Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Musi dobrze leżeć na ręce, bo jest stosunkowo cienki z profilu, pomimo, że to Amfibia.

Ciekawa koperta i bezel przyciągający uwagę.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatku ładny ten Wostok. Taki amerykański jak pepsi . Ale miałeś chyba innego kupić. Tego bym nosił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Miał być inny, ale wyszło jak zwykle i dałem się ponieść emocjom i padło na to pepsi. Faktycznie zegarek jest płaski i fajnie leży na nadgarstku. Muszę tylko jakiś fajny pasek ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namową i po wymianie korespondencji z forumowym kolegą chciałem pokazać mój najnowszy nabytek z ,,rupieciarni,, oczywiście wziąłem go bo cena była atrakcyjna i tylko tym się kierowałem bo wiedzy jak na razie posiadam za mało a śmiało mogę powiedzieć że wcale :-)  No i to tyle......:-) 

No i kolega miał rację. Wczoraj trochę zginał w grupie innych choć poznałem od razu. Gratulacje, bo stalowe Poljoty nie trafiają się często. Wymiana szkła, mycie i będzie super zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek, świetna ta amfibia :)

 

Robert, bardzo fajny zegarek, chętnie widziałbym takiego u siebie :) Gratuluję dobrego zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Stalowy poljocik ma potencjał! Amfa pepsi ładniutka! Gratuluję nabytków Koledzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma w sobie to coś , tą cząstkę minionego czasu, cząstke historii którą przełył, oraz po części cząsktę właściciela :)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości jest dużo jaśniejsza. Tu filtr ją postarzył. Co jak co ale precyzyjnego w życiu nie dotknę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości jest dużo jaśniejsza. Tu filtr ją postarzył. Co jak co ale precyzyjnego w życiu nie dotknę

I słusznie :) Ładny egzemplarz ze starą czcionką, równo spatynowany. Wydaje się że na żywo lepszy, trochę rys na szkle chyba jeszcze masz Grzegorz :) Gratuluję fajny nabytek. Werk ma datowanie? Pewnie nie...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam za "nie na temat post", ale na TVN Warszawa jest ogłoszenie Policji, że poszukuje właścicieli skradzionych fantów na terenie OTWOCKA i okolic. Wśród tych wszystkich rzeczy są zegarki, Slava Lodówka, Rakieta Multikalendarz i Poljot chronograf. Zegarki bardzo charakterystyczne. Może ktoś z Was wie komu zginęły.

 

Artykuł https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,setki-przedmiotow-odzyskanych-z-kradziezy-policja-szuka-wlascicieli,254903.html#!prettyPhoto


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakup nie zegarka ale taki, który równie lubię :) Pudełko 1MCzZ z paszportem moskwy. Na odwrocie napisano, że jednak kirow, sprzedany w Kościanie, grudzień 1960 ;)

post-88672-0-78314000-1520967898_thumb.jpg

post-88672-0-92487900-1520967905_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki oto zagościł dzisiaj u mnie. Pierwszy „rusek” w kolekcji. Niestety trochę niedomaga i śpieszy ok 15min na 12h więc serwis werku konieczny, resztę zostawiam bez zmian (piękna tarcza błyszczy jak emaliowana). Prośba o pomoc i wskazanie sprawdzonego i uczciwego specjalisty, który mógłby go „naprawić”

Okolice Zielonej Góry - Gorzów lub wysyłkowo.8f3ba6c4fcd79d5ceb60825551289114.jpg6c94cf0ff159c84c97fd1fa82c6b3bee.jpg2415cca9a537df3db9658527e8a28d3e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki oto zagościł dzisiaj u mnie. Pierwszy „rusek” w kolekcji. Niestety trochę niedomaga i śpieszy ok 15min na 12h więc serwis werku konieczny, resztę zostawiam bez zmian (piękna tarcza błyszczy jak emaliowana). Prośba o pomoc i wskazanie sprawdzonego i uczciwego specjalisty, który mógłby go „naprawić”

Okolice Zielonej Góry - Gorzów lub wysyłkowo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie chcę psuć radości z pierwszego "ruskiego" zakupu bo zegarek wygląda nawet ładnie ale muszę stwierdzić że to niestety składak. Tarcza i mechanizm ze zwykłego Wostoka nie Amfibii... :( Nie było "beczek" z datą...

Tu masz na dole zdjęcia oryginalny zegarek z tą tarczą: https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipNy0wDIVN-i__EPcqy0FZ4z_9dmi-e6_parHQnN/AF1QipPiFpgLVFyXJ-odpN8QauWarKaW1XREhBeVS6Ik

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki oto zagościł dzisiaj u mnie. Pierwszy „rusek” w kolekcji. Niestety trochę niedomaga i śpieszy ok 15min na 12h więc serwis werku konieczny, resztę zostawiam bez zmian (piękna tarcza błyszczy jak emaliowana). Prośba o pomoc i wskazanie sprawdzonego i uczciwego specjalisty, który mógłby go „naprawić”

Okolice Zielonej Góry - Gorzów lub wysyłkowo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Super - Jednak co beczka to beczka :) zimna radziecka stal - koniecznie poszukaj prawilnego sekundnika - to będzie - jak mawia klasyk- truskawka na torcie :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kchrapek
Mercel! Ale zdjęć nie cytujemy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zostanie amfibia custom ;) , jak nie znajdę właściwych właściwych elementów i speca co je poskłada. Chociaż zastanawiam się czy warto. Najważniejsze żeby serducho dobrze biło.

Edytowane przez OIIIIIIIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego od pierwszego ruska w życiu,pokaż lepiej bransoletkę zapiecie góra dół i całość,pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał wyobraźnię przy składaniu :) . Ładna koperta. Taki zegarek tylko w oryginale, szkoda, żeby tak wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta z moich zbiorów. Duża możliwość regulacji (mały nadgarstek)

Kolego od pierwszego ruska w życiu,pokaż lepiej bransoletkę zapiecie góra dół i całość,pozd.

75027980d7c21202bafcd48207508018.jpgbdafda3346773403405fea940f06b205.jpg28250fdd3757f3f1b41730ce05bc46a8.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał wyobraźnię przy składaniu :) . Ładna koperta. Taki zegarek tylko w oryginale, szkoda, żeby tak wyglądał.

 

Rozważam 3 warianty:

1) Zostaje jak jest ;-(

 

2) Szukam nowej tarczy i bezela (prośba o info gdzie można coś takiego kupić)

 

Tarcza i bezel

710662by_Arvac.2016.d.1080p.jpg

 

lub sam bezel

 

020_SE.mod_.Arvac_.2017.a.1080p.jpg

 

3) Wystawiam w temacie obok Lucz'a kwarc multikalendarz zielony ("kopia" Orienta) w zamian za "gładką" tarczę, bezel, sekundnik ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.