Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Przy niewielkich kwotach można jeszcze ryzykować zakup bez konsultacji, jeśli ktoś trochę gorzej orientuje się w temacie. Ale generalnie trzeba przyjąć, że wiele (jak nie większość) radzieckich zegarków oferowanych na aukcjach jest pokombinowana. Ruskie zegarki były najczęściej traktowane użytkowo (zegarek był przecież podstawowym wyposażeniem chłopa, komórek do sprawdzania godziny nie było) i były mocno czochrane. Stąd zużywające się elementy były zastępowane innymi, często takimi, jakie były pod ręką (dostępność części też była taka sobie). Do tego dochodzą obecni mistrzowie marketingu i mamy to, co mamy.

 

Kwota faktycznie była niewielka, więc związane z zakupem ryzyko było do zaakceptowania. Miałem świadomość, że może być coś nie tak, ale wkalkulowałem taką nieostrożność. 

 

Szczęśliwie nie kupowałem z aukcji, bo mam wrażenie, iż tam spora część jest poprawiana :)

Edytowane przez PeLeLy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, człowiek się uczy całe życie. Nie znałem tego Poljota i jakoś mi podejrzanie wyglądał. Niesłusznie okazuje się :D

 

Trzeba zawsze brać pod uwagę pierwsze spostrzeżenie, może robiony przez tego samego fachowca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym ministrem, stare dzieje :)

A nagrodę Pan Minister będzie oddawał?? :D :D Czy już wydał na bazarku na zegarki??


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nagrodę Pan Minister będzie oddawał?? :D :D Czy już wydał na bazarku na zegarki??

To przecież te zegarki, które codziennie pokazuje to ta nagroda inni z Ministerstwa brali kaskę a Sebolski w naturze ( w zegarkach w sensie .... żeby nie było.. że coś ;) ). Piękna sztuka i ku mojemu zdziwieniu są bardzo wygodne w noszeniu

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym ministrem, stare dzieje :)

"Miś" wiecznie żywy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przecież te zegarki, które codziennie pokazuje to ta nagroda inni z Ministerstwa brali kaskę a Sebolski w naturze ( w zegarkach w sensie .... żeby nie było.. że coś ;) ).

Ciekawe co w Caritasie zrobią z tyloma ruskimi zegarkami od Seby :D :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ja do caritasu?

 

Wydeptane mi5s

Jak Będziesz tyle wydawał na zegarki to tak się może skończyć :) Gratuluję ministerki. Dobrze się nosi i dobrze wygląda.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba muszę porozmawiać Seba z Twoja Kobietą bo to już mi podpada pod nałóg

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rodzeństwo dziś wróciło ze spa. Choć tarcze niezbyt idealne i koronka w złoconym chyba nie ta to cieszą95b3c0c67d37d0070e26db931985460b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rodzeństwo dziś wróciło ze spa. Choć tarcze niezbyt idealne i koronka w złoconym chyba nie ta to cieszą

Stalowy rzadki. Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rodzeństwo dziś wróciło ze spa. Choć tarcze niezbyt idealne i koronka w złoconym chyba nie ta to cieszą

Gratuluję. Szukam obu od i o ile złocony można trafić, tylko albo cena albo stan blokuje, to stalowego nie widziałem dawno.

 

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.