Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Nucky. Nie chodzi częstor o to, że sprzedawca chce zarobić kokosy. Sam coś tam kupuję i sprzedaję. Miałem zasadę, że większość zegarków szło na Allegro od 1 zł i zawsze coś tam wpadło. Ale teraz ceny zakupu na wschodzie znacznie rosną. Do tego przelewy, cło i vat. Przesyłka. Potem zegarek wisi z ceną "absurdalną" bo trudno sprzedawać poniżej ceny zakupu. A powiem, że coraz częściej się to zdarza. Tym bardziej jeśli sprzedajesz coś z kolekcji to nie puszczasz tego taniej niż kupiłeś.

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałowałem, że nie kupiłem podobnej od Zdziśka gdy sprzedawał.

Ponad 60 lat i po raz kolejny trafia mi się, że zegarek chodzi bardzo dokładnie.

U mnie ten zegarek nie będzie leżał tylko w szufladzie. :)

Zdaje si.ę że to z olx? Spóźniłem się po niego czego bardzo żałuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcur, mi bardziej chodziło o handlarzy giełdowych. Dochodzi do tego, że na allegro bywa dużo taniej :). I nie o takich co stoją tylko z zegarkami, a o takich co mają "wszystko i nic". Po usłyszeniu ceny w porównaniu z alledrogo (uśrednionej) x3, mówię do widzenia i grzecznie odchodzę.

 

Podam ci przykład. Dwóchch handlarzy. Dwie Pobiedki. Te same. Jeden chciał 160zl drugi 60 zł :). Ale niech sobie tam każdy woła ile chce, jak ten pierwszy po pół roku obejrzy jak będzie sikor wyglądał to już za 50 zł go nie sprzeda :)

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Nie chodzę na giełdy. Poluję tylko w sieci. Aukcje są nieobliczalne i za to też je lubię. Czasami sam nie wiem o co chodzi.

Ale powiem, że ceny zegarków w dobrym stanie i stosunkowo rzadkich nie są niskie.

 

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje si.ę że to z olx? Spóźniłem się po niego czego bardzo żałuje :(

 

Tak. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Trafi się i drugi taki, wcześniej czy później... :)

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie stał obok Nairi i Sławy klucza

 

IMG-20190710-182257.jpg

IMG-20190710-200639.jpg

upload pic

 

Zdjęcie przed i po "tempo".


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo podzielę się ciekawszym ujęciem lepszej jakości - w tej chwili to obrazek zza kulis.

 

Po kilku latach poszukiwań trafiła do mnie złocona koperta do Kirowskiego "de luxe", do której zamontowałem odpowiednią bardzo rzadką, czarną tarczę z krótkimi indeksami. Dzięki temu mam komplet - zarówno bliźniaki ze zdjęcia, jak i wszystkie legitne Kirowy de luxe. 

 

Grzegorz dziękuję Ci, że odstąpiłeś mi to złotko.

post-97171-0-60723600-1562880452_thumb.jpg

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek (z prawej) i również mam komplet :)

 

P.S. Dzięki sikkens!

post-35535-0-78431600-1562913683_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieeee... do kompletu to jeszcze brakuje kilku poljotów z paskami w ciemnym brązie, w bordo, w ecru ect.... :)

 

a tak poważnie, to chodzi o różnicę w odcieniu tarczy?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo podzielę się ciekawszym ujęciem lepszej jakości - w tej chwili to obrazek zza kulis.

 

Po kilku latach poszukiwań trafiła do mnie złocona koperta do Kirowskiego "de luxe", do której zamontowałem odpowiednią bardzo rzadką, czarną tarczę z krótkimi indeksami. Dzięki temu mam komplet - zarówno bliźniaki ze zdjęcia, jak i wszystkie legitne Kirowy de luxe. 

 

Grzegorz dziękuję Ci, że odstąpiłeś mi to złotko.

 

Świetne Kirowy! Pomyśleć, że nie dorobiłem się jeszcze żadnego deluxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieeee... do kompletu to jeszcze brakuje kilku poljotów z paskami w ciemnym brązie, w bordo, w ecru ect.... :)

 

a tak poważnie, to chodzi o różnicę w odcieniu tarczy?

 

Coś by się jeszcze znalazło ;)

 

Tak, chodzi o kolor tarczy - ten z lewej ma perłową bez żadnego szlifu, natomiast nowy ma piękny szlif słoneczny :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek (z prawej) i również mam komplet :)

Piękny model Poljota, nie wiedziałem, że są dwa rodzaje tarcz. Gratulacje. :)

Piękna parka Łukasz :)

Dzięki Roman, jest już legitna piątka. Jeszcze szósty Kirowskije de luxe dla Przemysłu Wydobywczego i będzie 100% komplet-komplet. 

Świetne Kirowy! Pomyśleć, że nie dorobiłem się jeszcze żadnego deluxa :)

Dzięki. Jak coś to mam jednego luzem, tylko bez oryginalnej wskazówki sekundowej. 

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do retoryki Pawła, Piotrze i Łukaszu z podziwem obserwuję Waszą determinację przy powiększaniu kolekcji. :) Zegarki oczywiście pierwyj sort!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę nowym nabytkiem - urodzinowym :)7ccdb43a2bafbae4bb6669aba30ba475.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę nowym nabytkiem - urodzinowym :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

świetny, mój czeka na reanimację, ale czasu póki co brak... 

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aeecb7b7889e24b380910d9d880c5c19_orig.jp

Co to za zegarek po prawej, co to za koperta? Super zegarek!!

Co to za zegarek po prawej, co to za koperta? Super zegarek!!

i czy można prosić wiecej zdjęć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo podzielę się ciekawszym ujęciem lepszej jakości - w tej chwili to obrazek zza kulis.

 

Po kilku latach poszukiwań trafiła do mnie złocona koperta do Kirowskiego "de luxe", do której zamontowałem odpowiednią bardzo rzadką, czarną tarczę z krótkimi indeksami. Dzięki temu mam komplet - zarówno bliźniaki ze zdjęcia, jak i wszystkie legitne Kirowy de luxe.

 

Grzegorz dziękuję Ci, że odstąpiłeś mi to złotko.

Proszę bardzo Łukaszu. Cieszę się że trafił w dobre ręce :) Super parka.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.