Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz odkryto kto ze mną na początku rywalizował to musze w tym temacie napisać parę słów. 

 

Oczywiście tym licytującym był jakżeby nie kto inny niż nasz kol. ..... kchrapek.   Ale oczywiście nie rywalizowaliśmy ze sobą.

 

Krzysztof - napisał do mnie PW z pytaniem na ile obstawiam tą Orbitę. Moja kwota byłą wyższa i Krzysztof odpuścił i nie brał udziału w licytacji.

 

Jestem tym podejściem Krzysztofa mega i to mega zaskoczony. Postawa godna naśladowania.  DZIEKI KRZYSZTOF :) :) :) :) :)

 

Nadaje się dyskusji o Ruskim okazjach na aukcjach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, świetne nabytki, drugi Krzysztof ;) świetna postawa; godna naśladowania i stawiania na wzór. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystkie Krzyski to fajne chłopaki hej ;)

Pozdrawiam

Krzysiek :)

Edytowane przez gekoniasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tak rzadkich zegarkach taka postawa jest jak najbardziej wskazana i pożyteczna.

No i godna szacunku. 

Nie dziwi mnie to ponieważ wiem że w odwrotną stronę zachowanie byłoby podobne.

Nie będę pisal o swoich doświadczeniach ale mam podobne z oboma Krzyśkami  - szkoda tylko że nie o Orbitę chodziło  :)

 

 

No Kris  - my tu sobie gadu -gadu a 

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Kchrapek... szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek już któryś raz zachował się bardzo fair. Ostatnio pamiętam na jak "uratował" starszego allegrowicza, który nie bardzo sobie radził i wystawił kilka zegarków za 1 zł Kup teraz.

SUPER!!!

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra koledzy. Ostatnia dzisiaj odsłona.

 

Na poczatek zegarek  który kiedyś bardzo chciałem mieć. Miał go w kolekcji kol. pmwas. Wystawił go na licytacji. Obstawiłem sporą kasę jak na ówczesne czasy i ........ niestety zegarek poszedł za dużą kasę jak na tamte czasy. Szukałem go dosyć długo i ...... jest. Dzisiaj doszedł. Po otwarciu paczki okazało się ze jest w stanie ... NOS. Na żywo robi mega wrazenie.  Oto Sława 32 kamienie.

post-26962-0-85250400-1487968660_thumb.jpg

 

I ostatni dzisiaj zegarek. Jak go zobaczyłem pierwszy raz to pomyslałem że to składak. Jednak forumowy znawca i guru kol. Paweł ( pmwas ) uswiadomił mnie że to bardzo rzadka wersja Sławy 32 kamieniowej.  Co ciekawe mechanizm tez jest troche inny niż w zwykłych Sławach 32 kamieniowych. Nie ma oznaczenia 2427 5K  tylko 2427 H.  Wahnik w tym jak  i w poprzedniej  Sławie jest osadzony nie na tulejce  a na łożysku kulkowym. Oto i ona Sława 32 kamienie.

 

post-26962-0-66906200-1487969014_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Po raz kolejny gratuluję ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Sława 32j i Neptun super! Zwlaszcza ten drugi mega mi się podoba - gratulacje i zazdroszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję obu unikatów Krzysztof - ta z miastami  - nie wierz Pawłowi - to składak  :lol:

Żartuję ale jak ją pierwszy raz zobaczyłem i zostałem uswiadomiony że to oryginał to pomyślałem że ruski projektant nieźle paliwa rakietowego musiał siorbnąć  :D

 

 

A widzisz!!!

Pomyliłem zegarki  :huh: A może nie.

Pisałismy z Pawłem przy okazji mojego zakupu Sekondy 31j i wtedy właśnie z "rozmowy" 

Zrozumiałem, że mechanizm 2427N to jest właśnie w tej kwadratowej wersji 32 kamienieniowej. 

Ty piszesz że w tej z miastami taki jest a co jest w kwadratowej?

