Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze to coś ... czy te wskazówki są takie same jak w Błoniach?

 

Super stalowy Poljot :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba kiedyś wrzucałem, ale w częściach, dziś poskładałem :)

 

post-108248-0-68874200-1578863812_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj....

Interesujące są szczególnie składak i zmolestowany Poljot.

 

Przepraszam za wcześniejszą ironię, ale jaki jest sens dzielić się na forum kolekcjonerskim każdym napotkanym złomem?

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące są szczególnie składak i zmolestowany Poljot.

 

Przepraszam za wcześniejszą ironię, ale jaki jest sens dzielić się na forum kolekcjonerskim każdym napotkanym złomem?

Może dlatego, że zaczyna brakować bo wszystkie rynki i bazary przetrzebione są i bierze się to co jest. Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za głupie docinki typu składaki zmolestowane.

Każdy pokazuje to co ma i niech się tym cieszy.


Ja swoich zegarków już tutaj nie pokazuje.

Bo mam dosyć debilnych i kretyńskich uwag.

A ja akurat mam co pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w tym temacie wrzucamy wszystko co kupiliśmy (na części czy na odsprzedaż) a w nowym np pod tytułem "nowy członek kolekcji" wrzucali byśmy tylko wymuskane egzemplarze, które są już po serwisie i zasilą nasze zbiory. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy granica do kolekcji/na części jest bardzo cienka. Przynajmniej w moim przypadku. Ileż to razy kupiłem coś na części, a jak doszło to po prostu było mi szkoda i go ożywiałem ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące są szczególnie składak i zmolestowany Poljot.

 

Przepraszam za wcześniejszą ironię, ale jaki jest sens dzielić się na forum kolekcjonerskim każdym napotkanym złomem?

Podpisuję się pod tym obydwoma rękami i dużymi literami na dodatek. Ale nie raz już wracał podobny temat i choć ja uważam że pokazywanie każdego kupionego złomka nie ma sensu, a już zupełnie gotuję się jak ktoś pokazuje zasyfiony szmelc prosto z bazaru.

A może w tym temacie wrzucamy wszystko co kupiliśmy (na części czy na odsprzedaż) a w nowym np pod tytułem "nowy członek kolekcji" wrzucali byśmy tylko wymuskane egzemplarze, które są już po serwisie i zasilą nasze zbiory. Co Wy na to?

Piotr naprawdę interesuje cię i chcesz oglądać co ktoś kupił na części? :blink:

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolekcji :)

 

b65e9dbb534edbc7ff6ad64cdf6a2064.jpg

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... Może akurat zauważę coś czego będę szukał (koronka, wskazówka) i uda się odkupić. Osobiście wolę podziwiać kolekcjonerskie modele i super stany, ale w jednym temacie można by wrzucać wszystko (np. zakupione pudło od starego zegarmistrza) w celu podzielenia się znaleziskiem.

 

W drugim temacie były by same zachwyty, ale tam już dopuszczalne są wszelkie uwagi na temat stanu i oryginalności - jak kolekcjonerski to nie ma zmiłuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za głupie docinki typu składaki zmolestowane.

Każdy pokazuje to co ma i niech się tym cieszy.

Ja swoich zegarków już tutaj nie pokazuje.

Bo mam dosyć debilnych i kretyńskich uwag.

A ja akurat mam co pokazać.

W pełni popieram Krokodyl Tik-Tak.

Takie zegarki nie mają żadnej wartości kolekcjonerskiej, są typowymi dawcami części.

 

Natomiast wg mnie i myślę, że nie tylko mnie jesteś ostatnią osobą na tym forum by prawić komuś morały.

Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to proszę zajrzeć do działu Kupię/Sprzedam str.208 post z 18.11.19.

Słynne /Widziały gały co brały/.

 

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego popołudnia.

Edytowane przez pabloo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś znajdzie precyzyjnego ale tarcza zdezelowana czy koperta to ma niepokazywać?? Ciekawe ile osób nie pokaże czegoś w zdobyczach co może być unikatem.

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wszczynajcie nowej wojny. Dla jednego złota Rakieta nie będzie żadną rewelacją, inny ucieszy się z popularnego Wostoka. Wiadomo moje jest mojsze jak twojsze, starzy wyjadacze chyba dostają nerwa, że przybywa zegarkowych wariatów i coraz trudniej coś kupić. Mi też z tym ciężko :) :) :) Lepiej popatrzcie jakiego Poljota powyżej pokazał Marcin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wszczynajcie nowej wojny. Dla jednego złota Rakieta nie będzie żadną rewelacją, inny ucieszy się z popularnego Wostoka. Wiadomo moje jest mojsze jak twojsze, starzy wyjadacze chyba dostają nerwa, że przybywa zegarkowych wariatów i coraz trudniej coś kupić. Mi też z tym ciężko :) :) :) Lepiej popatrzcie jakiego Poljota powyżej pokazał Marcin :)

Pełna racja :) Poljot piękny. Jednego tylko nie wiedziałem - czy rzeczywiście "starzy wyjadacze" dostają nerwa, że coraz więcej kolekcjonerów ruskich dookoła?? :). Może "starzy wyjadacze" potiwerdzą?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna racja :) Poljot piękny. Jednego tylko nie wiedziałem - czy rzeczywiście "starzy wyjadacze" dostają nerwa, że coraz więcej kolekcjonerów ruskich dookoła?? :). Może "starzy wyjadacze" potiwerdzą?? :)

Młode wilcy widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież kupujący określa, co jest dla niego "do kolekcji" a co nie. I może być tak, że kupilem Sławę lodówkę, w której wszystko jest OK poza ringiem (BTW: kupię złoty), lub: kupiłem podrapaną asymetryczną z piękną tarczą, na chodzie - i obie lądują u mnie "w kolekcji", bo lepszych nie mam. A dla starych wyjadaczy moje zbiory to pikuś, oni nawet nie spojrzą - i tyz piknie, nie spędzi mi to snu z powiek. Jeden zachwyci się: "ach, jaki cudny stan, niemalże NOS", drugi: "ach, jaka cudna patyna, znać, że ten egzemplarz ma ciekawą hoistorię". Ale skoro tytuł wątku jest "najnowsze zakupy", to można tu pokazać wszystko, co tym zakupem jest. Inna rzecz, czy jest sens epatować kupką złomu - czy raczej sobie darować.

Edytowane przez Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.