Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też same errory wyskakują... Do tego denerwujący komunikat "Masz nieprzeczytane 1000 postów itd.". Poza tym jak wam się podoba "nowe" forum? Emotów nie mogę używać z tabelki :x

 

Pozdro

 

Bałagan, nieład, dziadostwo ... tylko tak mogę określić nowy "wygląd" forum. Niedość, że ciągle jakieś błędy, reklamy migają przed oczami, to jeszcze wszystko pokopane i nieczytelne. W starym wydaniu było wg mnie o niebo lepiej.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie baaardzo nie podoba te "nowe" forum... Nie był to dobry pomysł - z resztą jak każde unowocześnienie jakiegokolwiek forum - Kiedyś było fajne forum mojego miasta - jednak ktoś "mądry" wymyślił że trza udoskonalić i wyszło tak że po prostu przestałem tam zaglądac jak większość użytkowników. Forum ogolnie powinno mieć jak najmniej "fajerwerków" (czyt. mrygające reklamy, powiadomienia p 1000napisanych postów, podział na fora tematyczne i fora ogolnei etc.)...

reasumując - stare wróć!

 

 

Nawet mam k***a problem z zmieszczeniem tego posta :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie miejsce na takie wywody, ale zgadzam się forum ma dużo ,,nowych bajerów" z którymi ciężko mi się oswoić, nawet wydaje mi się jakbym zaczynał od nowa na tym forum( ta wzbogacona szata graficzna), a przy wysyłaniu pm wyskakiwał mi dwukrotnie błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo trudności z oswojeniem nowego forum, postanowiłem pokazać dwa nowe nabytki.

 

Wostok z Allegro a Slava z giełdy staroci ale oba w stanie NOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo trudności z oswojeniem nowego forum, postanowiłem pokazać dwa nowe nabytki.

 

Wostok z Allegro a Slava z giełdy staroci ale oba w stanie NOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo trudności z oswojeniem nowego forum, postanowiłem pokazać dwa nowe nabytki.

 

Wostok z Allegro a Slava z giełdy staroci ale oba w stanie NOS

post-1-1202924735.jpg

post-1-1202924736.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi by siadł ten Wostok, piękny jest! mam takiego, ale w stanie dość kiepskim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że już będzie działać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Właśnie przyszły od Klubowicza Kuby. Jutro trafią do zegarmistrza, potem jakieś ubranko trzeba będzie nabyć i na łapkę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przystojny ten kirowski, aż zazdrość bierze. Mam jednego na dobrym chodzie, ale potrzebował bym tarczy.

Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przystojny ten kirowski, aż zazdrość bierze.

no to trzeba było brać a nie czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten niebieski Wostok.I jeszcze NOS.Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze nowy nabytek, dopiero co przyniesiony do domu (tym razem od krajana z Łodzi a nie z bazarku :grin: ) więc fotka na szybko:

 

wostokgranatyu9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę - kopalnia na bazarku. To już wiem co tam tak koła straży murują. Pewnie wejście do sztolni :mrgreen:

Gratuluję nabytków. Ten kieszonkowy ciekawy. Może kiedyś sobie taki sprawię...


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj nabylem pieknego, lotniczego starego Urala....jak przyjedzie, wrzuce fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalc13

Witam.

 

Mój nowy "nabytek" to ta prawie ;) Sekonda po lewej stronie. Wszedłem w jej posiadanie wczoraj. Odwiedziłem ciotkę, która gdzieś usłyszała, że zepsute zegarki w domu przynoszą pecha, więc zaniosła ten zegareczek (Rakieta) do zegarmistrza, który ją wyczyścił, wypolerował szkiełko i kopertę oraz wymienił cyfelbrat na biały z rzymskimi cyframi. Dodał do niej jeszcze paseczek gratis :P Ciotka nie spodziewając się mojej wizyty, po przyjściu od zegarmistrza, zostawiła zegarek na stole. Nie uszedł on mojej uwadze, zakochałem się w jego wyglądzie, najbardziej spodobał mi się cyferblat... Jako, że zegarek ten należał do mojego dziadka, bez zastanowienia przywłaszczyłem go sobie (bez oporów ze strony ciotki :) ). Zegarek nosi tajemniczy dla mnie numer 617. Przepraszam za jkość zdjęć, ale przy tym oświetleniu, telefonem nie mogę zrobić lepszych. Zegarek ma chyba około 25-30 lat.

 

Pozdrawiam.

post-1-1203035175.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie uszedł on mojej uwadze, zakochałem się w jego wyglądzie, najbardziej spodobał mi się cyferblat... Jako, że zegarek ten należał do mojego dziadka, bez zastanowienia przywłaszczyłem go sobie (bez oporów ze strony ciotki ;) ). Zegarek nosi tajemniczy dla mnie numer 617

 

 

 

Gratuluję nabytku. Fakt - tarcza jest piękna.....jest synonimem elegancji i prostoty.

Co do numeru to na mojej jest 836 ...ale czy to coś oznacza - w przypadku rusków nie bylbym tego pewien ( chyba, że to numer partii)

 

Zobacz wątek:

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=20790

Tam oprócz mojej Rakety są inne równie powalające....

Normalnie jakby wyszły ze studia Pininfariny lub Porsche Design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalc13

Witam.

 

Skoczyłem do podanego przez Ciebie linku i okazuje się, że mam prawie identyczny zegareczek. ;)

 

W załączniku ciut lepsze zdjęcie mojej rakietki. Nie wiem co mój zegarmistrz z nią robił, ale koperta błyszczy jak nowa (nie widać tego na tym pseudozdjęciu).

 

Pozdrawiam.

post-1-1203079939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne dwa nabytki:

 

ziomal:

 

post-12656-0-37896300-1330799014.jpg

 

i sportiwnyj "pływak" ze stop-sekundą ;) działającą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

post-12656-0-98934000-1330799015.jpg

 

przy okazji czy ktoś mógłby podrzucić wszystkie wersje tego sportiwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadarius gratuluje pływaka.(i zazdroszczę)

W mojej galeryjce jest 6-ciu sportowców, + 1 dołączy jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.