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję obu unikatów Krzysztof - ta z miastami  - nie wierz Pawłowi - to składak  :lol:

Żartuję ale jak ją pierwszy raz zobaczyłem i zostałem uswiadomiony że to oryginał to pomyślałem że ruski projektant nieźle paliwa rakietowego musiał siorbnąć  :D

 

 

A widzisz!!!

Pomyliłem zegarki  :huh: A może nie.

Pisałismy z Pawłem przy okazji mojego zakupu Sekondy 31j i wtedy właśnie z "rozmowy" 

Zrozumiałem, że mechanizm 2427N to jest właśnie w tej kwadratowej wersji 32 kamienieniowej. 

Ty piszesz że w tej z miastami taki jest a co jest w kwadratowej?

W kwadratowej powinien byc ten sam bo widziałem  zdjęcie na aukcji. Jutro sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe unikaty! Kris tak ciekawości te Sławy krajowe czy wyszukałeś je gdzieś w świecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne nabytki, nic tylko gratulować...
ale korzystając z okazji że strona przeskoczyła i nie będzie bezpośredniego porównania do nabytków Krisa to wrzucę parę jeszcze styczniowych strzałów

 

Delikatna damska Sława

ARSUdHq.jpg

 

 

Finalnie skompletowany poljot 23 kamienie
Dc9GMXj.jpg

 

Odrobina de luxusu

JTlMgE2.jpg

 

No i na koniec kosmicznie
ayjl0lM.jpg

 

kbGCuqD.jpg

 

 

a niech będzie jeszcze jeden krab do pary

9Sg6XXt.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwadratowej powinien byc ten sam bo widziałem  zdjęcie na aukcji. Jutro sprawdzę.

I to by się zgadzało bo Paweł chyba nie miał tej z miastami - przynajmniej ja sobie nie przypominam.

2427N x2 Fiu fiu. 

Dwa mega rzadkie zegarki - Pięknie Krzysztof   :)   :)   :)

 

 

Piekne nabytki, nic tylko gratulować...

ale korzystając z okazji że strona przeskoczyła i nie będzie bezpośredniego porównania do nabytków Krisa to wrzucę parę jeszcze styczniowych strzałów

 

Delikatna damska Sława

 

 

 

Finalnie skompletowany poljot 23 kamienie

 

Odrobina de luxusu

 

 

No i na koniec kosmicznie

 

 

 

 

a niech będzie jeszcze jeden krab do pary

 

Piękne Piotrek ale czas na prezentację to wybrałeś średnio dobrze   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe unikaty! Kris tak ciekawości te Sławy krajowe czy wyszukałeś je gdzieś w świecie?

 

W świecie. W Polsce niestety ale perełki rzadko można spotkać. A co najważniejsze ceny nie były takie złe. Za Sławę w kawdracie w stanie NOS zaplaciłem dużo mniej niż sprzedał swoją Paweł chyba z 5 lat temu.

 

To dowód na to że w Polsce ruskie są w cenie.

 

Piekne nabytki, nic tylko gratulować...

ale korzystając z okazji że strona przeskoczyła i nie będzie bezpośredniego porównania do nabytków Krisa to wrzucę parę jeszcze styczniowych strzałów

 

Delikatna damska Sława

 

Finalnie skompletowany poljot 23 kamienie

 

Odrobina de luxusu

 

No i na koniec kosmicznie

 

a niech będzie jeszcze jeden krab do pary

 

 No to faktycznie mnie przykryłeś ;)   A z tym Poljotem to wiesz co masz zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Krzysztof nowych nabytków, czapki z głów :)


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna kama

IMG_1092%5B1%5D.JPG

i pobieda

IMG_1091%5B1%5D.JPG

 

Edytowane przez buran69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna,przez lata nie zwracałem uwagi na pobiedy z centralną sekundą a teraz żałuję.i nadrabiam zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Pobiedy jak zawsze dla mnie super. Gratuluję Panowie nowych nabytków. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne Pobiedy, gratuluję!

 

DSCF3005_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.