Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Miejsce w szeregu wyznacza stan posiadania? Ładną laurkę sobie wymalowałeś :D

No człowieku masz najmniej do powiedzenia,a najwięcej się wypowiadasz.Dobre

Na twoim miejscu skupić się na  słuchaniu i wyciąganiu wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami Naważyliście piwa,a to graty a składaki a wiadra z błotem.

Wasze wypisz wymaluj najlepsze najpiękniejsze.

To ja wam pokazałem gdzie jest wasze miejsce w szeregu.

 

Więcej nie będę powtarzał jak ma jaja jeden z drugim to niech mi udowodni.Chyba,że jest miękka faja.

A nie dalej wypisuje na mój temat absolutne bzdury.

Dyskusja się zaczęła od zegarków Sebolskiego jak mnie pamięć  nie myli, natomiast Ty zapiekłeś się jakby wszyscy toczyli prywatną wojnę z Tobą. Tylko że nikt nic do Ciebie nie ma, a Ty próbujesz udowadniać jaki to wyjątkowy kolekcjoner jesteś i jaki wyjątkowy zbiór masz. I nie, nie pokazałeś nikomu gdzie jego miejsce w szeregu. Natomiast określenie kogokolwiek tutaj sformułowaniem "miękka faja" zasługuje na indywidualne potraktowanie. Mute tzw. wobec tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja się zaczęła od zegarków Sebolskiego jak mnie pamięć nie myli, natomiast Ty zapiekłeś się jakby wszyscy toczyli prywatną wojnę z Tobą. Tylko że nikt nic do Ciebie nie ma, a Ty próbujesz udowadniać jaki to wyjątkowy kolekcjoner jesteś i jaki wyjątkowy zbiór masz. I nie, nie pokazałeś nikomu gdzie jego miejsce w szeregu. Natomiast określenie kogokolwiek tutaj sformułowaniem "miękka faja" zasługuje na indywidualne potraktowanie. Mute tzw. wobec tego :)

To nie ode mnie. Tu jest początek 85764d4d15223c560cff4e87694cf1f8.jpg530e4f5446007ca6ed28f77e3fd2d474.jpg

bcd2c939223b82e5c0260335393e51f5.jpg

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ta dyskusja mniej więcej mili Panowie wygląda ...

 

https://m.youtube.com/watch?v=q0Z6A3PtGQ4

 

Zupełnie nikomu niepotrzebne nerwy. Ktoś ma potrzebę pokazywania złomu, niech pokazuje. Chociaż dla samej estetyki warto byłoby czasami chociaż lekko pokazywany zegarek ogarnąć z syfu ... Czasami oglądam te zakupy podczas śniadania ;)

A Fifty - ogarnij się lepiej, skaczesz jak pchła na grzebieniu, prezentujesz swoje "wielkie jaja" i czemu to ma służyć??


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50cent, naprawdę myślisz że nas ustaliłeś w szeregu i jeszcze za tobą? Zmień lekarza, ten Cię oszukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło takie ło:

 

 

 

Nic wielkiego, zwykły rusek bez historii, ale mi się spodobał i zawziąłem się, że znajdę i kupię. No i, jak to zwykle jest, jak się zawziąłem, to nima albo jest porysowana tarcza. Więc dopadła mnie nerwica. Normalna nerwica poszukiwacza. Siedzę rano przy kawie i zamiast czytać wiadomości, szukam zegarka. Podobno na Sobieskiego w Warszawie jest klinika, co to leczy, ale boję się że na oddziale zamkniętym więc z własnej woli nie pójdę :D

No takiej nie widziałem. Jedyna jaką spotkałem to taka:

19-12-07-594bb0-d7078a0c24304634946fd310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymajcie się od dysputy z Kolegą 50cent, bo wyjechał na dwutygodniowy urlop (to nie ja byłem sponsorem).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło takie ło:

 

