Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Wostok cacy, ale ja wolałbym twoją rakietę TV, w prawdzie mam ale w słabszym stanie :) rzadsza wersja pandy Kchrapka także fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jeszcze z aukcji. Zdążyłem zrobić tylko to poprzednie. Potem wyjazd. Moje mogę dopiero we wtorek.

 

I jeszcze serce.

 

Wygląda że faktycznie stal. Nigdy nie miałem w rękach stalowego WP ani Wołny choć legendy krążą że takie były w małej ilości. Ta wygląda oryginalnie i raczej nie jest to współczesny wyrób bo one są zupełnie inne. Super nabytek. Widziałbym go w mojej rodzince WP ;)

 

Edit. Gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć?

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jeszcze z aukcji. Zdążyłem zrobić tylko to poprzednie. Potem wyjazd. Moje mogę dopiero we wtorek.

Ja też poproszę o zdjęcia jak wrócisz. Mam podejrzenia co do jednej z moich kopert i chciałbym porównać.

Te współczesne nie były stalowe, też chromówki i to kiepsko wykonane


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że faktycznie stal. Nigdy nie miałem w rękach stalowego WP ani Wołny choć legendy krążą że takie były w małej ilości. Ta wygląda oryginalnie i raczej nie jest to współczesny wyrób bo one są zupełnie inne. Super nabytek. Widziałbym go w mojej rodzince WP ;)

 

Edit. Gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć?

Zatoka.

Ja też poproszę o zdjęcia jak wrócisz. Mam podejrzenia co do jednej z moich kopert i chciałbym porównać.

Te współczesne nie były stalowe, też chromówki i to kiepsko wykonane

Ok. Zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przepłaciłem na licytacji za to:

Nie Ty pierwszy, nie ostatni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Przepłaciłem na licytacji za to:

Ważne że się podoba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki popular się trafił. Kolega Mawis pewnie wie z którego loombardu! Byłem na miejscu i tak mnie wołał, że nie mogłem go zostawić. Panowie orientacyjne w jakich latach produkowano?

Takie dwa od jednego z forumowiczów. Dzięki!

I kolejny zakup w loombardzie. Poljot 17 j. Niby nic a do koszuli i garnituru jak znalazł. To dzięki temu forum zrozumiałem różnicę między zegarkiem na codzień a tymi oficjalnymi. Dzięki.

post-92622-0-12459600-1497592312_thumb.jpg

post-92622-0-09750400-1497592321_thumb.jpg

post-92622-0-85947900-1497592498_thumb.jpg

post-92622-0-79558300-1497592506_thumb.jpg

post-92622-0-73043400-1497592787_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad na zakupy :) Najbardziej cieszą stany tych zegarków, wyciągnięte z głębokiej szuflady starego majstra

 

Edit: każdy z osobna

 

 

post-88672-0-72305100-1497606674_thumb.jpg

post-88672-0-82808700-1497607383_thumb.jpg

post-88672-0-15881000-1497607387_thumb.jpg

post-88672-0-67067800-1497607390_thumb.jpg

post-88672-0-48894800-1497607393_thumb.jpg

post-88672-0-99150200-1497607396_thumb.jpg

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad na zakupy :) Najbardziej cieszą stany tych zegarków, wyciągnięte z głębokiej szuflady starego majstra

Świetne. Stoliczny widzę w fajnym stanie, pokaż go bliżej :)

 

Taki popular się trafił. Kolega Mawis pewnie wie z którego loombardu! Byłem na miejscu i tak mnie wołał, że nie mogłem go zostawić. Panowie orientacyjne w jakich latach produkowano?

Takie dwa od jednego z forumowiczów. Dzięki!

I kolejny zakup w loombardzie. Poljot 17 j. Niby nic a do koszuli i garnituru jak znalazł. To dzięki temu forum zrozumiałem różnicę między zegarkiem na codzień a tymi oficjalnymi. Dzięki.

Świetny Poljot.

 

Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Start od Krystiana :D Było podejrzenie, że tarcza współczesna... lecz rozebrałem zegarek i dokładnie obejrzałem cyferblat niemalże pod mikroskopem i nosi ślady użytkowania typowe dla tak wiekowego zegarka :D Do tego koronka oryginalna NOS (mam jeszcze 3 hehe) i mogę się cieszyć jednym z ładniejszych egzemplarzy na rynku :D

 

8546492_IMG_9699.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten start jest przepiękny! Ile ja już na takiego poluję... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start od Krystiana :D Było podejrzenie, że tarcza współczesna... lecz rozebrałem zegarek i dokładnie obejrzałem cyferblat niemalże pod mikroskopem i nosi ślady użytkowania typowe dla tak wiekowego zegarka :D Do tego koronka oryginalna NOS (mam jeszcze 3 hehe) i mogę się cieszyć jednym z ładniejszych egzemplarzy na rynku :D

 

Świetny! Gratuluję. Tarcza na pewno nie współczesna, zresztą jeszcze z tego co mi wiadomo nie produkują współczesnych. Swego czasu w Bytomiu kupiłem te tarcze od pana, który miał z likwidowanego zakładu zegarmistrzowskiego, oryginalne całe pudełko .... rozeszły się w mig. ;)

 

 

U mnie Rakietka :)

 

attachicon.gifDSC02033.JPG

Piękna! :wub:

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Tarcza i wskazówki w stanie idealnym. Mechanizm wymaga tylko mycia i smarowania. Nie spodziewałem się że znajdę ten model w tak krótkim czasie w takim stanie. 

 

8548101_SDC10482.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Gratuluję, faktycznie piękny stan :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.