Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Nabytki z tego tygodnia, będzie trochę zabawy z doprowadzeniem sław do używalności  :)  z kopertą 55g jeszcze nie wiem co zrobię, ale mam nadzieję coś ulepić :P chyba, że ma ktoś tarczę z ringiem na handel :)

 

post-108248-0-10908100-1570206437_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie cos wpadlo.Rakieta 24h w pieknym stanie,Poljocik poza szkielkiem ladny a Slava rozbite szkielko i brak koronki ale o dziwo po wyjeciu resztek szkla ruszyla bez zastanowienia.

post-40159-0-87356400-1570357280_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze post pod postem ale musze sie pochwalic tym co wpadlo kilka godzin temu.

post-40159-0-50390300-1570370400_thumb.jpg

post-40159-0-97314800-1570370408_thumb.jpg

post-40159-0-19635800-1570370419_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze nie.Ale koperta stalowa,zakrecany dekiel,na chodzie a pieniadze nie wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh..... W życiu kolekcjonera przyjdzie czas kiedy już  zegarki z szuflad będą się wysypywać, kiedy szafa się nie domknie .... idąc na giełdzie i widząc zegarek powiemy sobie ...

" K.... czy ja muszę się po każdy zegarek schylać.... ". wink.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze nie.Ale koperta stalowa,zakrecany dekiel,na chodzie a pieniadze nie wielkie.

Mam nadzieję, że naprawdę niewielkie, bo to sporo się nie zgadza. Poza tarczą jest też wysoki mostek od ZiMa. Koperta stalowa? A to nie jest zwykła koperta chromowana jak w Sportiwnych? Dekiel może i tak, ale koperta..?

 

Co się teraz oddaje za Kirowskiego Sputnika w takim stanie? Nerkę, auto, dom? ;) Gratulacje!

Edytowane przez JanekTheFizyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że naprawdę niewielkie, bo to sporo się nie zgadza. Poza tarczą jest też wysoki mostek od ZiMa. Koperta stalowa? A to nie jest zwykła koperta chromowana jak w Sportiwnych? Dekiel może i tak, ale koperta..?

 

Co się teraz oddaje za Kirowskiego Sputnika w takim stanie? Nerkę, auto, dom? ;) Gratulacje!

Koperta jest chromowana - w oryginale tez chrom - z tym szturmanem nic się nie zgadza niestety - współczesny składak (części stare i nowe)

 

Sputnik kosztował parę groszy ale nie mogłem zostawić - takich już się nie widuje

 

 

A to taka ciekawostka - brzydkie jak wrzód na czubku nosa ale tez nie mogłem przejść obojętnie

Wklejam jako ciekawostkę dla potomnych że taki coś istniało

 

 

KLIKAJCIE NA FOTKI TO SIĘ POWIĘKSZĄ I MOCNIEJ WAS PORAZI

post-68206-0-53093400-1570383302_thumb.jpg

post-68206-0-79504600-1570383315_thumb.jpg

post-68206-0-97586500-1570383332_thumb.jpg

post-68206-0-93368800-1570383353_thumb.jpg

post-68206-0-78532000-1570383365_thumb.jpg

post-68206-0-13312700-1570383375_thumb.jpg

post-68206-0-60658300-1570383384_thumb.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że naprawdę niewielkie, bo to sporo się nie zgadza. Poza tarczą jest też wysoki mostek od ZiMa. Koperta stalowa? A to nie jest zwykła koperta chromowana jak w Sportiwnych? Dekiel może i tak, ale koperta..?

 

Co się teraz oddaje za Kirowskiego Sputnika w takim stanie? Nerkę, auto, dom? ;) Gratulacje!

Trudno,7 euro wywalone w bloto (ach te cyganskie bazarki).A koperte przypiluje z ciekawosci.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piłuj, po co niszczyć! Jeszcze kiedyś się trafi np. taki Sportiwny w słabej kopercie, będzie na podmiankę ;) A 7 Euro to nie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na giełdzie tematyka kosmiczna była

Ta figurka sputnika na sprzedaż? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.