Nic wielkiego, zwykły rusek bez historii, ale mi się spodobał i zawziąłem się, że znajdę i kupię. No i, jak to zwykle jest, jak się zawziąłem, to nima albo jest porysowana tarcza. Więc dopadła mnie nerwica. Normalna nerwica poszukiwacza. Siedzę rano przy kawie i zamiast czytać wiadomości, szukam zegarka. Podobno na Sobieskiego w Warszawie jest klinika, co to leczy, ale boję się że na oddziale zamkniętym więc z własnej woli nie pójdę :D

To wcale nie jest zwykły zegarek. Widziałem takie tylko dwa na tym forum, rok temu i chyba ze trzy lata temu :)

Nie mam ani jednej sławy, i nie chcę mieć, ale ta jest wyjątkiem, nawet składałem propozycję korupcji jednemu Panu, ale się nie skusił. :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na żywo u klienta i się zaszczepiłem. Znalazłem kiedyś na allegro ale składaka jakiegoś, a niedawno z paskudną rysą więc nawet nie wnikałem. Hmmm, ja to zawsze coś wymyślę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami Naważyliście piwa,a to graty a składaki a wiadra z błotem.

Wasze wypisz wymaluj najlepsze najpiękniejsze.

To ja wam pokazałem gdzie jest wasze miejsce w szeregu.

 

Więcej nie będę powtarzał jak ma jaja jeden z drugim to niech mi udowodni.Chyba,że jest miękka faja.

A nie dalej wypisuje na mój temat absolutne bzdury.

 

Wrzucam filmik, ale nie dla tego żeby pokazać jaja tylko uznałem, że jesteś po prostu ciekaw mojego zbioru. Jeśli któryś Cię interesuje to zrobię dokładniejsze zdjęcia żebyś mógł ocenić stan.

 

Wszystkie sprawne, wszystkie na punktualnym chodzie (<1 minuta do <3 minut) wrzucam na forum dopiero jak spełnią następujące wymogi: umyte, dobrany pasek (na same paski poszło już lekko 4 tys zł), wypolerowane szkiełko, czasem szukam oryginalnej koronki (szczególnie kraby muszą u mnie taką mieć), wykonany przegląd u zegarmistrza, zrobione foty w dobrym świetle.

 

kchrapek i Roman zawsze wyznaczali mi w tym względzie kierunek i jeśli któryś z nich lub innych kolegów, którzy mają podobne podejście, wrzuci post pod moimi zdjęciami to czerpię z tego dużą satysfakcję.

 

Bardzo dziwi mnie to, że masz do mnie jakieś pretensje kiedy zaproponowałem 2 tematy - po jednym dla każdej wizji na kolekcjonowanie... bo osobiście szanuję obie. Nie przypominam sobie żebym Ciebie lub kogokolwiek atakował, trudno... odpowiadam za to co napisałem a nie za to co zrozumiałeś.

 

Czy teraz będzie tak, że kto ma więcej sztuk to ma więcej racji ? Myślę, że to zaprzeczenie idei kolekcjonowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek Piotrze dla Ciebie i twojej kolekcji. Podziwiam nie od dziś Twoją staranność i dbałość. Sam od dawna możesz wyznaczać kierunki dla początkujących kolekcjonerów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikny zbiorek - puszczałem filmik kilka razy i perełek tam jest sporo - fajnie...fajnie  :) :) :)

 

Cała zadyma którą przeleciałem po łebkach w sumie o czapkę śliwek

Szkoda że ktoś tego nie zatrzymał na początku zanim się rozkręciło :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z zegarkami ale paski dobrane idealnie. Jutro rano wyrzucę zdjęcia swojej kolekcji. Padnięcie na kolana! Zobaczycie!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek chyba wszystko teraz wyjaśnił :)

... pokazał zacną kolekcję i jaja jak dwa arbuzy :D (rysqut pozdro) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacna kolekcja, choć te z czerwonymi gwiazdami nie wiem jak można w domu trzymać... natomiast, w 0:23 cóż to za Poljot Pilot? Google nawet mi nie pokazuje takiego.

