Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Ładna uszata, to ta z alle?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe powiedzenie chłopaków z podforum radzieckich zegarków - serwisowałbym

:D

Stwierdzenie to wyraża najwyższą formę gratulacji oraz uwielbienia dla zegarka jak i straszliwą chęć posiadania;)

 

wypassportowane z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Jacek gratulacje. Fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i fajnie, ale gdyby fotka była na moim parapecie, to było by znacznie fajniej :D

 

Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Jacek ;) tak jak bym przewidział że czwórka z przodu w cenie będzie :) zastanawiam się czy sekundowa taka była ? czy to jakiś zamiennik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Jacek ;) tak jak bym przewidział że czwórka z przodu w cenie będzie :) zastanawiam się czy sekundowa taka była ? czy to jakiś zamiennik ?

Sekundowa po mojemu zamiennik (w każdym razie na zdjęciu w katalogu wygląda jakby była taka jak standardowo w amfibiach - czyli z kulką/kropką, jeno że czarna. (katalog wostok 1977) Chociaż zdjęcie u Antonowa nie jest najwyższej klasy, ale widać wg mnie ewidentnie, że jest tam kulka. Co nie zmienia faktu, że zegar mega godny pozazdroszczenia. Sam bym chętnie przytulił. Gratuluję właścicielowi i wzdycham z lekkiej zazdrości :):wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Sekundowa po mojemu zamiennik (w każdym razie na zdjęciu w katalogu wygląda jakby była taka jak standardowo w amfibiach - czyli z kulką/kropką, jeno że czarna. (katalog wostok 1977) Chociaż zdjęcie u Antonowa nie jest najwyższej klasy, ale widać wg mnie ewidentnie, że jest tam kulka.

Sekundowa oczywiście nie z tej bajki, ale to żaden problem ;) Najważniejsze w tym bałaganie to oryginalny bezel, tarcza i wskazówki minutowa i godzinowa, że o reszcie nie wspomnę. Oglądając fotki nie byłem przekonany czy te wskazówki są oryginalne, bo wyglądały na czarne. Ale na żywo są mocno-ciemno-granatowe ;)

 

Jeden króliczek złapany. Zostały jeszcze dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo mieć... :D

post-81866-0-06316600-1481315611_thumb.jpg


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo.. Krislet.. Żmijka piękna.... Że tak powiem brzydko oddawaj :D

A Właściwie to gratulacje. śliczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy członek krabiastej rodziny

 

b14a81eb2339d25d8eb63cb67b88afe9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny i chłopaki :D Nawet pasek z epoki :)


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Chciałem bardzo mieć... :D

attachicon.gifIMG_20161209_120706.jpg

Bardzo fajny zegarek. Gratuluję. Też na taki zachorowałem i dzięki informacji od Pawła udało mi się kupić. Musiałem niestety w swoim skleić i podmalować żmijkę, ale teraz jest OK i cieszy oczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna koperta do niczego się nie nadawała, była poobijana i pocięta z każdej strony. Na szczęście miałem lepszą, choć nie idealną, na zamianę i jakoś to wygląda teraz. Trudno o złoconą kopertę w dobrym stanie, złomiarze nie próżnują :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Takie tam wpadły :)

 

6865917_IMG_9073.JPG

 

6865916_IMG_9086.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje. Nie wszystkie jeszcze, bo nie mam pasków, tutaj też jeszcze do wymiany parę. Ale chwalę się, bo mi się podobają wszystkie

post-67134-0-21663000-1481373200_thumb.jpg

post-67134-0-99563600-1481373229_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiorek. :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje. Nie wszystkie jeszcze, bo nie mam pasków, tutaj też jeszcze do wymiany parę. Ale chwalę się, bo mi się podobają wszystkie

Piękne wszystkie, tylko trochę mało  widoczne :) w dolnej części nawet ładny arbuzek . Gratulacje Agnieszko ;)  

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.