Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mi zebrało się kilka maluszków, :)

Do zadbania.

post-68064-0-39338400-1581778765_thumb.jpgpost-68064-0-58443100-1581778833_thumb.jpgpost-68064-0-35023900-1581778875_thumb.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o czymś takim? https://www.ebay.pl/itm/Extremely-rare-29mm-vintage-soviet-watch-POBEDA-silver-case-bracelet-USSR-1948/133304961878 Kiedyś widziałem w "normalniejszej" cenie, ale nie umiem rozpoznawać, czy werk właściwy, mostki i te sprawy, więc nawet nie zwracam szczególnej uwagi. Dla mnie cena powyżej 300-400$ to już abstrakcja. Była jeszcze starsza https://www.ebay.pl/itm/The-Rarest-and-Earliest-POBEDA-12-RED-4Q-1946-Silver-watch-KIROVSKIE-SOVIET-USSR/233292923359 ale znów cena z kosmosu.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, w dodatku znam sprzedającego, już coś u niego kupowałem, ale nie zmienia to faktu że cena z kosmosu. W tych zegarkach ma znaczenie wszystko. Ostatnio jest też z tego roku w zwykłej kopercie, nawet przez chwilę o niej myślałem, ale bez przesady. Przecież to trzeba książkę przeczytać i pod mikroskopem oglądać, żeby nie wdepnąć :D

 

Na oko wygląda zupełnie podobnie... do nikogo ;)

 

post-106813-0-01407400-1581786065_thumb.png

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, w dodatku znam sprzedającego, już coś u niego kupowałem, ale nie zmienia to faktu że cena z kosmosu. W tych zegarkach ma znaczenie wszystko. Ostatnio jest też z tego roku w zwykłej kopercie, nawet przez chwilę o niej myślałem, ale bez przesady. Przecież to trzeba książkę przeczytać i pod mikroskopem oglądać, żeby nie wdepnąć :D

 

Na oko wygląda zupełnie podobnie... do nikogo ;)

 

attachicon.gifZrzut ekranu 2020-02-15 o 18.00.28.png

Ta to już nic specjalnego. Zwykła późniejsza Pobieda z ZIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, jak wypatrzę coś w srebrze, to podrzucę. Czasem się trafiają, zwłaszcza jak wystawia ktoś ze wschodu. Albo zrobi niską cenę, bo dla niego to i tak dużo, albo strzeli babola w opisie, albo ma mało opinii... a z nimi na ogół można się dogadać i sporo urwać. Złote też?

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka panienka. Niby nic takiego, ale od zawsze mi się podobała. Tyle tylko, że jak zaczynałem za nimi biegać, to one zawsze wybierały panów z grubszym ... portfelem :rolleyes: . W końcu się jednak udało. Było trochę szczęścia, bo zegarek trochę brudny i zdjęcie było nienajlepsze, ale dzięki temu udało się ustrzelić za jakieś ludzkie pieniądze. Nie jest ideałem, ma drobne mankamenty, ale muszę jej to wybaczyć, bo w całek swojej skromności jest piękna i świetnie się nosi :) .

post-107719-0-53940700-1581791986_thumb.jpg

post-107719-0-18021700-1581791997_thumb.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe nabytki:)

Fajna Rakieta, gdyby Ci się nie spodobała to przygarnę :)

Edytowane przez Ziben86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebro oczywiście.

Dziki Panowie :)

Tak - Pobieda srebrna to jest obecnie nr 1 na mojej liście życzeń. Tylko nigdzie nie widziałem od lat.

Gdyby ktoś coś wiedział to będę wdzięczny bardzo :)

 

Zestaw śliczny, a na Pobiedę w srebrze to jest komitet kolejkowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw śliczny, a na Pobiedę w srebrze to jest komitet kolejkowy :D

To mnie dopisz na listę Łukasz - będę czekał cierpliwie na swoja kolej. 

Mo chyba że me sie trafi poza komitetetowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie dopisz na listę Łukasz - będę czekał cierpliwie na swoja kolej. 

Mo chyba że me sie trafi poza komitetetowa :D

 

Już od dawna jesteś w kolejce, tzn szukasz :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mislavo, co tam za werk siedzi w tej Sekondzie? Nie mogę skojarzyć  -_-

Infinity12, fajne nabytki, no może ten Łucz jakiś taki dziwny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, jak wypatrzę coś w srebrze, to podrzucę. Czasem się trafiają, zwłaszcza jak wystawia ktoś ze wschodu. Albo zrobi niską cenę, bo dla niego to i tak dużo, albo strzeli babola w opisie, albo ma mało opinii... a z nimi na ogół można się dogadać i sporo urwać. Złote też?

