Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj wpisywać tytuł modelu xpongrapf.

Wpisywałem różne opcje i nie natrafiłem na nic takiego co mój chrono dlatego byłem ciekawy kto i kiedy to sprzedawał.Kilka stron w DE Poljoty ma ale inne niz ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były krótkie serie często na limitach ilościowych i stąd brak informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość tych zegarków które zakupiłem,których zdjęcia zamieściłem kupiłem można powiedzieć przypadkowo.Z reguły szukam starszych sowieckich ale jak trafiam na zegarki nowsze takie jak te zamieściłem a cena jest okazyjna to biorę.Może nie dla każdego z Kolegów są one bardzo poszukiwane i kolekcjonerskie ale dla każdy nabytek to satysfakcja i wzbogacają moja kolekcję,dla mnie wszystkie to "wartościowe" czasomierze.Te akurat wszystkie działające zakupiłem w niewielkim odstępie czasu.

Edytowane przez halski7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej nieobecności ...

Pierwszy ze względu na ślepotę noworus

J9vTqJV.jpg

 

Drugi już chyba OK 

Ah45PNs.jpg

 

No i 

xmphlRF.jpg

Edytowane przez Roberti Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej nieobecności  :ph34r:  kilka ostatnich zakupów. Nic specjalnego, ale na rozruch może być ;)

Wostok z dedykacją dla A.K Pietrowu  na cześć 25-lecia zwycięstwa nad faszyzmem  9.05.1970r :D

post-46446-0-57227800-1513540581_thumb.jpgpost-46446-0-73542400-1513540610_thumb.jpg

 

i kilka innych

post-46446-0-83119300-1513540652_thumb.jpgpost-46446-0-84769900-1513540678_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ładny rozruch i fajna dedykacja. Wrzuć do nowego tematu o grawerach na deklu.

Ps. Już myślałem że Cię zasypało na wiosce :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok z tarczą kompaktową to jest to co zawsze w nich mi się bardzo podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@Tajtek fajnie że jesteś, zimno się zrobiło to pewnie wróciłeś do cywilizacji?! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe przywitanie :D

Zima była już za pasem, choroba psa i trzeba było wracać do mrowiska :wacko:

Grzechu grawery jakoś zawsze mnie kręciły i jutro coś w tamtym temacie wrzucę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe przywitanie :D

Zima była już za pasem, choroba psa i trzeba było wracać do mrowiska :wacko:

Grzechu grawery jakoś zawsze mnie kręciły i jutro coś w tamtym temacie wrzucę ;)

Cześć Piotr :)

Po nowych nabytkach można poznać czy jesteś przy pałacu czy raczej w posiadłościach na prowincji  :rolleyes:

Fajnie, że o nas pamiętasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotr :)

Po nowych nabytkach można poznać czy jesteś przy pałacu czy raczej w posiadłościach na prowincji  :rolleyes:

Fajnie, że o nas pamiętasz

 

Witaj Roman :D pamiętam i często zaglądałem, ale jak sam dobrze wiesz czasami chwile ciszy się zdarzają każdemu, a przy braku nowych zabawek,chęci do pisania są mniejsze  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki komplet udało mi się dobrać. Mój pierwszy radziecki bateryjkowiec.Trochę to czasu trwało, ale udało się :)

post-35535-0-61971000-1513590462_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ryneczki
  prędzej rybeczki :)

rybeńka iskra chyba skażona jest mołnią?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.