Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę... Wołna to chyba chińczyk, a Kirowskije jest w całości odnawiony - koperta ponownie chromowana, a tarcza odmalowana.

Wołna CHIŃCZYK???? Naprawdę robią coś takiego? 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołna CHIŃCZYK???? Naprawdę robią coś takiego? 

Nie, nie robią. Ale można poskładać jak w tym przypadku. Współczesna stalowa koperta (ale dekli zdaje się jeszcze nie robią i wszystkie które widziałem miały stary oryginalny dekiel), współczesna koronka i współczesna tzw. charkowska tarcza. Wskazówki i mechanizm już oryginalne. Słusznie chłopaki napisali że do kolekcji nie bardzo bo z oryginałem ma wspólny tak naprawdę tylko mechanizm, ale do codziennego użytkowania jest nawet lepszy ze względu na materiał koperty. Oczywiście o ile ktoś wie co kupuje i mu to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...) Wskazówki i mechanizm już oryginalne (...)

na pewno?

pierwsze co (jak przeczytałem, że chińczyk), to oprócz repliki tarczy i "dziwnej" koperty , wskazówki (łącznie z sekundnikiem) wydały mi się jakieś takie anorektyczno chude


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno?

pierwsze co (jak przeczytałem, że chińczyk), to oprócz repliki tarczy i "dziwnej" koperty , wskazówki (łącznie z sekundnikiem) wydały mi się jakieś takie anorektyczno chude

Słabo widać bo akurat się nakładają ale nie spotkałem tych wskazówek współczesnych. Na 99.9% oryginalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo widać bo akurat się nakładają ale nie spotkałem tych wskazówek współczesnych. Na 99.9% oryginalne

 

Wskazówki oryginalne. Tak jak Krzysiek napisał - nie produkują współcześnie dekla i pierścienia zakręcającego, wskazówek też nie. Reszta kitajska (z tą stalą to do końca nie wiadomo, ktoś pisał, że to chrom)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie robią. Ale można poskładać jak w tym przypadku. Współczesna stalowa koperta (ale dekli zdaje się jeszcze nie robią i wszystkie które widziałem miały stary oryginalny dekiel), współczesna koronka i współczesna tzw. charkowska tarcza. Wskazówki i mechanizm już oryginalne. Słusznie chłopaki napisali że do kolekcji nie bardzo bo z oryginałem ma wspólny tak naprawdę tylko mechanizm, ale do codziennego użytkowania jest nawet lepszy ze względu na materiał koperty. Oczywiście o ile ktoś wie co kupuje i mu to nie przeszkadza.

Mam werk Wołny, niesprawny przez brak incabloka - gdyby nie ten mankament, sam próbowałbym coś ulepić.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki oryginalne. Tak jak Krzysiek napisał - nie produkują współcześnie dekla i pierścienia zakręcającego, wskazówek też nie. Reszta kitajska (z tą stalą to do końca nie wiadomo, ktoś pisał, że to chrom)

Miałem taką kopertę i wyglądała jak stalowa, no chyba że mega dobrze zrobiona chromowana. Jak dla mnie świeciła się tylko jak ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek przybył dziś z maleńkiej miejscowości w Rosji

 

post-72360-0-47631700-1563818544_thumb.jpg

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rezonatory to piękne zegarki, przynajmniej wg mnie  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś kolejny prezencik po spa....e058e9425b1971fdb8d4352b79efb0c4.jpg8ac3b79defadf25a5a83fac83890dfa0.jpg

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

I jeszcze jeden6d1ba327491a2a68131fa71fcdb2b121.jpg

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

A to czeka na swoją kolej.1bdbb8cddc93911458dcb2546fc31804.jpg

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka parka ostatnio się pojawiła

post-109848-0-13961700-1564056285_thumb.jpg

Edytowane przez Remi124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden na jedną łapkę, drugi na drugą :)

 

Kiedyś jeden koleś mnie zaczepił lata temu z pytaniem,czy chce kupić zegarek. I podciągnął rękaw i na jednej ręce miał tyle zegarków, ile się zmieściło :D


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem ostatnio dwie takie Pobiedy za 70 i 80 zł wstanie idealnym aby złożyć z dwóch Pobied jedną...

post-102926-0-66612300-1564061207_thumb.jpg

post-102926-0-92482100-1564061214_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, kupiłeś? ;)

Ani jednego, wtedy chyba miałem coś z targu za 5 "złociszy" na bateryjkę, albo ciut drożej z melodyjkami. I taki właśnie zestawik miał sprzedający...

 

Żeby tak dziś ktoś przyszedł z radzieckimi... :)

 

Odin, nie dziabie w dłoń koronka? Całkiem fajny, nawet sekundnik oddzielny ma.

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziabie, jest fajnie zakończona i przez wysokość dekla dość oddalona od nadgarstka

post-63011-0-80824900-1564083171_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jednego, wtedy chyba miałem coś z targu za 5 "złociszy" na bateryjkę, albo ciut drożej z melodyjkami. I taki właśnie zestawik miał sprzedający...

 

Żeby tak dziś ktoś przyszedł z radzieckimi... :)

 

(...)

 

Miałem cichą nadzieję, że właśnie jakieś radzieckie czasomierze chciał "upłynnić" ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.