Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Zdębiałem :blink::o

 

Ja coś do tego forum wniosłem i się dużo udzielałem na różnym poziomie.

Ktoś taki powinien mieć jakiś awans np.Super-Ekstra Użytkownik.

A jestem traktowany na równi z pindlem który będzie się wypowiadał w moim imieniu i on będzie miał racje a ja wymieszany z błotem.

 

Żeby nie było,nie użalam się nad sobą.

Przepraszam kolegę bardzo ale nie ma tu raczej i nie będzie Super-Ekstra-Użytkowników ponieważ wszyscy jesteśmy tu równi na forum. Natomiast nazywanie kogoś nawet jeśli nie personalnie "pindlem" jest obrażaniem, a tego sobie tu nie życzymy. O wywyższaniu się i przerośniętym ego tylko wspomnę.

 

No i widzisz  piszesz o nowych tematach o zakładaniu odrębnych wątków.

Absolutna bzdura.

Jak to się ma mieć.

Kachrapek pokazuje jednego na trzy miesiące.

Roman pokazuje raz na rok.

50 cent codziennie kilka.A jak by się postarał to kilkanaście.

A ty nic nie pokazujesz,a tłumaczysz jak ma być.

 

Przepraszam,że użyłem i przytoczyłem Moderatorów.

Tak pokazuję kilka może czasem kilkanaście zegarków na miesiąc, takie moje możliwości finansowe i zakupowe. (4 sztuki w tym miesiącu, cdn w przyszłym tygodniu) Nie kupuję wiader złomków więc rekordu ilości nie pobiję. Niezmiernie mi nieprzykro z tego powodu ;)

Profil kolekcji Romana jest tak wąski że raczej niemożliwe jest żeby zasypał nas nowościami choćby raz na tydzień.

A ten co nic nie pokazuje czyli Piotr pokazuje co jakiś czas cały zestaw nabytków w pakietach i wszystkie są pięknie pokazane, czyste i zadbane i w odpowiedniej scenerii fotografowane. Widać nie znasz jego wcale niemałej i ciekawej kolekcji.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz  piszesz o nowych tematach o zakładaniu odrębnych wątków.

Absolutna bzdura.

Jak to się ma mieć.

Kachrapek pokazuje jednego na trzy miesiące.

Roman pokazuje raz na rok.

50 cent codziennie kilka.A jak by się postarał to kilkanaście.

A ty nic nie pokazujesz,a tłumaczysz jak ma być.

 

Przepraszam,że użyłem i przytoczyłem Moderatorów.

 

szczerze? wolę zjeść kawałek tortu raz na trzy miesiące niż codziennie dostawać wiadro g*wna... czyjeś zdanie to nie bzdura tylko inny punkt widzenia... jak byś sobie zadał trochę trudu i każdy z zakupionych hurtowo zegarków wyczyścił, ubrał w pasek i zrobił ładne zdjęcie to byś może nie kupował na kilogramy.

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję - stwórzmy jeden wątek, do którego będziemy "wrzucać" fotki nowo nabytych zegarków radzieckich i rosyjskich. Co wy na to?

 

Od tego postu się zaczęło ?

 

Był gdzieś dalej jakiś REGULAMIN WĄTKU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie, ale zawsze można go napisać ;) I karać za złamanie :P Surowo i bezwzględnie karać, z konfiskatą mienia zegarkowego włącznie :D

 

Wydaje mi się, że nie ma się co napinać i jak w życiu, tak na forum, trzeba zachować zdrowy rozsądek. Jak kupię rakietę rzymiankę, to nie będę jej tu pokazywał, bo przyprawię współtowarzyszy o chorobę lokomocyjną. No chyba, że będzie w jakiś sposób specjalna, warta uwagi. Jak kupię wiadro złomu to schowam i nie będę nim zawracał głowy, chyba że jest szczególnie wielkie lub jest w nim coś, co mogłoby się przydać współwięźniom do stworzenia samolotu i ucieczki na Madagaskar.

