Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsza pobiedka

 

 

Muszę powiedzieć, że ostatnio na nowo odkryłem Pobiedy, w szczególności te starsze modele, jest ich tak dużo i pomimo, że są to dość małe zegarki - są niezwykle atrakcyjne, przykład powyżej. :)

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że ostatnio na nowo odkryłem Pobiedy, w szczególności te starsze modele, jest ich tak dużo i pomimo, że są to dość małe zegarki - są niezwykle atrakcyjne, przykład powyżej. :)

Bo do Pobied trzeba dojrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że ostatnio na nowo odkryłem Pobiedy, w szczególności te starsze modele, jest ich tak dużo i pomimo, że są to dość małe zegarki - są niezwykle atrakcyjne, przykład powyżej. :)

klasyczne modele z 1mfz to moim zdaniem najładniejsze radzieckie zegarki,te z arabskimi cyframi,z małą i centralną sekundą.po prostu są idealne.jest też wołna z tarczą w tym stylu ale to już nie jest to,proporcje już są zachwiane.

choćby taka:

gallery_37529_2940_14524.jpg

Edytowane przez buran69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasyczne modele z 1mfz to moim zdaniem najładniejsze radzieckie zegarki,te z arabskimi cyframi,z małą i centralną sekundą.po prostu są idealne.jest też wołna z tarczą w tym stylu ale to już nie jest to,proporcje już są zachwiane.

choćby taka:

 

 

W tym modelu wskazówki są ponadczasowe. Jedne z najprostszych  i idealnie zaprojektowane. Zresztą jak w tej chwili przeanalizowałem wskazówki w Pobiedach, to dużo pięknych wzorów, a majstersztyk w Czerwonej 12.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

ale tu Pobiedowo to i ja pokażę moją nową - jak przystało na damę pomalowana  :)

post-92791-0-74759000-1539799589_thumb.jpg

Edytowane przez Lukas_op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu Pobiedowo to i ja pokażę moją nową - jak przystało na damę pomalowana  :)

Nieładna  :angry: no ale jak ją licytowałem to mi się podobała  :P Ciekawy nabytek, sam ją chciałem, ale zapomniałem o aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Nieładna  :angry: no ale jak ją licytowałem to mi się podobała  :P Ciekawy nabytek, sam ją chciałem, ale zapomniałem o aukcji.

 

sporo ich, następnym razem będzie Twoja :) 

 

PS 

dziękuję, że zapomniałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na co popatrzeć: kawał stali i kolorystycznie zharmonizowane - koperta, bezel i tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy, oczywiście w imieniu Fabryki Czystopolskiej

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listonosz przyniósł dzisiaj :)

Nie miałem łososiowej, to mam ...

 

13269792_IMG_20181018_205058039.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pokazywałem ale dziś jeden kolega zaskoczył mnie swoim znaleziskiem (poluje na taki zegarek od bardzo dawna bezskutecznie) i tym samym zmotywował :)

 

Ostatnio zdobyte Mołnie

 

Olimpijska

 

13283071_IMG_20181020_132434.jpg

 

13283073_IMG_20181020_132526.jpg

 

I dwie z wczesnym logo CzCzZ

 

13283072_IMG_20181020_131942.jpg

 

13283070_IMG_20181020_132038.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Roman, tym bardziej że sam szukam już dłuższy czas z gwieździstym logo i nie mogę  trafić :)

Dzięki. I ja szukałem jakiś czas. Wąskie pasy dostałem od Łukasza, szerokie z Ukrainy. Brakuje jeszcze takiej z 47 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Roman, tym bardziej że sam szukam już dłuższy czas z gwieździstym logo i nie mogę  trafić :)

 

Gwieżdziste logo "wymiata" :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kchrapek, dnia 20 Paź 2018 - 00:46, napisał: snapback.png

I gdzie tu dylemat? :D

Podobno kto szuka nie błądzi, a może znajduje??  :D

 

Może cena? ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.