Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Złamię ten ciąg, przepraszam też, że takie brudaski, dopiero przyszły. Hermetyczna z giloszem wydała mi się jednak bardzo ciekawa. Choć po tarczy widać, że nie taka hermetyczna ;)

 

post-67402-0-64537200-1580735894_thumb.jpg

 

Jak zwykle zapytam, i jak zwykle Wy odpowiecie, że "nie!". Tarczę Mołni można przemyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poszukać sekundnika niż dotykać tarczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyć? Ok , ale po co? Ładnie wygląda. Jaki rocznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obrzeżu jest przykurzona. Nie ruszam ;) Datę sprawdzę jutro, bo została w pracy. W Pobiedzie to spodziewam się, że czarne malowanie schodzi od zbyt mocnego patrzenia. Przy okazji zapytam jeszcze raz. Było gdzieś jakieś opracowanie o hermetycznych? U nas na forum nie znalazłem, a i gdzie indziej mi nie wyskakuje. Z tego co się orientuję, to nie ma ich w katalogach? Poza jedną z miedzianą tarczą w katalogu z 1953.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta pobieda nie jest z petrodworca? Jakie ma oznaczenia na mechanizmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Petrodworca? - pomyślał. Hermetyczna? A, przecież ja się nie znam. Każą otworzyć, to otworzę.

Otworzył i zobaczył... I się nadziwić nie mógł. Wziął więc dwie inne sztuki, które miał pod ręką i też otworzył. Zdjęcia poniżej.

Front:

post-67402-0-00833900-1580896369_thumb.jpg

I tył:

post-67402-0-81345100-1580896381_thumb.jpg

A więc nie Petrodworec, a Czystopol. Dwie pierwsze z Moskiewskiej Pierwszej (oczywiście). Daty idą tak: 1-51, 4-54, 3-56. Wszystkie paseczki i mosteczki ładnie się schodzą i pasują.

Dekli nie pomieszałem, tak do mnie wszystkie przyszły (osobno)!

Może potrzeba nam osobnego wątku na te hermetyczne?

 

Była prośba też o zdjęcie wnętrza Mołni, ale uzewnętrznię się w odpowiednim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno liczy się wnętrze, a to obie mają piękne :P Niedawno mi uciekła taka niezbyt urodziwa ukrainka bo za długo zwlekałem, a one teraz jakoś dziwnie mają wzięcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, ta ze środka jest rzeczywiście super. Wspaniały stan. Chciałbym sobie taką sprawić, 34K to w końcu pierwszy zegarek wysłany w kosmos, choć niepozorna. :)

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy, ja pierwszy! :D 

 

Może właśnie dlatego one teraz tak wyginęły, że kosmiczne. Ceny nawet nie poszły zbytnio w górę, po prostu ich nie ma. Każdy trzyma i czeka, aż zyskają na wartości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 niezbyt urodziwa ukrainka

???

 

Szanownemu petentowi renqien udzieliłem odpowiedzi na PW. ;) Niestety, wszystkim chyba nie dogodzę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

 

 

No Pobeda z Ukrainy mi uciekła, podkupili mnie, a co sobie pomyślałeś? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, ta ze środka jest rzeczywiście super. Wspaniały stan. Chciałbym sobie taką sprawić, 34K to w końcu pierwszy zegarek wysłany w kosmos, choć niepozorna. :)

To popatrzcie jaka tu była piękna sztuka :)  https://aukro.cz/hodinky-pabeda-s-krabickou-6961565047

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuka piękna, ale sprzedający nowicjusz. Chyba bym nie zaryzykował. 

 

@kchrapek, na aukro kupujesz z dostawą bezpośrednio do PL czy masz "metę" na miejscu?

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuka piękna, ale sprzedający nowicjusz. Chyba bym nie zaryzykował. 

 

@kchrapek, na aukro kupujesz z dostawą bezpośrednio do PL czy masz "metę" na miejscu?

I właśnie dlatego ja odpuściłem żebym komuś za darmo kasy nie wysłał bo go może podkusić założyć od razu nowe konto. Ale trochę żal :)

 Nie mam tam nikogo, do PL.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na szatański pomysł, że chcę jedną z jasnych Strieł wrzucić na oryginalny ruski pasek z jasnej skóry. Zacząłem szukać i znalazłem, więc zamówiłem i przyszedł z doczepionym Łuczem. Trudno, kolejny Łucz, czarny, nieplanowany. Jest to jest, najwyżej się sprzeda. Odgruzowałem, wrzuciłem na jakiś "normalny" pasek i tak wygląda. Nawet ładny, bez przycierek, chyba zostanie...

 

post-106813-0-79249100-1580929924_thumb.jpeg

 

Ma jakieś inskrypcje w bliżej nieokreślonym języku ale to mi akurat nie przeszkadza.

 

post-106813-0-59630900-1580929939_thumb.jpeg

 

Przy okazji, natknąłem się kiedyś na Łucza z płaskim szkiełkiem. Jeszcze cieńszym, niż oryginał. Ktoś wie, gdzie takie coś można kupić? Szukam już jakiś czas, ale chyba nie umiem grać w googla :(

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny Łucz! Stan Bajka  :rolleyes: I do tego z dedykacją.. a po jakiemu to? :D Skąd go kupiłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem, że z Litwy ale to chyba Łotwa. Wyrzuciłem kopertę i nie sprawdziłem. Ważne, że pasek ładny do Strieły :D Wyczyściłem, nawoskowałem leciutko i będzie bajka. Jak wróci od majstra, to zrobię fotkę, bo teraz nie zdążyłem. 

 

Łucz ma jeden smaczek, że ta tarcza nie jest taka czarna-czarna, tylko leciutko wpadająca w jakieś bordo czy coś takiego. Nie jestem kobietą i się nie znam na kolorach, w każdym razie nie jest to taka ciemna czysta czerń. Fajnie wygląda z paskiem który też jest jakiś taki inny. Nie wiem, kobiety to mają na to jakieś nazwy od zwierząt, roślin, a ja tak nie umiem.

 

post-106813-0-51872400-1580933482_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Sebolski" post="2705762"

 

Podobają mi się te Sławy budziki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.