Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Niby popularna Kama ale bardzo długo nie mogłem jej trafić w zadowalającym mnie stanie. KAMA XVI Typ 191ЧН

 

Kama sympatyczna, trudno znaleźć w rzeczywiście dobrym stanie - zawsze myślałem,że to model 190ЧН, ale zawsze się człowiek uczy..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniany dziecięcy .....  dość rzadki . Motylek "fruwa" :D

 

post-41508-0-95899600-1571477388_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiło się jak ślepej kurze ziarno... A nawet dla dwa ziarna. Oba w stanie jakim można opisać: "kupiłem i w pudełku do szuflady włożyłem" na lat prawie 40... Bez paszportów co prawda i papierów, ale stan BEZ żadnej ryski, wgnieceń itp. Wręcz nie mogłem uwierzyć. Dzisiaj ziarenko pierwsze. Cdn.

post-110583-0-42785300-1571487675_thumb.jpg

post-110583-0-13204600-1571487695_thumb.jpg

post-110583-0-97866000-1571487715_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne dzisiaj Nabytki, to i ja się pochwalę :)

Dwa takie jak nowe.

post-68064-0-94496400-1571498842_thumb.jpgpost-68064-0-50943200-1571498896_thumb.jpgpost-68064-0-00121600-1571498958_thumb.jpgpost-68064-0-35458900-1571499084_thumb.jpg

 

I pudełko z papierami, niestety nie od tego nosa :/

post-68064-0-30462900-1571499401_thumb.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta z rzymskimi indeksami super!!! :D Może sprzedaż?

To dubel więc będzie taka do sprzedania, ale nie w tym tygodniu, wymaga serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiło się jak ślepej kurze ziarno... A nawet dla dwa ziarna. Oba w stanie jakim można opisać: "kupiłem i w pudełku do szuflady włożyłem" na lat prawie 40... Bez paszportów co prawda i papierów, ale stan BEZ żadnej ryski, wgnieceń itp. Wręcz nie mogłem uwierzyć. Dzisiaj ziarenko pierwsze. Cdn.

 

Świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny!

To prawda. Zwłaszcza, ja się wie, jak trudno wyrwać ten egzemplarz w dobrym stanie. Przynajmniej mi się tak wydaje. Większość "dobrych stanów" na aukcjach wygląda jak po kilku latach ciężkiej pracy na budowie... A dobre ma co najwyżej wskazówki przeszczepie od innego zegarka... :) jako, że dzisiaj nie mam pod ręką jutro wrzucę fotki drugiego Poljota... Budzika/sygnała/alarma...

Ps. Czy ktoś z Was próbował zastąpić fabryczną bransoletę w takim zegarku? Bo chociaż "Nowa" i oryginalna, to w moim odczuciu jakością wykonania bardzo nie grzeszy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.