Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Cygański Car! Jak mi Bóg miły Cygański Car!

Czekam na złoty łańcuch :D

 

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaria. Damka ale fajna

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Super. Bardzo fajna! Edytowane przez scarlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaria. Damka ale fajna

 

 

Ciekawe te modele. Z czerwonym krzyżykiem nie widziałem. Koperta jest chromowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Wygląda jak stalowa.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te modele. Z czerwonym krzyżykiem nie widziałem. Koperta jest chromowana?

  

Nie mam pojęcia. Wygląda jak stalowa.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Poczytajcie

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/60283-zaria-diver-17-jewels/


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, tym bardziej, że następne pytanie jakie mi się nasuwało, to jak z jej wodoszczelnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Kurant, to świetny.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to kurant i dukat raczej koperta jest w wybornym stanie.post-79147-0-75496700-1521380320_thumb.jpg


Lepsze foto.post-79147-0-90824300-1521380933_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciągle nie mam czasu aby nawet wejść na Forum, ale dziś znalazłem chwilę aby obfotografować nowe nabytki z ostatnich tygodni :) Zatem witam wszystkich i przedstawiam, to co udało mi się upolować!

 

Noworuskie Amfibie:

 

post-25327-0-62859700-1521384315.jpg

 

W zasadzie tylko 710-ka "Full-lume" jest nowym nabytkiem, bo "pomarańcza" była kupiona w ubiegłym roku. Tyle, ze w oryginale była w kopercie typu "150", która rewelacyjnie wyglądała, ale była dla mnie nieco niewygodna w noszeniu - dlatego podjąłem decyzję o zamianie na 420-kę. Co ciekawe, niemal w tym samym czasie w ofercie Meranoma pojawiła się oryginalna 420-ka w prawie takim zestawieniu jak moja zmodyfikowana ;)

 

Drugi nabytek to Mołnia-pasówka, która w zasadzie powstała przypadkiem. Zamierzałem zrobić pasówkę na wysokim mechanizmie i kupiłem stosowny komplet na znanym portalu aukcyjnym. Problem w tym, że sprzedający (znany pan o pasówkowych kopert - bardzo sympatyczny :) ) się pomylił i wysłał mi komplet do niskiego werku. A że udało mi się kiedyś zdobyć sprawny werk i ciekawą tarczę, to powstał taki dziwak:

 

post-25327-0-02837100-1521384688_thumb.jpg

 

post-25327-0-60543800-1521384701_thumb.jpg

 

Dalej mamy coś cięższego kalibru, czyli dwie kamienne Mołnie:

 

post-25327-0-07967000-1521384824_thumb.jpg

 

Zabawne jest to, że gabinetowe Mołnie kolekcjonuję od 10 lat i przez cały ten czas nie udało mi się dorwać ani jednej "kamiennej". ale jak już się trafiła okazja, to od razu dwie za jednym strzałem ;)

 

A jeśli już jesteśmy przy czymś większym, to jeszcze taka ciekawa Slava w plastikowej kopercie w kolorze butelkowej zieleni. Sądząc po napisie na tarczy mógł to być eksport na rynek niemiecki (NRD?):

 

post-25327-0-54043300-1521384997.jpg

 

Z "bateryjek" trafiły się takie 3 sztuki - niestety wszystkie wymagają uruchomienia:

 

post-25327-0-96552800-1521385154.jpg

 

Na koniec dzisiejszy nabytek z targowiska - Pobiedka ZIMowska z tarczą w dość dobrym stanie zachowania:

 

post-25327-0-55787900-1521385222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na bazarku zmarzłem jak psie g..... Pobieda miedzianka i sportiwny wróciły że mną do domu. Pobieda po prawej z zeszłego tygodnia.

W deklu od sporta 7 wyskrobek z datami przeglądów naliczyłem (Chyba że dekiel nie od tego :D). 

post-102093-1521391300,3838_thumb.jpgpost-102093-1521391692,8862_thumb.jpgpost-102093-1521391732,643_thumb.jpg

 

Żona mnie kiedyś zabije za tego kwiatka
Z kolei ona przyniosła trzy fajne damki, ale niestety nie ruskie.

Edytowane przez scarlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
scarlo

Bardzo przyzwoite łupy! ;) I Pobeda i Sportiwnyje ładny (100% ori? bo się nie znam) Ubolewam, że sam mało chodzę po bazarach :D Kwiatek jest bardzo dobrym tłem, sam mam takiego! Bardzo fajny, nie daj się zastraszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlo

Bardzo przyzwoite łupy! ;) I Pobeda i Sportiwnyje ładny (100% ori? bo się nie znam) Ubolewam, że sam mało chodzę po bazarach :D Kwiatek jest bardzo dobrym tłem, sam mam takiego! Bardzo fajny, nie daj się zastraszyć :D

 

 

Pobieda ma wymieniony mostek balansu, a w sportiwnym jest podmieniona koronka - chyba. 

 

A kwiatek... Kruchy jakiś skurczybyk. Na razie poprawiłem, nie widać :D

post-102093-0-24845000-1521394920_thumb.jpg

post-102093-0-78847500-1521395506_thumb.jpg

Edytowane przez scarlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra raz go już pokazywałem ale jakoś przeszedł bez echa. Zrobiłem lepsze zdjęcie dumny jestem bardzo bo to fajna zdobycz.

 

48529c59aa4f9912e48f35a454133025.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Wostok Grzegorzu. I ładnie zachowana tarcza. Widziałbym takiego u siebie :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia dobrego foto :)

Twoje ładne i zegarek wygląda super

Kiedyś któryś z Modów zrypał mnie jak psa za to że mchy pokazuje , ale z perspektywy czasu przyznaję rację , o ile lepiej się ogląda ogarnięte zegarki , a nie uwalone prosto z rynku .

Niestety trzeba jeszcze umieć zrobić fajne foto ja jak widać dalej nie potrafię :D

Pokazuję drugi raz żeby na czymś oprzeć moje wywody :)

post-87697-0-43948300-1521397610_thumb.jpg

post-87697-0-01233000-1521397673_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto wyszło Ci dobrze, a wachnik, jego zdobienia, wyglądają  jakby były wykonane w Egipcie za za czasów Faraona, albo w XIX -wiecznej Francji, tzn.  rewelacyjnie.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak poprzednie, ale to zdjęcie jest super... ...Grzegorzu :D bardzo fajny Boctok w pięknym stanie fakt ;)

Maniek Rakieta w automacie bajeczna! Super stan jak na bazar... ...czyżby Olimpia? ;) zdjęcie też fajowo wyszło i jak kolega wyżej napisał śliczny wachnik ma!

Polak i Rusek tysz łodne :) obydwa ciekawe, szkoda że Niemiaszka nie ma do kompletu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia dobrego foto :)

Twoje ładne i zegarek wygląda super

Kiedyś któryś z Modów zrypał mnie jak psa za to że mchy pokazuje , ale z perspektywy czasu przyznaję rację , o ile lepiej się ogląda ogarnięte zegarki , a nie uwalone prosto z rynku .

Niestety trzeba jeszcze umieć zrobić fajne foto ja jak widać dalej nie potrafię :D

Pokazuję drugi raz żeby na czymś oprzeć moje wywody :)

 

Rakieta piękna i zadbana, gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka dni temu odebrany z przeglądu. Teraz jest bransoleta w kolorze koperty, i może budzić skrajne emocje. Wcześniej był brązowy pasek. W każdym razie mój pierwszy automatic.post-101209-0-24085400-1521413638_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.