Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Do rzeczy...czyli do zegarków przejdźmy

Kol. papax Zaria w klimacie, a dwa to kawał zegarka jest, wiem bo miałem taki w ręku.

Mirek Twoje pary walą po oczach, Sekondy fajowe, ale najbardziej przypadł mi do gustu Poljot złocony w krabie pokazany wcześniej, klasa!!! :)

 

Dopiero się zaczyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdjecie z przed ponad roku i jeszcze nie było pokazane wszystkiego,ale mogę zrobić nowe bo jest z dwa, trzy razy więcej.

Coś tam sprzedam ale też bardzo dużo kupuje. W zeszłym roku to jakiś rekord kupowania padł u mnie.

post-79147-0-41879000-1579009523_thumb.jpgpost-79147-0-11783000-1579009594_thumb.jpgpost-79147-0-04555500-1579009680_thumb.jpgpost-79147-0-52168200-1579009737_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdjecie z przed ponad roku i jeszcze nie było pokazane wszystkiego,ale mogę zrobić nowe bo jest z dwa, trzy razy więcej.

Coś tam sprzedam ale też bardzo dużo kupuje. W zeszłym roku to jakiś rekord kupowania padł u mnie.

 

 

Helena, mam zawał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami twierdzą,że mają super zegarki.To teraz prosze mają okazje się wykazać.Dają sobie łapki w górę.

Jak mają jaja albo kogoś znają co ma to zapraszam.

Bo ja mam. :D

Edytowane przez 50 CENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdjecie z przed ponad roku i jeszcze nie było pokazane wszystkiego,ale mogę zrobić nowe bo jest z dwa, trzy razy więcej.

Coś tam sprzedam ale też bardzo dużo kupuje. W zeszłym roku to jakiś rekord kupowania padł u mnie.

 

Długo układałeś do zdjęcia? Po ilości sądząc to masz bardzo dużą kolekcję, ale co do jakości nie jestem w stanie tego ocenić. Na pewno bym kilku zegarków zazdrościł, ale no właśnie których?Osobiście wolałbym obejrzeć w formie galerii tutaj, ale rozumiem, że to może być wyzwanie zrobić każdemu zegarkowi kilka ładnych ujęć. 


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, od wczorajszego wieczoru przybyło tu na forum tyle wpisów, i tyle jadu jednocześnie, że czytając to chce mi się żygać. I jest mi bardzo smutno. Naprawdę, nikt nie ma obowiązku pisać, wstawiać zdjęć, wylewać swoich frustracj. Ostatnią rzeczą wśród - jak myślałem - dorosłych, wartościowych osób, byłoby doszukiwanie się swojej wartości w tym, co się ma. Sądziłem, że podbudowywanie ego jakimiś tam zakupami - mniej czy bardziej cennymi, to akurat nieważne - to po prostu gówniarstwo i błazenada. Proponuję nie podbijać piłeczki, nie licytować się, kto ma więcej, kto ma bardziej, kto ma cenniej. Dzielmy się tutaj wartościowymi zdjęciami, uwagami, pomocą, a nie wylewajmy pomyj jedni na drugich. Proszę, zróbmy razem coś dobrego, a nie jakiś cudaczny festiwal sp...dolenia. Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników, tych od składaków i złomków kupowanych na taczki, i tych od unikatów jedynych na świecie. Mam nadzieję, że ściek szamba pójdzie gdzie indziej, a nie tu.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo układałeś do zdjęcia? Po ilości sądząc to masz bardzo dużą kolekcję, ale co do jakości nie jestem w stanie tego ocenić. Na pewno bym kilku zegarków zazdrościł, ale no właśnie których?Osobiście wolałbym obejrzeć w formie galerii tutaj, ale rozumiem, że to może być wyzwanie zrobić każdemu zegarkowi kilka ładnych ujęć. 

Miałem remont wszystko było układane na łapu capu.

Wczoraj stanąłem w obronie osoby która pokazała jakeś tam składaki.

