Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

[g[/img]

Zakochałem się

Paczaj tu...

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/316-jaki-zegarek-masz-dzi%C5%9B-na-r%C4%99ku/page-9073?do=findComment&comment=2592568

 

Kopia :D

 

Ed.

T. Zw. Homar Rakiety :D

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawitała taka trochę lepsza Rakieta  :P

post-35535-0-22962600-1565764789_thumb.jpg

post-35535-0-80049800-1565764868_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziben86, czy to ta sama co u Ciebie, tylko z warstwą brudu, czy też może wychodziły z innymi tarczami? Na żywo kolor ni to stare srebro, ni to płatkowany brąz, nie do uchwycenia na zdjęciu.

 

post-108281-0-05265700-1565773561_thumb.jpg


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak widzę tą tarczę rakiety (złocone wskazówki, złocone indeksy) w chromowanej kopercie to mam dysonans poznawczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jego na Alle sprzedawał Joten? Też się koło niego kręciłem. Gratulacje!

Dzięki - ale to nie ten:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawać by się mogło że ta sama, tak sądzę ale faktycznie warstwa brudu... potężna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była jeszcze srebrna płatkowana

o, o, o.... Na tej widać coś takiego, jak na ocynkowanej blasze, ni to płatki, ni to coś, w kolorze trudnym do opisania przez mężczyznę (kobiety inaczej widzą kolory ;) Brąz, fiolet, stare srebro, stare złoto, pewnie i stary brud, a jakże. Ale po brzegach widać ubytki, więc to ta mieniąca się warstwa byłaby zasadnicza, a nie złożona z naleciałości i patyny. Czyli czeka nas mycie, kolejny delikwent w kolejce...

 

@ryskut: u Ziben86 też jest taki komplet chromowana koperta + złote wskazówki, jakoś tak z automatu założyłem, że tak ma być, dopiero Ty zwróciłeś moją uwagę, że najczęściej złoto idzie w parze ze złotem. Jakie jest prawidłowe zestawienie w tym przypadku?

Edytowane przez Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, o, o.... Na tej widać coś takiego, jak na ocynkowanej blasze, ni to płatki, ni to coś, w kolorze trudnym do opisania przez mężczyznę (kobiety inaczej widzą kolory ;) Brąz, fiolet, stare srebro, stare złoto, pewnie i stary brud, a jakże. Ale po brzegach widać ubytki, więc to ta mieniąca się warstwa byłaby zasadnicza, a nie złożona z naleciałości i patyny. Czyli czeka nas mycie, kolejny delikwent w kolejce...

 

@ryskut: u Ziben86 też jest taki komplet chromowana koperta + złote wskazówki, jakoś tak z automatu założyłem, że tak ma być, dopiero Ty zwróciłeś moją uwagę, że najczęściej złoto idzie w parze ze złotem. Jakie jest prawidłowe zestawienie w tym przypadku?

Zestawienie "chrom plus złoto" prawidłowe ja miałem zagwozdkę z moją ale też taka konfiguracja wychodziła :)d95d094cdf53165877ab0290e7e6e1dc.jpg

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę razi po oczach bo z reguły zloto szło w parze ze złoconą kopertą i jak wszyscy ja też długo nad tym dumałem ale jest okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Frantz, szczególnie za tego drugiego Komandira!

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.