszą jak wszystkie :)

 

Pierwszy dzięki uprzejmości i dobremu sercu kolegi Grzesia (grigorij007). Kłaniam się nisko :)

post-93540-0-57014400-1478798393_thumb.jpg

 

Oraz drugi....wygrzebany ze złomu i uratowany (gdyby ktoś miał sensowną kopertę po taniości, to byłbym zobowiązany) :ph34r:

post-93540-0-30711000-1478798523_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa dzisiaj :) Żadne jakieś "hohoho"...ale cieszą jak wszystkie :)

 

Pierwszy dzięki uprzejmości i dobremu sercu kolegi Grzesia (grigorij007). Kłaniam się nisko :)

attachicon.gifIMG_20161110_180407.jpg

 

Oraz drugi....wygrzebany ze złomu i uratowany (gdyby ktoś miał sensowną kopertę po taniości, to byłbym zobowiązany) :ph34r:

attachicon.gifIMG_20161110_180436.jpg

No to fajosko że już cyka ;) na przyszłość, proszę robić ładniejsze zdjęcia, bo w rzeczywistości ładniej kostka wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajosko że już cyka ;) na przyszłość, proszę robić ładniejsze zdjęcia, bo w rzeczywistości ładniej kostka wygląda ;)

Ano cyka :) Jeszcze raz dzięki! Obiecuję się poprawić ze zdjęciami :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki uprzejmości kolegi  SPARTASONGO wostok tyka.no tak wiem mogłem zrobić wskazówki ale innym razem będą uzupełnione 

Daniel, szkodzą że ring jest malowany, bo mam kopertę jak nówkę, kompletną :rolleyes: i malunek na ringu jest czarnawy  5- 10- 15 itd. .  więc nic by z tego nie było ^_^ ale ten masz ładny i to cieszy najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.