Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Co do bezela to tak 50/50 oryginalny.

Rosjanie czy Ukraińcy już zaczęli produkować te zamienniki. Ale to dobrze ;)

A uszu nie produkują? ;)

 

Potrzebuje uszu, koronki i ewentualnie bezela, resztę mam ;).

 

Uszy próbowałem dorobić, ale wyszło kiepsko :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oto mój dzisiejszy nabytek - Rakieta z 1978 roku.

'Wzorowy metalowiec' :D piękna muzyczna dedykacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Taka Rakieta wpadła :)

 

7633875_IMG_9327.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałem się nad tym, ale wolałbym takie uszy jak pokazane przez Grigorija. Dorobiłem te z zapinki od bransolety, ale mam dwie lewe ręce do takich robótek i wyszło mało profesjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym, ale wolałbym takie uszy jak pokazane przez Grigorija. Dorobiłem te z zapinki od bransolety, ale mam dwie lewe ręce do takich robótek i wyszło mało profesjonalnie.

...spróbuj jeszcze tych uszu z drutu, masz tam na czwartym wymiarze pokazane, jak to zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym, ale wolałbym takie uszy jak pokazane przez Grigorija. Dorobiłem te z zapinki od bransolety, ale mam dwie lewe ręce do takich robótek i wyszło mało profesjonalnie.

Mogę zamienić uszy do amfibii na amfibię bez uszu :D A poza tym to mam gdzieś od Jacka sprzed kilku lat takie ucho dorobione z bransolety i jest spoko. Może jak samemu Ci słabo wyszło to popytaj na forum. Jest tu kilka osób potrafiących zrobić coś z metalu profesjonalnie...

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować zdobyczy!

A ja znalazłem takiego skromnego Mira, ale z czerwonymi wskazówkami:

post-34219-0-12708600-1489321753_thumb.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zamienić uszy do amfibii na amfibię bez uszu :D A poza tym to mam gdzieś od Jacka sprzed kilku lat takie ucho dorobione z bransolety i jest spoko. Może jak samemu Ci słabo wyszło to popytaj na forum. Jest tu kilka osób potrafiących zrobić coś z metalu profesjonalnie...

A ja potrzebuje dekla z pierscieniem.Jak by ktos cos to jestem chetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować zdobyczy!

A ja znalazłem takiego skromnego Mira, ale z czerwonymi wskazówkami:

 

To tak na prawdę był chyba Wostok, w którym tarcza została zamieniona na warszawską, a wskazówki podmalowane czerwoną farbą. Ale najlepsza jest w nim koperta - jest stalowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie - wszystko się zgadza:)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój dzisiejszy nabytek - Rakieta z 1978 roku. Od razu przeszła delikatne czyszczenie, polerowanie szkiełka i założyłem jej pasek. Mam zamiar założyć bransoletę wykorzystując oryginalne zapięcie z dedykacją dla jej pierwszego właściciela. Sprzedawca mi dziś powiedział, że wczoraj kupił ją od starszego mężczyzny, który był tokarzem i dostał ten zegarek w nagrodę.

Muszę zafundować jej jeszcze przegląd bo kalendarz się częściowo zbuntował i zrobić coś ze wskazówkami... (na zdjęciach wyglądają dużo gorzej, niż na żywo).

Ma swoją historię! :) Pogratulował! Świetna dedykacja :D Trochę muzycznie faktycznie brzmi :P 

 

Ranne ptaszkowanie (bez zlych skojarzen). Kopernik wygrzebany z miski bez szkielka ale pieknie cyka.Luczyk nie stety nie.

Fajniutki Łucz :) 

 

W piątek zawitał do mnie taki Miś Uszatek :wub: 

Miś uszatek :D Kolejna piękna Amfibia do kolekcji! Ciekawy model, który to może być rok? Bardzo ładny stan, gratuluję :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Poliot mi się trafił, do wymiany koronka bo złocenie oblazło i polerka szkła, chodzi dokładnie:))


Mały Łucz, juz był pokazywany ale teraz wrócił ze spa od majstra i ...

w programie było czyszczenie i regulacja mechanizmu, polerka szkiełka i założenie bramsoletki,

a na koniec wykonanie skrzyneczki pod zegarek (opakowanie transportowe do wysyłki prezentu) - skrzyneczka była jako próba politurowania:))

post-94639-0-96478000-1489329357.jpg

post-94639-0-71951100-1489329678.jpg

post-94639-0-71385300-1489329679_thumb.jpg

post-94639-0-94099400-1489329680.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od znajomego na sportowo.....

Ustawie się w kolejce jakbyś ta czajkę z pływakiem sprzedawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawie się w kolejce jakbyś ta czajkę z pływakiem sprzedawał.

Pisz do Zdziśka http://allegro.pl/radziecki-zegarek-czajka-sport-i6747685089.html

 

A nie !!! trochę się różnią 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza wyprawa, targowisko Młyn Sułkowice Wrocław godzina około 10:20.

Majak i Poljot.

Nie wiem czy poljot jest w 100% sprawny, mam też wątpliwości co do szkiełka, wg mnie za bardzo odstaje, tarcza też pozostawia do życzenia. Natomiast Majak ma to coś. Działa i fajnie wygląda!

Napiszcie proszę, czy warto było jechać te czterdzieści kilometrów za tymi okazami i co to są za zegarki?

post-92622-0-68934100-1489393316_thumb.jpg

post-92622-0-32216600-1489393326_thumb.jpg

post-92622-0-07759100-1489393390_thumb.jpg

post-92622-0-43085900-1489393399_thumb.jpg

post-92622-0-15127600-1489393448_thumb.jpg

post-92622-0-94021200-1489393684_thumb.jpg

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poljocie wskazówki wymień i będzie super.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojot to tzw 55g? A coś więcej o Majaku? Oprócz daty produkcji wybitej na mechaniźmie chyba 2 kwartał 1956 roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.