Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kilka egzemplarzy ode mnie :D Komandir od Pawła, dzięki, jest piękny. Po polerca szkła i koperty wygląda jak nowy :D Reszta zalegała w kartonach ale dopiero dziś doczekała się wielkiej reaktywacji i swojego miejsca w gablocie. 

Dziękuję - ładnie go odpicowałeś no i fotka też robi swoje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kilka egzemplarzy ode mnie :D

Wostok stalówka świetny :) Rzadko zdarza się w nim tarcza w tak dobrym stanie. Wielkie gratulacje


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Stalowy wostok od pierwszego właściciela - sąsiada :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowy wostok od pierwszego właściciela - sąsiada :D

 

A pudełka i papierów nie miał, co?


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Niestety nie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

 

I jeszcze obiecane moje zdjęcia precission class.

 

Ten precyzyjny ma zdecydowanie chromowaną kopertę - wcześniej była dyskusja czy jest stalowa czy chromowana ale po Twoich zdjęciach sprawa jest jasna.

Nie zmienia to faktu że zegarek bardzo rzadki i ciekawy - gratuluję  :)

 

Edycja

Chociaz te zdjęcia sa gorsze niż poprzednie jakościowo.

Jak je porównać to wyglada jakby dwa rózne zegarki były sfotografowane  :D

Co myslicie?

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten precyzyjny ma zdecydowanie chromowaną kopertę - wcześniej była dyskusja czy jest stalowa czy chromowana ale po Twoich zdjęciach sprawa jest jasna.

Nie zmienia to faktu że zegarek bardzo rzadki i ciekawy - gratuluję  :)

Chyba się nie zgodzę Roman. Te koperty z boku były ze szlifem i ostrymi krawędziami, a tu ewidentnie się wszystko wyobliło od długoletniego używania, szczególnie krawędzie uszu. Nie ma śladu po kantach, wygląd raczej przypomina ponowne chromowanie. Oczywiście widać że go nie było. Zastanawiają mnie tylko wszystkie delikatne wgniotki i ryski ale na stali też mogły powstać. Pewności nie mam ale wg mnie na 90% to stal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zgodzę Roman. Te koperty z boku były ze szlifem i ostrymi krawędziami, a tu ewidentnie się wszystko wyobliło od długoletniego używania, szczególnie krawędzie uszu. Nie ma śladu po kantach, wygląd raczej przypomina ponowne chromowanie. Oczywiście widać że go nie było. Zastanawiają mnie tylko wszystkie delikatne wgniotki i ryski ale na stali też mogły powstać. Pewności nie mam ale wg mnie na 90% to stal.

Fotograf ze mnie żaden, ale to jest stal. Są widoczne ryski, kantu wyoblone jak pisze kchrapek. Chromu ani śladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapytam o dwie rzeczy. 

1 koronka - wyglada na mosieżną chromowana i z dużymi przetarciami chromu.

2 Lewe dolne ucho patrząc od strony dekla - tam tez widać jakby przetarcie do mosiądzu.

 

Nie szukam kwadratowych jaj - pytam o to co widzę na zdjęciach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapytam o dwie rzeczy. 

1 koronka - wyglada na mosieżną chromowana i z dużymi przetarciami chromu.

2 Lewe dolne ucho patrząc od strony dekla - tam tez widać jakby przetarcie do mosiądzu.

 

Nie szukam kwadratowych jaj - pytam o to co widzę na zdjęciach. 

Tam nie ma przetarcia tylko światło się tak odbija i sprawia wrażenie jakby było widać żółtawy rdzeń.

A co do koronki to wg mnie nie musiała być stalowa. Pamiętaj w jakich rocznikach wychodził ten zegarek. Wtedy praktycznie nie było stalowych kopert w radzieckich zegarkach, mogli zastosować standardową koronkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek  - jeżeli @13mar68 napisze, że nie ma przetarć i  nigdzie na kopercie nie przebija żółty kolor mosiądzu to będziemy wiedzieć, że to co widze to załamanie światła. Tych załamań światła jest dużo na zdjęciach ale to jedno widzę i na wcześniejszej fotce z aukcji.

Pewnie że na podstawie zdjeć to mozna sobie gdybać a zwłaszcza ja sobie mogę gdybać bo nie jestem specjalistą od 2809 ale kilka juz takich zegarków widziałem a stalowego nigdy. 

No i włśnie analizując to na co zwróciłęs uwagę - pamiętaj w jakich latach wychodziły te zegarki - to ta stalowa koperta nijak sie  nie ma do tych lat.

Co nie znaczy, że takich nie było :P

 

Drążę bo lubie wiedzieć na 100% a nie na 73,4 % :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek  - jeżeli @13mar68 napisze, że nie ma przetarć i  nigdzie na kopercie nie przebija żółty kolor mosiądzu to będziemy wiedzieć, że to co widze to załamanie światła. Tych załamań światła jest dużo na zdjęciach ale to jedno widzę i na wcześniejszej fotce z aukcji.

Pewnie że na podstawie zdjeć to mozna sobie gdybać a zwłaszcza ja sobie mogę gdybać bo nie jestem specjalistą od 2809 ale kilka juz takich zegarków widziałem a stalowego nigdy. 

No i włśnie analizując to na co zwróciłęs uwagę - pamiętaj w jakich latach wychodziły te zegarki - to ta stalowa koperta nijak sie  nie ma do tych lat.

Co nie znaczy, że takich nie było :P

 

Drążę bo lubie wiedzieć na 100% a nie na 73,4 % :lol:

Też chciałbym mieć pewność. Wiesz jak lubię te zegarki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby rozwiać wątpliwości.

Koronka na pewno chrom.

4ac3f060c73394ef3f4ac1505d1af1c4.jpg

Lewe dolne ucho

cbe2834792fd5ce18e08ac17885efbb6.jpg2709531b305a4bd68f25b42059c14eec.jpg97561cef06cb040b421c782eb7efad8e.jpg

I reszta

3d9e727b8c2a5483c11af204b0609f0f.jpg016d73ff505872bef37ab77b5020205b.jpgf8d9a51e33bdc92a4a45ec76d1c81341.jpge9480062db182258f4219f87367a0a48.jpg

Przepraszam za moje paluchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był pokazywany już, ale pokaże jeszcze raz i to już po bani :D

0a54aabb23d3788873f6b32d36e5ed4c.jpg

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był pokazywany już, ale pokaże jeszcze raz i to już po bani :D

 

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Świetny! I nadal chcę go kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ooo mam identyczna w złoconej kopercie byłaby rodzina

Nie chce się kolega pozbyć

Nie byłoby problemu gdybym wiedział ile chcieć za tego NOSa. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zorientuj ja nic nie sugeruje a wiem za ile kupiłem swojego złoconego nosa :)

 

Poza tym widać na kopercie i szkle lub tarczy jakieś ślady na zdjęciu. Chyba,że zdjęcie przekłamuje.

Pudełko jest i paszport ?

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Na zdjęciu to refleksy. Było parę paproszków, ale wytarłem i szkło czyste. Pudełko jest, papierów niet, poza zawieszką. Reszta na priv. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.