Edytowane przez Chou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki, ciekawa kolekcja. Szczerze gratuluję.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacna kolekcja, choć te z czerwonymi gwiazdami nie wiem jak można w domu trzymać... natomiast, w 0:23 cóż to za Poljot Pilot? Google nawet mi nie pokazuje takiego.

ce9c521b04555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacna kolekcja, choć te z czerwonymi gwiazdami nie wiem jak można w domu trzymać...

Takie wypowiedzi są trochę nie na miejscu na forum kolekcjonerów zegarków RADZIECKICH.

 

Za to kolekcja bardzo ładna i dobrze obfotografowana :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tappi

Wrzucam filmik

Wow! :wub:

Myślałem, że te półki nigdy się nie skończą ;) Piękna kolekcja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rysqut, jeszcze parę dziurek na nowe półki zostało, rozumiem że nie odpuszczasz i walczysz dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba ten wątek zamknąć, a otworzyć dwa nowe: 1) znajdesy wszelakie, pojedynczo i wiadrami; 2) ciekawe, ładne, unikalne nowe elementy kolekcji. Kto będzie chciał, przejrzy obydwa. inny zrezygnuje z oglądania pierwszego z zaproponowanych.

Tutaj nowe wątki zegarkowe nic nie dadzą. Tu potrzebny jest temat "Co mi leży na wątrobie" i tam dawać upust wszystkiemu :) i nie zaśmiecać takich tematów jak choćby ten

 

Wysłane ze smartfona

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam filmik, ale nie dla tego żeby pokazać jaja tylko uznałem, że jesteś po prostu ciekaw mojego zbioru. Jeśli któryś Cię interesuje to zrobię dokładniejsze zdjęcia żebyś mógł ocenić stan.

 

Wszystkie sprawne, wszystkie na punktualnym chodzie (<1 minuta do <3 minut) wrzucam na forum dopiero jak spełnią następujące wymogi: umyte, dobrany pasek (na same paski poszło już lekko 4 tys zł), wypolerowane szkiełko, czasem szukam oryginalnej koronki (szczególnie kraby muszą u mnie taką mieć), wykonany przegląd u zegarmistrza, zrobione foty w dobrym świetle.

 

kchrapek i Roman zawsze wyznaczali mi w tym względzie kierunek i jeśli któryś z nich lub innych kolegów, którzy mają podobne podejście, wrzuci post pod moimi zdjęciami to czerpię z tego dużą satysfakcję.

 

Bardzo dziwi mnie to, że masz do mnie jakieś pretensje kiedy zaproponowałem 2 tematy - po jednym dla każdej wizji na kolekcjonowanie... bo osobiście szanuję obie. Nie przypominam sobie żebym Ciebie lub kogokolwiek atakował, trudno... odpowiadam za to co napisałem a nie za to co zrozumiałeś.

 

Czy teraz będzie tak, że kto ma więcej sztuk to ma więcej racji ? Myślę, że to zaprzeczenie idei kolekcjonowania.

Człowieku...

Niby ilość nie jest taka ważna - a jednak biorąc pod uwagę, że tam jest perełka na perełce to trudno nie być tą mnogością przytłoczony.

Mistrzostwo Piotr, szanuję na maksa.

 

PS. Knockout z klasą.

Poljot bez nóżek od razu rzucił mi się w oko. :) 

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się temacik ożywił, nie zdążyłem odkurzyć Kirowskiego 

Aha i zapomniałem dodać - piękny, kolekcjonerski Kirowskije. Wiem, że to niuans, ale tarcza z wczesnym logotypem jest bardzo trudna do zdobycia. W takim stanie to prawdziwy rarytas - nawet Mroatman nie ma tej wariacji, a on też te Kirowy bardzo lubi. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko Leo13 zobaczył zegarek, jakoś tak wątek zboczył z głównego nurtu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.