Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie to widziałem jako drugi niestety wielkie gratulacje !!!!

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek Grartki! Też go widziałem na stronie loombardu, ale nie spojrzałem na dekiel, ale na napis 'pozłacany' i zaśmiałem się że kto do 300zł za pozłacanego łucza.... Nauczka na przyszłość, aby lepiej się przyglądać... zazdro! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się popłakałem z zazdrości :P  a na serio to gratki, bo gratka nie lada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile za niego zapłacili jak opłacało się z zyskiem sprzedać go za 300 zł?


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w mordę jeża!!!!!  w poniedziałek akurat skręciłem z Powstańców Śląskich w Hallera...  a mogłem się zwyczajnie potknąć i z rozpędu wpaść na witrynę lombardu  :angry:

 

śliczny! wrzuć fotki do postu ze złotymi


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty chrapek :)

U mnie takie stalowce wpadły :)

post-81866-0-70015500-1503576630_thumb.jpgpost-81866-0-64791100-1503576663_thumb.jpg


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile za niego zapłacili jak opłacało się z zyskiem sprzedać go za 300 zł?

Taki dureń powinien zostać zwolniony z lombardu natychmiastowo !!! 

Po pierwsze za to że oszukał pewnie nieświadomego sprzedającego a po drugie że jest idiotą bo próbę miał nabitą na deklu - jak ktoś taki handluje złotem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dureń powinien zostać zwolniony z lombardu natychmiastowo !!! 

Po pierwsze za to że oszukał pewnie nieświadomego sprzedającego a po drugie że jest idiotą bo próbę miał nabitą na deklu - jak ktoś taki handluje złotem ?

 

 

a ciekawe czy koperta am próbę  jak ma to tak jak piszesz to id .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone, że wyceny wykonywał sam właściciel lombardu :P Za brak kompetencji niestety ponosi się stratę. Żal sprzedającego bo bidny sam nie wiedział co ma i przyjął pierwszą wycenę "eksperta" z lombardu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ciekawe czy koperta am próbę  jak ma to tak jak piszesz to id .......

No ma na deklu i to od zewnętrznej strony 

Aaaa kumam tam jest 583   a on zna tylko 585 i 750  - wszystko jasne 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - fajny Łucz w super cenie :)

 

Na tym proponuję zakończyć dyskusje bo mam wrażenie że idzie już za daleko.

Ktoś się nie znał i tanio sprzedał, ktoś drugi też się nie znał ale i tak zarobił. Na tym zakończmy.

 

Bardzo fajne stalowce, zwłaszcza Poljot mi się podoba bo nie mam.

Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyśleliście że ktoś z tym Łuczem normalnie się pomylił?   Miał wbić 3000 a wbił 300 ?

 

Sam po zmianie w  Allegro pomyliłem sie 2 razy i ratowali mnie forumowicze  :)  - którym przy okazji  jeszcze raz dziękuję.

Miałem coś wystawić za 200 a wbiłem tylko 2 :(

 

Już nie róbcie z tym pracowników Lombardów takich nieudaczników.  Pracują tam naprawdę ludzie którzy wiedzą jak zarabiać i jak np odróżnić przedmiot złoty od przedmiotu pozłacanego.

 

Roman - przepraszam. Miało już nie być na ten temat :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyśleliście że ktoś z tym Łuczem normalnie się pomylił?   Miał wbić 3000 a wbił 300 ?

 

Sam po zmianie w  Allegro pomyliłem sie 2 razy i ratowali mnie forumowicze  :)  - którym przy okazji  jeszcze raz dziękuję.

Miałem coś wystawić za 200 a wbiłem tylko 2 :(

 

Już nie róbcie z tym pracowników Lombardów takich nieudaczników.  Pracują tam naprawdę ludzie którzy wiedzą jak zarabiać i jak np odróżnić przedmiot złoty od przedmiotu pozłacanego.

 

Roman - przepraszam. Miało już nie być na ten temat :wub:

No nie wiem. Można się czasem pomylić, jak pracownik jest niedoświadczony. Ostatnio widziałem na OLXie przypadek z drugiej strony. ktoś z lombardu sprzedawał Łucza damkę na bransolecie  z "10 karatowego złota" za 1999 zł, bo na kopercie było AU10. Zwróciłem mu uwagę, że zegarek wart może z 50 zł i że to pozłota 10 mikron ale nie dopuszczał do siebie tej myśli przez pewien czas, bo "sprawdzał kwasami". Po tygodniu opis zmienili w końcu na pozłacany i cenę na 600 zł bo pewnie tyle dali za "złotą" damkę. Widać dobrze też przebitkę ponad 3x, ale z czegoś żyć i płacić podatki też muszą.

 

https://www.olx.pl/oferta/pozlacany-zegarek-radziecki-lucz-CID87-IDmK3FY.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyśleliście że ktoś z tym Łuczem normalnie się pomylił?   Miał wbić 3000 a wbił 300 ?

.....

 

 

Ne pomylił się - w opisie wystawił zegarek pozłacany więc nie mógł sie pomylić.

 

Tzn pomylił sie  ale nie przy wbijaniu ceny  :D

Pomylił się przy - zlocony - złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poniósł stratę, gamoń z ul.Hallera mu w tym pomógł, ale obaj żyją w nieświadomości i są prawdopodobnie szczęśliwi - i niech tak zostanie :)

 

Jak widzę, to już drugi przypadek atrakcyjnej ceny złotego zegarka z lombardu we Wrocku! Moją złotą raketę kupiłem za 600, ale pracownica lombardu wiedziała, że sprzedaje autentyczne ruskie zołoto. Mocno obniżona cena była spowodowana dużym sponiewieraniem zegarka, które dało się ogarnąć


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny. A napis w cyrylicy robi dobrą robotę :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dzięki Mistykowi postał taki "NOS" :D 

 

9182742_IMG_0265.JPG

 

Skompletowałem też wreszcie Newę od Krystiana.... mam obiekcje co do koperty od Majaka, ale tak już zostanie, bo fajnie wygląda. 

 

9182744_IMG_0274.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mistykowi postał taki "NOS" :D

 

 

 

Skompletowałem też wreszcie Newę od Krystiana.... mam obiekcje co do koperty od Majaka, ale tak już zostanie, bo fajnie wygląda. 

 

 

dzięki koledze tez coś stworzyłem  

choć poczta się nie popisała 

 

123168993459a047b3ee07b-676339-wm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.