 

Rozumiem irytację Łukasza. Można wrzucić nowy nabytek, bo jest nowy i człowiek się nim cieszy. Chodzi o to, żeby podzielić się tą radością z innymi. Ale na Boga, nie jest to obowiązkowe i nie trzeba wrzucać KAŻDEGO zakupu. Chcesz dokumentować swoją drogę zegarkową, stwórz bloga, pamiętnik, album... nie wiem. Nie każdy siedzi na forum 24/7 i jak wchodzi raz na kilka dni, to ten wątek jest tak zawalony, że nawet jeśli były jakieś perełki, to są już kilka stron w tył. W efekcie zostają zapomniane kosztem składaka poljota czy innego komandira. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie, ale zawsze można go napisać ;) I karać za złamanie :P Surowo i bezwzględnie karać, z konfiskatą mienia zegarkowego włącznie :D

 

Wydaje mi się, że nie ma się co napinać i jak w życiu, tak na forum, trzeba zachować zdrowy rozsądek. Jak kupię rakietę rzymiankę, to nie będę jej tu pokazywał, bo przyprawię współtowarzyszy o chorobę lokomocyjną. No chyba, że będzie w jakiś sposób specjalna, warta uwagi. Jak kupię wiadro złomu to schowam i nie będę nim zawracał głowy, chyba że jest szczególnie wielkie lub jest w nim coś, co mogłoby się przydać współwięźniom do stworzenia samolotu i ucieczki na Madagaskar.

 

Rozumiem irytację Łukasza. Można wrzucić nowy nabytek, bo jest nowy i człowiek się nim cieszy. Chodzi o to, żeby podzielić się tą radością z innymi. Ale na Boga, nie jest to obowiązkowe i nie trzeba wrzucać KAŻDEGO zakupu. Chcesz dokumentować swoją drogę zegarkową, stwórz bloga, pamiętnik, album... nie wiem. Nie każdy siedzi na forum 24/7 i jak wchodzi raz na kilka dni, to ten wątek jest tak zawalony, że nawet jeśli były jakieś perełki, to są już kilka stron w tył. W efekcie zostają zapomniane kosztem składaka poljota czy innego komandira. 

 

Przypominam, że wątek nosi nazwę NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI  co oznacza moim zdaniem wrzut wszystkich radzieckich/rosyjskich zegarków w dowolnym stanie zgodnie z wolą piszącego tak uogólniając. Lub też rzeczy około zegarkowych bo i tak się zdarzało. Nie jest to wątek dla dla zegarków nowych, nosowych,wymuskanych czy innych pięknych i cudowanych z metkami.  Być może słowo NOWE  w sformułowaniu NOWE NABYTKI jest tym czym ma nie być. Tak samo ze słowem NAJNOWSZE. Dla większości słowo NOWE oznacza świeżo zakupione lub zakupione tydzień temu lub więcej ale dopiero teraz pokazane. Więc należałoby zmienić nazwę wątku tak aby jednoznacznie wskazywało a nie sugerowało co należy pokazać a czego nie.

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nie kupuję trupków pospolitych i takich nie wklejam na forum bo i po co ? ;)

Kolekcja mała, ale wartościowa :D


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze? wolę zjeść kawałek tortu raz na trzy miesiące niż codziennie dostawać wiadro g*wna... czyjeś zdanie to nie bzdura tylko inny punkt widzenia... jak byś sobie zadał trochę trudu i każdy z zakupionych hurtowo zegarków wyczyścił, ubrał w pasek i zrobił ładne zdjęcie to byś może nie kupował na kilogramy.

Jak jesteś taki cwaniak to pokaż swoje zegarki.

No i zobaczymy czy jesteś taki kozak.

Obrażacie mnie i innych,że wasze jest piękne a moje i innych to gówno. Macie jaja to pokażcie na co was stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki cwaniak to pokaż swoje zegarki.

