Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Rakieta fajoska :) Jakoś nie szaleję za nimi, ale bajerek ładny, stan też.

No i ta piąteczka Elektronika również super! Fajowo, że nie poszła na straty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test trochę słaby... brudny, stalowy zegarek na gumowym pasku w akwarium... :(

Biedne rybki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie budny, bo dopiero wyjęty z pudełka i umyty (na wszelki wypadek)... Tak samo pasek... Nowy... To akurat nie ten adres takich pretensji, bo akurat rybki to umierają mi ze starości, a nie dlatego, że coś włożyłem do akwa... Pozdrawiam. Ps. Rybki mają się świetnie i "test" był z przymrużeniem oka... A jeśli ktoś chce porozmawiać o rybkach, hodowli to itp. To myślę, że TO forum to nie najlepsze miejsce i zapraszam na pw lub inne forum... Przepraszam, jeśli zbyt "brutalna" odpowiedź, ale wpienia mnie (nieznacznie) ocenianie po pozorach i na "oko" ... Ale rozumiem doskonale, że nie każdy rozumie "test" z przymrużeniem oka. Sądziłem, że po to wymyślono emotikony... Ps. Dlatego jedna znalazła się na końcu wpisu... PPS. Jeżeli kogoś interesuje, skąd niby rozumiem, że nie każdy rozumie "test z przymrużeniem oka" to też zapraszam na pw. Tam wyjaśnię.:)

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie budny, bo dopiero wyjęty z pudełka i umyty (na wszelki wypadek)... Tak samo pasek... Nowy... To akurat nie ten adres takich pretensji, bo akurat rybki to umierają mi ze starości, a nie dlatego, że coś włożyłem do akwa... Pozdrawiam. Ps. Rybki mają się świetnie i "test" był z przymrużeniem oka... A jeśli ktoś chce porozmawiać o rybkach, hodowli to itp. To myślę, że TO forum to nie najlepsze miejsce i zapraszam na pw lub inne forum... Przepraszam, jeśli zbyt "brutalna" odpowiedź, ale wpienia mnie (nieznacznie) ocenianie po pozorach i na "oko" ... Ale rozumiem doskonale, że nie każdy rozumie "test" z przymrużeniem oka. Sądziłem, że po to wymyślono emotikony... Ps. Dlatego jedna znalazła się na końcu wpisu... PPS. Jeżeli kogoś interesuje, skąd niby rozumiem, że nie każdy rozumie "test z przymrużeniem oka" to też zapraszam na pw. Tam wyjaśnię. :)

 

Cristali nie widać tylko redki, więc ujdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że ujdzie. A nawet gdyby były... To czy ktokolwiek jest mi w stanie podać ile i jakich substancji wyemituje guma z paska i stał nierdzewna? W ciągu 5 minut? I jak się to przełoży na stężenia w 160 litrach? Fotka zrobiona była celowo, bo "taki miałem kaprys" ... Żadne zwierzę nie ucierpiało. Miała być fotka zegarka (i jak się nie podoba to można napisać, że... Nie wyszła... Jest kiepska), a widzę, że zrobiła się dyskusja akwarystyczna... Że nagle nasze zegarki są toksyczne i że "biedne rybki" ... Napiszcie proszę dlaczego biedne? "How dare I?" :D i proszę fotka "z ręki" . W aucie na postoju. Żadne zwierze nie ucierpiał podczas jej robienia. Nawet potencjalnie. Żaden człowiek zresztą też. Pozdrawiam wszystkich miłośników zegarków i akwarystów. :)

post-110583-0-54786300-1577617632_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest komentarz! :D potwierdzam. Mam 2 i chętnie by wskoczyły i się pomoczyły. Koty w akwarium bardziej szkodzą rybkom niż zegarek... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mały spacerek pomimo chłodu i proszę trafiła się igiełka w idealnym stanie...do tego oryginalny pasek z epoki, który wyglądał, jak siedem nieszczęść, a po małym liftingu prezentuję się idealo.post-108267-0-50885900-1577647494_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="ultor" post="2679441"

 

To mój ulubiony model Slavy. Mam taki sam, tyle że na bransie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden okaz a cieszy :)

Tylko zaliczy majstra i będzie często w użyciu (za kilka tygodni, oby nie miesięcy) :D

post-108042-0-31555400-1577717256_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden okaz a cieszy :)

Tylko zaliczy majstra i będzie często w użyciu (za kilka tygodni, oby nie miesięcy) :D

Jeden z ładniejszych radzieckich zegarków, bardzo konsekwentnie zaprojektowany - w męskich Wiesnach i w ogóle projektach Penzy nie było powszechnej, ruskiej ekstrawagancji. Dla mnie super, szczególnie typografia. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa solidne pakowanie - podobnie podchodzę do tematu

Nic już nie wysyłam listami bo różnica między listem a paczką to grosze

Zegarek bardzo ładny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była w tym wielkim pudle?

Tak, sama jedna samotna Czajka w ogromnej przestrzeni wielkiego pudła. Serio odnosiło się wrażenie, że paczka jest pusta :D wpisana w list przewozowy masa przesyłki to 0.16 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden okaz a cieszy :)

Tylko zaliczy majstra i będzie często w użyciu (za kilka tygodni, oby nie miesięcy) :D

Na moje też bardzo fajny okaz.. dla mnie również design tych zegarków jest bardzo przyjemny dla oka, choć nie są chyba to zbyt duże zegarki.. :) 

 

 

Hahah faktycznie ta paczka to niezła :D Taka Czajka, a jak zapakowana.. nie no, ale w sumie wisiorek okej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje też bardzo fajny okaz.. dla mnie również design tych zegarków jest bardzo przyjemny dla oka, choć nie są chyba to zbyt duże zegarki..

Nie mierzyłem ale leży w szafce obok Moskwy to ogromny ;) około 36-37 mm więc rozmiar fajny ;) Edytowane przez Ziben86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem ale leży w szafce obok Moskwy to ogromny ;) około 36-37 mm więc rozmiar fajny ;)

Chyba przesadziłeś :) Jak pamiętam to 34-35 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.