Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało mi jedno pudło do posprzątania. Ale po zrobieniu jednego egzemplarza coś mi wena minęła. Może jednak nadaje się do pokazania

Zamiast sprzątać to Weź to pudło i przybywaj do mnie. A ural ładny...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dzisiejsze nowości.

 

poljot 23 nie głupi

 

 gratuluje 

Edytowane przez MISTYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poljot 23 nie głupi

 

gratuluje

Bo ja lubię Poljoty Dziękuję. Edytowane przez 13mar68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione jakiś czas temu, leżą w szufladzie i czekają na lepsze czasy:

 

post-68297-0-19193700-1503493240_thumb.jpg

 

Przy okazji- może wiecie kto z forum się zajmuje szeroko pojętym zegarmistrzostwem? Potrzebuję wymienić szkiełka mineralne/szafirowe w Starym Tissocie i Citizenie. No i ewentualnie przeserwisować jakieś ruskie. Bym wysłał paczuszkę. W razie czego proszę o wiadomość na priv. Mój zegarmistrz nie ma już niestety czasu na zegarki :).

Edytowane przez blackcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem - u mnie wskazówka z czerwoną kropką dziś zagościła :) dzięki forumowemu Koledze - DZIĘKI !

bb38d15649f655439aeed787dc69ba8e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem - u mnie wskazówka z czerwoną kropką dziś zagościła :) dzięki forumowemu Koledze - DZIĘKI !

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Wskazówka wskazówką, ale tarcza... Miodzio. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sputnik. U mnie taka nowa pozłacana zaria.b26734352bcb709d28aab021bd1f3e2e.jpg9fc217b783aea249e8ceef6e7fdb7492.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj coś mnie tknęło i zatrzymałem się przy jednym z lombardów,patrzę na zegareczki a tam gdzieś trochę z tyłu leży takie coś w pudełeczku, oczy mi się zaświeciły i nabyłem. Niestety nie zbieram już Radzieckich więc rozważam rozstanie...

Przy okazji to proszę znających temat o zerknięcie czy wszystko w porządku z zegarkiem i papierami.

Dzisiaj coś mnie tknęło i zatrzymałem się przy jednym z lombardów,patrzę na zegareczki a tam gdzieś trochę z tyłu leży takie coś w pudełeczku, oczy mi się zaświeciły i nabyłem. Niestety nie zbieram już Radzieckich więc rozważam rozstanie...

Przy okazji to proszę znających temat o zerknięcie czy wszystko w porządku z zegarkiem i papierami.

post-91236-0-97379600-1503513582_thumb.jpg

post-91236-0-83931800-1503513619_thumb.jpg

post-91236-0-05590000-1503513653_thumb.jpg

post-91236-0-42083500-1503513723_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papiery nie sa od tego zegarka. Wysyłam pw.

Edycja

Papiery sa od Poljota oczywiście.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papiery nie sa od tego zegarka. Wysyłam pw.

Edycja

Papiery sa od Poljota oczywiście.

O i za to lubię forum, dużo się można nauczyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dziś przyszła (zdjęcia z alle ale stan faktyczny) powiedzcie co jest nie tak (kupiona z sentymentu - ojciec długie lata taką nosił ale gdzieś wsiąkła. nie ukrywam, że skusiła mnie tarcza a reszta??? ciekawe czy prawilna, Wstawiam foty z sieci gdyż chwilowo w domu nie mam możliwośći zrobienia fot

 

post-94639-0-63612400-1503517671_thumb.jpeg

post-94639-0-47770600-1503517681_thumb.jpeg

post-94639-0-13088400-1503517705_thumb.jpeg

Edytowane przez JaroB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj coś mnie tknęło i zatrzymałem się przy jednym z lombardów,patrzę na zegareczki a tam gdzieś trochę z tyłu leży takie coś w pudełeczku, oczy mi się zaświeciły i nabyłem. Niestety nie zbieram już Radzieckich więc rozważam rozstanie...