No i zobaczymy czy jesteś taki kozak.

 

Obrażacie mnie i innych,że wasze jest piękne a moje i innych to gówno. Macie jaja to pokażcie na co was stać.

Fifty cent, jedynym który obraża personalnie inne osoby jesteś Ty.

 

Żeby nie było kontynuowania tego offtopu, bo to nie jest wątek do tego (egzemplarz nie był czyszczony) :P564c8e683ecf65b4861c94e6263344e3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak dla rozluźnienia zgęstniałej atmosfery takie 2 eksportowe pokażę  :)


I zegareczek, tylko błagam...nie krytykujcie...

Taka paskuda ten kirov, że jakbyś go nie chciał, to ja się ustawiam 1 w kolejce  :D

post-107719-0-42512500-1579002965_thumb.jpg

post-107719-0-05767800-1579003035_thumb.jpg

post-107719-0-99614100-1579003045_thumb.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki cwaniak to pokaż swoje zegarki.

No i zobaczymy czy jesteś taki kozak.

Obrażacie mnie i innych,że wasze jest piękne a moje i innych to gówno. Macie jaja to pokażcie na co was stać.

A nic prostszego niż kliknąć w stopce pod postem Piotra czy moim w link i zobaczyć co kto ma. Żaden z nas tajemnicy ze zbioru nie robi, fotki są ogólnodostępne dla każdego użytkownika facebooka. Twojej kolekcji nie miałem okazji obejrzeć choć wiadomo że masz co pokazać.

Edit. widzę że na fb Piotr pokazał jakiś ułamek kolekcji ale zdaje się na instagramie jest całość.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie interesuje mnie jakiś zasrany fejsbuk.

Zrobić fotkę i tu pokazać na jednym zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie interesuje mnie jakiś zasrany fejsbuk.

Zrobić fotkę i tu pokazać na jednym zdjęciu.

Bardzo bym Cię prosił o słownictwo uznawane za kulturalne.

A co do zbioru to mam zrobić fotkę kilkuset zegarków na jednym zdjęciu??? :huh:  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma czas na pisanie bzdur,to niech teraz znajdzie czas na zrobienie zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma czas na pisanie bzdur,to niech teraz znajdzie czas na zrobienie zdjęcia.

Jaki cel ma robienie zbiorczej fotki zegarków? Chcesz sprawdzić czy mam/mamy jakieś zegarki i ile ich jest? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega @Enkil ma najlepiej, dostał bimberek i nie musi na trzeźwo tego czytać :D (Przemek pozdrawiam) ;) bo już się to robi żałosne

...gra w wyzwania czy co?!... Pokazywać kto co ma... dobrze że chociaż o kolekcje chodzi :D chłopy bądźcie poważni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mankamenty ma ale chyba się nadaje
attachicon.gifIMG_20200114_124523.jpg


Fajny Wostok :)

 

 

Kolega @Enkil ma najlepiej, dostał bimberek i nie musi na trzeźwo tego czytać :D (Przemek pozdrawiam) ;) bo już się to robi żałosne
...gra w wyzwania czy co?!... Pokazywać kto co ma... dobrze że chociaż o kolekcje chodzi :D chłopy bądźcie poważni


:D:D :D Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do rzeczy...czyli do zegarków przejdźmy

Kol. papax Zaria w klimacie, a dwa to kawał zegarka jest, wiem bo miałem taki w ręku.

Mirek Twoje pary walą po oczach, Sekondy fajowe, ale najbardziej przypadł mi do gustu Poljot złocony w krabie pokazany wcześniej, klasa!!! :)

Sebastian, co jest że wskazówkami w Wostoku? Podróbki jakieś? wyglądają jakby je pijany ślusarz wyrzeźbił, he, he, pierwszy raz takie widzę. :)

Edytowane przez Remo74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.