A inna od razu osoba naszczała jemu na głowę.I to osoba co ma szejść zegarków i prawie 2000 postów.

I stąd moja reakcja na tak debilne zachowanie.

Edytowane przez 50 CENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał jaja, to byś w wiadra powrzucał i zdjęcie wiader zamieścił :D Nie obraź się, bo nie ma na co, po prostu pokazywanie kto ma większego jakoś mnie nie przekonuje. Nic osobistego, mam nadzieję, że wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatni mój post w tej dziwnej dyskusji. Nie o ilość chodzi a o jakość kolekcji. Przynajmniej w moim mniemaniu. Zegarki w bardzo dobrych stanach, rzadkie, cenne. Nie mam dylematu jak wydać pieniądze, czy mieć 20 złomków czy jeden cenny zegarek. Cenny ekonomicznie lub kolekcjonersko. Na równi cieszy mnie kupienie rzadkiej Kamy w ładnym stanie za 100zł  jak chrono 3017 które choć droższe i świetne może mieć każdy , kwestia ceny. Już dawno ilość przestała mieć dla mnie znaczenie, miewałem już więcej zegarków niż teraz niemniej moja "kolekcja" jeśli można tak ją nazywać ewoluuje w innym kierunku. Ktoś powie że mam sporo a ktoś inny że ma więcej. Znam sporo osób które mają bogatsze kolekcje niż moja. Masz więcej i co z tego? Pomyśl że Kris który już dawno się nie pokazuje miał mniej więcej 8000 sztuk....

Nie tędy droga. Każdy buduje swój zbiór według własnych ram i pragnień. Również możliwości.

Twoja podłoga jakkolwiek imponuje rozmiarem niczego nie mówi o twoim zbiorze.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, bo tutaj nie chodzi o ilość i nie chodzi nawet o jakość, tylko o to że ktoś kupił/znalazł/dostał coś, co sprawiło mu radość i chce się tą radością podzielić ze znajomymi z forum. Ja to rozumiem bo sam tak czasem mam i niekoniecznie z zegarkami. Chodzi o to, żeby nie wrzucać każdego zegarka, w posiadanie którego się weszło. Wiem, że Ty to rozumiesz, ale właśnie wygląda na to, że niektórzy niekoniecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem chodzi też o to, że jakiegoś zegarka szukało się bardzo długo i wreszcie znalazło. Ja tak mam ze Slavą rzymianką bez daty. Nie jest to niby jakiś unikat, a szukam już półtora roku jak nie więcej i nic. Jak znajdę, to pewnie wrzucę na forum zdjęcie. Unikat? Nie. Stan "szufladowy"? Pewnie się takiego nie uda znaleść. Wrzucę, bo sprawi mi radochę i uwieńczy długi okres poszukiwań. Dla starych wyjadaczy będzie wiało nudą. 

 

Chodzi o to, że jak kupię z nieoryginalnymi wskazówkami czy innymi mankamentami, to nie będę nikomu na forum pośladków zawracał, bo nie będzie czym. Może dopiero jak skompletuję, wrzucę żeby się pochwalić i to pewnie też nie w tym wątku. Cała dyskusja wynikła moim zdaniem z tego, żeby nie wrzucać po każdym weekendzie czy dniu targowym swoich znajdesów całymi wiadrami, niezależnie od stanu i wartości zbierackiej. 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od ciągnącej i nie wnoszącej nic dyskusji, to świetne zakupy dziś. Piękna Zaria, Wostok klasa, były też takie białe, a Sekondy w takim stanie  :wub:

 

Renqien, jaka to Slava rzymianka bez daty?Masz może fotę?

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od ciągnącej i nie wnoszącej nic dyskusji, to świetne zakupy dziś. Piękna Zaria, Wostok klasa, były też takie białe, a Sekondy w takim stanie  :wub:

 

Renqien, jaka to Slava rzymianka bez daty?Masz może fotę?