Przy okazji to proszę znających temat o zerknięcie czy wszystko w porządku z zegarkiem i papierami.

Dzisiaj coś mnie tknęło i zatrzymałem się przy jednym z lombardów,patrzę na zegareczki a tam gdzieś trochę z tyłu leży takie coś w pudełeczku, oczy mi się zaświeciły i nabyłem. Niestety nie zbieram już Radzieckich więc rozważam rozstanie...

Przy okazji to proszę znających temat o zerknięcie czy wszystko w porządku z zegarkiem i papierami.

czy ta slava  na pewno jest sowiecki czy już rosyjski 

Edytowane przez MISTYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie dziś dotarła taka rakieta, niby popularny model, ale jakoś zaczynam sie przekonywać do duzych rakiet :)

post-93542-0-66836600-1503518621_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dziś przyszła (zdjęcia z alle ale stan faktyczny) powiedzcie co jest nie tak (kupiona z sentymentu - ojciec długie lata taką nosił ale gdzieś wsiąkła. nie ukrywam, że skusiła mnie tarcza a reszta??? ciekawe czy prawilna, Wstawiam foty z sieci gdyż chwilowo w domu nie mam możliwośći zrobienia fot

Tarcza niestety warszawska czyli nieoryginalna, wskazówki też raczej nie od Pobiedy choć nie pamiętam teraz gdzie takie były.

czy ta slava  na pewno jest sowiecki czy już rosyjski 

Jak najbardziej radziecki choć pewnie schyłkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta slava  na pewno jest sowiecki czy już rosyjski 

sowiecki. aby patrzeć jak pojawi się na zatoce he, he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza niestety warszawska czyli nieoryginalna, wskazówki też raczej nie od Pobiedy choć nie pamiętam teraz gdzie takie były.

Jak najbardziej radziecki choć pewnie schyłkowy.

 

sowiecki. aby patrzeć jak pojawi się na zatoce he, he

 

no to gitara dzięki za info 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wskazówki też raczej nie od Pobiedy choć nie pamiętam teraz gdzie takie były.

 

 

W leningradach


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Tarcza niestety warszawska czyli nieoryginalna, wskazówki też raczej nie od Pobiedy choć nie pamiętam teraz gdzie takie były.

 

Wskazówki są od Pobiedy. Zakładane były do niektórych modeli w PChZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papiery nie sa od tego zegarka. Wysyłam pw.

Edycja

Papiery sa od Poljota oczywiście.

To teraz nasuwa mi się myśl żeby poszukać w okolicznych lombardach jakiegoś Poljota NOS w pudełku i z papierami od Slavy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione jakiś czas temu ale nie pokazywane:

post-61474-0-23024400-1503563718_thumb.jpg

post-61474-0-13820800-1503563719_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Jest! Mój strzał roku! :D

Nieidealny bo dekielek trochę chłopaki zmasakrowali nie potrafiąc zamknąć, ale jednak złotko :)

Prześliczny zresztą wg mnie :wub:

 

post-49869-0-29563900-1503563735_thumb.jpg post-49869-0-61936200-1503563741_thumb.jpg

 

No i żeby było śmiesznie taka sytuacja:

Na fakturze otrzymałem: "ZEGAREK ŁUCZ 23 KAMIENIE Z ODPADAJĄCĄ ZAŚLEPKĄ TYLNIĄ 583 USRR". W opisie aukcji nic nie było o odpadającej zaślepce więc może by zareklamować? :huh:

Chyba jednak nie :D

http://allegro.pl/zegarek-lucz-23-kamienie-14k-stan-bdb-i6933833340.html?snapshot=MjAxNy0wOC0yMVQxNjo1NDo0My45NzZaO2J1eWVyOzIxNzgxZmZjYzExNjc3ZDYwYTNhMzljZTIyYmExYTdjMGEzYTcwNGQyZTBiZTM1MjJiZDczZDQ5ZWJhMzZlZTU%3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.