Złote też. Ale wczesne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mislavo, co tam za werk siedzi w tej Sekondzie? Nie mogę skojarzyć -_-

Infinity12, fajne nabytki, no może ten Łucz jakiś taki dziwny :D

Dzięki, Łuczak ma nawet oryginalną bransoletę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="blackcat" post="2711903"

 

Ale traf! Piękny stan, do tego z pudełkiem i papierami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mislavo, co tam za werk siedzi w tej Sekondzie? Nie mogę skojarzyć  -_-

 

Proszę Cię bardzo 2409A na 21 kamieniach, czyli taki jak w tym poljocie :). Leżał sobie w zeszłym miesiącu na zatoce przykryty 1 metrem mułu i nikt go nie chciał. Tak zasyfionego zegarka dawno nie kupiłem. Przed czyszczeniem ubrałem się jak Chińczycy walczący z koronawirusem. Po "oszlifowaniu" wyszedł z tego prawdziwy diamencik :D

post-107719-0-61244900-1581858299_thumb.jpg

post-107719-0-89983700-1581858316_thumb.jpg

post-107719-0-96184700-1581858332_thumb.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Poliot - gratuluję.

Lodoweczka w NOSie też piękna :)

 

Ja niby Sław nie zbieram ale obok takiego stanu nie mogłem przejść obojętnie :)

 

post-47356-0-33567800-1581864068_thumb.jpg

 

Dzięki Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory bywałem na tym forum jedynie w dziale G-shock. Dwa "rodzinne" Poljoty czekają na reaktywację.

post-36112-0-52226800-1581865394_thumb.jpg


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
blackcat

Ło Panie :o Oczy mnie wypadli! Ale piekna sztuka, kcem  :rolleyes:

Ja bym zostawił tak w pudełku i taką pudełkową półeczkę utworzył :D ale sam to nie miałbym co na niej położyć  -_-

 

Mislavo

Dzięki za info! Ahh takie coś, to hmmm chyba całkiem rzadkie, lepsiejsza wersja  :P Poljot o wiele fajniejszy, ładny model

 

jestem_w_shocku

O :) Reaktywuj Pan, całkiem ładne sztuki, modele fajne jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Poliot - gratuluję.

Dziękuję bardzo. Szukałem 1,5 roku i muszę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany. Mam jeszcze jednego poljota do pokazania na którego dość długo polowałem i w końcu się udało, ale jeszcze przechodzi mały lifting. Będzie jak znalazł na przyszły tydzień.

Gratuluję sławy w tym stanie. Z założenia sław również nie zbieram, ale jakbym trafił w stanie NOS, to by mi również serce zadrżało :).

Mislavo

Dzięki za info! Ahh takie coś, to hmmm chyba całkiem rzadkie, lepsiejsza wersja  :P Poljot o wiele fajniejszy, ładny model

Dziękuję. Kupuję już tylko takie na których mi zależy, tzn. ciekawe i rzadkie, bo mi po prostu miejsca w gablocie brakuje. Mogę co prawda jeszcze wstawić dodatkową półkę, ale jakbym to zrobił teraz, to by się mogło dla mnie źle skończyć :wacko: . Żona nie do końca rozumie moje hobby :D.

Jeszcze tylko jakiś ładny pasek i leci do gablotki w strefę "największe trofea".

Jestem pod wrażeniem. Niby nie zbieram sław, ale jakbym trafił coś takiego, to bym tą półkę o której pisałem wcześniej juz dzisiaj wstawił  :D


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Witam dział „Rusków”, nie znam się bo ja z Japońców.

Dzisiaj odziedziczyłem w smutnych okolicznościach po zmarłym przedwczoraj tacie takiego Ruska.

Czy to stary oryginał, czy jakiś fake? Tak czy inaczej będę doprowadzał do stanu używalności, bo dla mnie pamiątka.

Proszę o opinie.

49543021373_5892e9871a_o.jpg

 

49543742912_7367d0db8a_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalny wostok - komandir w ładnym stanie sygnowany zamówieniem MO czyli sowieckiego ministerstwa obrony. Koronkę ma zakręcaną bo jest wodoszczelny

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

oryginalny wostok - komandir w ładnym stanie sygnowany zamówieniem MO czyli sowieckiego ministerstwa obrony. Koronkę ma zakręcaną bo jest wodoszczelny

 

Dzięki. 

Co warto w nim wymieniać a czego nie - żeby zachować stan oryginalny. Zegarek nie jest na chodzie i nie mam pojęcia co z nim nie tak. 

Jak sprawdzić rocznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.