Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś damski budzik  :) i Wostok

U nie też budzik się trafił a w zasadzie dwa, jedne po SPA drugi prosto z bazarku.

post-92622-0-00986200-1550554940_thumb.jpg

post-92622-0-20178100-1550554947_thumb.jpg

post-92622-0-83572900-1550554953_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercel na sprzedaż? ;)

Może zacznij o sprzedaż pytać na priwie, co? :) Mam wrażenie, że ciągle to robisz, a nie wiem czy wszyscy musimy to czytać.

Dotarła Pobieda Delux

Jeżeli dobrze patrzę to Czystopolska z 1wszego kwartału 1956 roku

O ile dobrze kojarzę, to taką tarczę miała pierwsza Pobieda w kosmosie (Gagarin to mit). Miał taką na przegubie manekin testowy "Wasilij Wasilijewicz" na pokładzie statku Sputnik-Korab. 

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O ile dobrze kojarzę, to taką tarczę miała pierwsza Pobieda w kosmosie (Gagarin to mit). Miał taką na przegubie manekin testowy "Wasilij Wasilijewicz" na pokładzie statku Sputnik-Korab. 

Jakieś materiały na potwierdzenie tego Łukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny okaz, gratuluję

Dzieki :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wywiad o tym, gdzie jeden z emerytowanych radzieckich naukowców z Instytutu Medycy Kosmicznej pokazywał zegarek. W wolnej chwili chciałem przeszukać i przetłumaczyć strony o tym i wrzucić na forum (temat namierzył ktoś inny z kmziz - dowiedziałem się o tym z jednego z wpisów na facebooku albo instagramie). Pomiędzy Korab-Sputnik i Wostokiem była wtedy różnica miesiąca - ale jednak to fajna ciekawostka. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zacznij o sprzedaż pytać na priwie, co? :) Mam wrażenie, że ciągle to robisz, a nie wiem czy wszyscy musimy to czytać.

O ile dobrze kojarzę, to taką tarczę miała pierwsza Pobieda w kosmosie (Gagarin to mit). Miał taką na przegubie manekin testowy "Wasilij Wasilijewicz" na pokładzie statku Sputnik-Korab. 

 

Otóż to, celna uwaga.

Co do Pobiedy należy dodać (co wielokrotnie było powtarzane na Forum) że nie jest to Pobieda De Luxe, tylko hermetica.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wywiad o tym, gdzie jeden z emerytowanych radzieckich naukowców z Instytutu Medycy Kosmicznej pokazywał zegarek. W wolnej chwili chciałem przeszukać i przetłumaczyć strony o tym i wrzucić na forum (temat namierzył ktoś inny z kmziz - dowiedziałem się o tym z jednego z wpisów na facebooku albo instagramie). Pomiędzy Korab-Sputnik i Wostokiem była wtedy różnica miesiąca - ale jednak to fajna ciekawostka.

Gdybyś gdzieś znalazł ten wywiad albo jakieś materiały to możesz wrzucic link na tu forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zacznij o sprzedaż pytać na priwie, co? :) Mam wrażenie, że ciągle to robisz, a nie wiem czy wszyscy musimy to czytać.

 

O ile dobrze kojarzę, to taką tarczę miała pierwsza Pobieda w kosmosie (Gagarin to mit). Miał taką na przegubie manekin testowy "Wasilij Wasilijewicz" na pokładzie statku Sputnik-Korab.

Dostosuje się do uwag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by oznaczało sporą zmianę w postrzeganiu Szturmanskich... Teraz jako pierwszych zegarków w kosmosie, na ręce człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zachęcony radami mądrzejszych (odnośnie mocno 'zmęczonych' zegarków), wczoraj przyszedł Poljot☺️
Niestety dzis w pracy zachaczylem pasek, do uratowania ?????

post-108297-0-37144800-1550579077.jpg

post-108297-0-95034400-1550579098.jpg

Edytowane przez Glas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że została wyrwana szlufka. Odrobina kleju do skóry w miejscu gdzie kiedyś była szlufka, na końcówkę szlufki rownież odrobinę kleju, odczekać ok 5 min, umieścić w swoje miejsca docisnąć i pozostawić do wyschnięcia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedzielny zakup (dlatego na ręku inna data :)). Wskazówka minutowa podmalowana chyba korektorem, ale ogólnie zegar dobrze się nosi, a co ważniejsze, świetnie trzyma czas.
 
Pozdrawiam
 

Slava 2428

Slava 2428

Slava 2428

Slava 2428

PS Zdjęcia muszę zacząć robić w hermetycznej komnacie bezpyłowej, albo słabszym aparatem, bo tych drobnych paprochów nijak nie widać "na żywo" :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gratuluję zakupu, fajna Sława. Podoba mi się kolor tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super i do tego w fajnym stanie :) gratuluję :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie! Zależało mi bardzo na mechaniźmie z podwójną datą i w dodatku w języku rosyjskim. A więc jak już człowiek czegoś szuka, to musi znaleźć :)

Udanych poszukiwań!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie! Zależało mi bardzo na mechaniźmie z podwójną datą i w dodatku w języku rosyjskim. A więc jak już człowiek czegoś szuka, to musi znaleźć :)

 

Udanych poszukiwań!

Poljoty z pompką są też fajne

 

Wydeptane mi5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Poljot ☺️Jak dobrze kojarzę/ rozumiem tzw. Rzymianka ?

Od spodu logo górnicze z nr 25. Czyli co - gift jubileuszowy od koncernu węglowego dla górnika ????

I do takiego wzoru paska chyba muszę się przyzwyczaić...

post-108297-0-42227800-1550596015_thumb.jpeg

post-108297-0-23137600-1550596043_thumb.jpeg

post-108297-0-76991400-1550596070_thumb.jpeg

post-108297-0-94690200-1550596197_thumb.jpeg

post-108297-0-44469100-1550596362_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 25 lat pracy w węglu. Rzymianki to ogólnie zegarki z cyferblatem z cyframi rzymskimi :). A pasek ciekawy, chociaz ja bym go zmienil


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki Panowie :)

U mnie ostatnio wyjątkowo kilka na raz się zjechało :) 

 

post-95094-0-72226400-1550597738_thumb.jpg

post-95094-0-15758600-1550597758_thumb.jpg

post-95094-0-69922100-1550597789_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 25 lat pracy w węglu. Rzymianki to ogólnie zegarki z cyferblatem z cyframi rzymskimi :). A pasek ciekawy, chociaz ja bym go zmienil

Ostatnio słyszałem że to 25 lat przemysłu wydobywczego. Ponoć nie tylko w kopalniach węgla takie dawali.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem że to 25 lat przemysłu wydobywczego. Ponoć nie tylko w kopalniach węgla takie dawali.

W hutach też a nawet w zakładach kooperujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hutach też a nawet w zakładach kooperujących.

Jest też wybite PW więc może faktycznie Przemysł Wydobywczy

 

Beczka ten pierwszy Wostok świetny ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie uszata. Niestety nie mogę zrobić dobrego zdjęcia ale stan jest fajny, szczególnie koperty :)

post-88672-0-20234300-1550603006_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.