Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

zegarkiclub.pl/forum/topic/178048-vostok-classica/
 

Obiecałem recenzję i jest...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem recenzję i jest...

Poprawny link => http://zegarkiclub.pl/forum/topic/178048-vostok-classica/

A recenzję przeczytałem z przyjemnością :)

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek dołączył w dniu dzisiejszym - paprochy na szkiełku i tarczy ale stan całości mnie zadawala...długo go szukałem :-)

post-70077-0-96257900-1565598176_thumb.jpg

Edytowane przez somerto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żołnierzyk :)a9843590dcfb953d9143e0c629c00de8.jpga8f38ba4440a5ca892190de4588a991a.jpg

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercel, żołnierzyk chyba jeszcze wczorajszy bo coś mało wyraźny ;) Od kiedy zbierasz maluszki? :P

 

Wpadło cosik :)

35e7257bb619a9f9da854427c34a4452.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żołnierzyk :)

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Bardzo fajny i lubiany typ tarczy. Wiele firm ma zegarki z takimi tarczami w swojej byłej lub obecnej ofercie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oklepany model dołączył do kolekcji.

o, o, o! Właśnie taki złoty ring jest mi potrzebny!


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek dołączył w dniu dzisiejszym - paprochy na szkiełku i tarczy ale stan całości mnie zadawala...długo go szukałem :-)

Czy to jego na Alle sprzedawał Joten? Też się koło niego kręciłem. Gratulacje!


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-108281-0-38502500-1565701194_thumb.jpg

Odwieczne pytanie: remontować, nie remontować....? 

Z jednej strony: koperta wytarta, koronka ostra, w rzeczywistości lepsza, niż na zdjęciu. Wskazówki świetne, mechanizm w stanie idealnym - posmyrany nieco ruszył i przechodził całą dobę. 

Z drugiej: ideału to z tego nigdy nie będzie.

A co za czort, tarcza tak skatowana, że bardziej już jej nie zniszczę, co szkodzi spróbować? To nie konkurs Miss Polonia. 

A nie lepiej kupić nową tarczę Sputnika i poskładać to do kupy? Zawsze chciałeś mieć Sputnika.

Taaa, za takiego składaka to cię chłopaki na forum żywcem zjedzą. Stara powycierana koperta i nówka tarcza z Ukrainy, akurat to będzie wyglądało, pan raczy żartować. 

Ale bądźmy szczerzy: harmonia świata wymaga, żeby takim zegarkom dać drugą szansę. 

A co ty z takiego dziadunia chcesz wycisnąć? Zegarek do kościoła? Zlituj się, są inne, w lepszym stanie, i czekają na remont, a ty marudzisz nad nimi i gmyrzesz się jak nie wiem co....

Gmyrzę się nad Amfibią, bo nie mam balansu z płaskim włosem do 2209, wszystkie moje sztuki mają wytartą oś, co ja poradzę, nie marudź. Poszuka się to może jakiś wpadnie, wszystko w swoim czasie.

To już lepiej sprzedać tego Kirowa, może ktoś ma lepszą tarczę, to sobie założy i będzie miał.

Miał, miał. Ale to ty masz taki dziadkowy gust, że chcesz takie zegarki miać, a nie sprzedawać. 

No to go miaj, tylko znów wywalisz pieniądze na jakiegoś wycierucha, który i tak potrzebuje nowej tarczy, bo tej nie odbudujesz. I lepszej koperty, bo ta to dziadostwo.

No to robić go czy nie robić....?

 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif20190812_130234.jpg

Odwieczne pytanie: remontować, nie remontować....?

Z jednej strony: koperta wytarta, koronka ostra, w rzeczywistości lepsza, niż na zdjęciu. Wskazówki świetne, mechanizm w stanie idealnym - posmyrany nieco ruszył i przechodził całą dobę.

Z drugiej: ideału to z tego nigdy nie będzie.

A co za czort, tarcza tak skatowana, że bardziej już jej nie zniszczę, co szkodzi spróbować? To nie konkurs Miss Polonia.

A nie lepiej kupić nową tarczę Sputnika i poskładać to do kupy? Zawsze chciałeś mieć Sputnika.

Taaa, za takiego składaka to cię chłopaki na forum żywcem zjedzą. Stara powycierana koperta i nówka tarcza z Ukrainy, akurat to będzie wyglądało, pan raczy żartować.

Ale bądźmy szczerzy: harmonia świata wymaga, żeby takim zegarkom dać drugą szansę.

A co ty z takiego dziadunia chcesz wycisnąć? Zegarek do kościoła? Zlituj się, są inne, w lepszym stanie, i czekają na remont, a ty marudzisz nad nimi i gmyrzesz się jak nie wiem co....

Gmyrzę się nad Amfibią, bo nie mam balansu z płaskim włosem do 2209, wszystkie moje sztuki mają wytartą oś, co ja poradzę, nie marudź. Poszuka się to może jakiś wpadnie, wszystko w swoim czasie.

To już lepiej sprzedać tego Kirowa, może ktoś ma lepszą tarczę, to sobie założy i będzie miał.

Miał, miał. Ale to ty masz taki dziadkowy gust, że chcesz takie zegarki miać, a nie sprzedawać.

No to go miaj, tylko znów wywalisz pieniądze na jakiegoś wycierucha, który i tak potrzebuje nowej tarczy, bo tej nie odbudujesz. I lepszej koperty, bo ta to dziadostwo.

No to robić go czy nie robić....?

Dobrze prawisz, ja zawsze coś kupuje na części, a potem i tak idzie do odbudowy. Taka już dusza zbieracza.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipiec pierwszym miesiącem bez ani jednego nowego nabytku więc w sierpniu nadrabiam jak mogę :D

post-108042-0-26500400-1565702578_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.