 

Ło takie ło:

 

594bb0_9d402dc7ad1543bcb83b49a658e757af~

 

Nic wielkiego, zwykły rusek bez historii, ale mi się spodobał i zawziąłem się, że znajdę i kupię. No i, jak to zwykle jest, jak się zawziąłem, to nima albo jest porysowana tarcza. Więc dopadła mnie nerwica. Normalna nerwica poszukiwacza. Siedzę rano przy kawie i zamiast czytać wiadomości, szukam zegarka. Podobno na Sobieskiego w Warszawie jest klinika, co to leczy, ale boję się że na oddziale zamkniętym więc z własnej woli nie pójdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie interesuje mnie jakiś zasrany fejsbuk.

Zrobić fotkę i tu pokazać na jednym zdjęciu.

50 cent, nie rozumiem dlaczego jesteś dla nas taki niemiły. To, że ignorujesz w jaki sposób autorzy kolekcji udostępniają swoje zegarki - to tylko Twój problem.  

 

Mówiąc szczerze, to właśnie Ciebie zawsze kojarzyłem jako gościa, który pokazuje szarańcze popularnych zegarków z bazaru (oczywiście ilość imponująca), ale bez jakiegoś komentarza czy wskazania ciekawych pozycji. Jeśli startujesz do Piotra, to sam byś się też może pochwalił co tam ciekawego masz?


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba ten wątek zamknąć, a otworzyć dwa nowe: 1) znajdesy wszelakie, pojedynczo i wiadrami; 2) ciekawe, ładne, unikalne nowe elementy kolekcji. Kto będzie chciał, przejrzy obydwa. inny zrezygnuje z oglądania pierwszego z zaproponowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba ten wątek zamknąć, a otworzyć dwa nowe: 1) znajdesy wszelakie, pojedynczo i wiadrami; 2) ciekawe, ładne, unikalne nowe elementy kolekcji. Kto będzie chciał, przejrzy obydwa. inny zrezygnuje z oglądania pierwszego z zaproponowanych.

Decentralizacja jest nie dobra moim zdaniem. Tu trzeba Salomonowego rozwiązania. Gdzieś był wątek po odpicowaniu czy cuś Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba ten wątek zamknąć, a otworzyć dwa nowe: 1) znajdesy wszelakie, pojedynczo i wiadrami; 2) ciekawe, ładne, unikalne nowe elementy kolekcji. Kto będzie chciał, przejrzy obydwa. inny zrezygnuje z oglądania pierwszego z zaproponowanych.

Nie wiem, wzorem kolegów wyłączam się z dyskusji.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wzorem kolegów wyłączam się z dyskusji.

 

No tak, przyszedł, wrzucił granat do beczki z g... i teraz spi...la żeby go nie obryzgało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, przyszedł, wrzucił granat do beczki z g... i teraz spi...la żeby go nie obryzgało :D

Nie, zapytałem o normalną rzecz, o której większość wypowiedziała się normalnie i wszystko jest jasne - trafnie i fajnie opisał to Enkil i temat został wyczerpany. Reszta to błazeńska napinka rapera hehe. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że zapytałeś. Wielu pewnie myślało podobnie. Akurat Tobie wskazówka weszła na czerwone i sprowokowałeś zdrową dyskusję. To bardzo oczyszcza, choć czasem brudy wychodzą. Jeśli choć kilku użytkowników pojmie o co biega i zastanowi się przed wrzuceniem zdjęcia bez sensu to już jest coś. A jak ktoś nie czytał, nie zrozumiał, ma to w poważaniu, to nie ma się co napinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami Naważyliście piwa,a to graty a składaki a wiadra z błotem.

Wasze wypisz wymaluj najlepsze najpiękniejsze.

To ja wam pokazałem gdzie jest wasze miejsce w szeregu.

 

Więcej nie będę powtarzał jak ma jaja jeden z drugim to niech mi udowodni.Chyba,że jest miękka faja.

A nie dalej wypisuje na mój temat absolutne bzdury.

Edytowane przez 50 CENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Miejsce w szeregu wyznacza stan posiadania? Ładną laurkę sobie wymalowałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.