Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Ta giloszowana tarcza długo mi chodziła po głowie. Cieszy, bo stan piękny, a i zegarek specjalnie drogi nie był.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie jakoś na giloszowane naszło, to jeszcze 1  fotka?

p1.thumb.jpg.27833f958635bbda272d40eb9724c006.jpg

Edytowane przez Mislavo

/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się te tarcze podobają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubimy takie maluchy :D Co prawda chciałem Moskwę z giloszem, ale taka też mi odpowiada :)

DSC_0486.thumb.JPG.a664467a4b00b531fc2bcdcabd791021.JPG

Edytowane przez JanekTheFizyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moskwa - zazdro! Też szukam takiej...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Moskwa hit! Szukam już dawno i nie mogę trafić, nie ma wcale a jak już się jakaś pojawi to za duże pieniądze. Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, adrenalina skoczyła, gdy ja wypatrzyłem, a teraz już tylko serotonina :D Swoją drogą, jaki to poziom limitacji, ile ich zrobiono na te igrzyska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Wostok Panie zpoprzedniej strony.. ughh zazdro ;) 

Giloszowane super! Ałmaz, jestem ciekaw czy taki fajny jest na żywo.. 

Maluszki też ładne, ta Moskwa to faktycznie chyba jakaś "rare"? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaka pobieda :)

IMG_20200504_123736.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.05.2020 o 19:10, Mislavo napisał:

Dłuuuugo go szukałem. Jak już prawie zwątpiłem, to w końcu się udało ?imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

Sztos. 

22 godziny temu, JanekTheFizyk napisał:

Lubimy takie maluchy :D Co prawda chciałem Moskwę z giloszem, ale taka też mi odpowiada :)

Każdy zasługuje na uwagę, choćby Uran, którego zwykliśmy nie doceniać. Moskwa fantastyczna, piękny strzał.

22 minuty temu, Mawis napisał:

Taaaka pobieda :)
 

Fajna Pobieda. :) 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio niczego innego niż noworuskie amfibie nie noszę. Kupiłem sobie 4 sztuki dla rotacji i jest elegancko (090, 710, 120 i 060) :D Bardzo wdzięczne zegareczki


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Muszę się pożalić ostatnio nabyłam piękny zegarek Raketa

obraz.png.965b03a78ab84d7f5b7bfd4855838a32.png

 

A dzisiaj otrzymałam przesyłkę z poczty z wrakiem zegarka, załamałam się a był taki piękny niestety już nie do odratowania koperta z przesyłką zmasakrowana  szybka zgnieciona, metalowa tarcza pogięta.....

 

kkk.jpg

aaa.jpg

bbb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to chyba pod buta kilka razy wziął, takie uszkodzenia są nie do zrobienia przypadkowo. Może listonosz Cię nie lubi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przypadkowo to wręcz niemożliwe żeby to zrobić,  pierwszy raz mi się zdarzyło a kupowałam już nie raz zegarki dostarczane przez pocztę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nieszczęsna koperta - różnica między listem gabaryt B a paczką plus to chyba 3zł a można spakować już w karton - no ale to zawsze 3 zeta w kieszeni. 

Warto dopłacić sprzedawcy za paczkę i poprosić o takie pakowanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, jak to możliwe? Zapakowany był w kopertę? Przecież to wygląda, jakby ktoś specjalnie go tak zmasakrował. Opakowanie nosiło ślady ingerencji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go licytowałem. Piękny zegarek, ktoś go zapewne celowo zniszczył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna tarcza niestety już bezpowrotnie zniszczona, koperta w której przyszło była nietknięta jedynie ten ślad który widać na zdjęciu

Piękna tarcza niestety już bezpowrotnie zniszczona, koperta w której przyszło była nietknięta jedynie ten ślad który widać na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta bąbelkowa?

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sama koperta bez dodatkowego zabezpieczenia zegarka to reklamuj u sprzedawcy. Sam sprzedaję trochę i mnóstwo (setki) zegarków poszło w kopertach, ale ja zegarek dodatkowo owijam w piankę która naprawdę dobrze go zabezpiecza. Śmiem twierdzić że nadepnięcie nic by nie zrobiło, no chyba że celowe z całej siły. NIGDY nie zdarzyło mi się żeby zegarek dotarł uszkodzony. Więc tu najprawdopodobniej niezabezpieczenie zegarka spotkało się z czyjąś złośliwością. A co do kopert to sam otrzymałem kilka razy zegarek wrzucony luzem do zwykłej koperty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był w kopercie i w karton zawinięty i oklejony taśmą

2 minuty temu, kchrapek napisał:

Jeśli sama koperta bez dodatkowego zabezpieczenia zegarka to reklamuj u sprzedawcy. Sam sprzedaję trochę i mnóstwo (setki) zegarków poszło w kopertach, ale ja zegarek dodatkowo owijam w piankę która naprawdę dobrze go zabezpiecza. Śmiem twierdzić że nadepnięcie nic by nie zrobiło, no chyba że celowe z całej siły. NIGDY nie zdarzyło mi się żeby zegarek dotarł uszkodzony. Więc tu najprawdopodobniej niezabezpieczenie zegarka spotkało się z czyjąś złośliwością. A co do kopert to sam otrzymałem kilka razy zegarek wrzucony luzem do zwykłej koperty...

A jakie zegarki sprzedajesz

2 minuty temu, kchrapek napisał:

Jeśli sama koperta bez dodatkowego zabezpieczenia zegarka to reklamuj u sprzedawcy. Sam sprzedaję trochę i mnóstwo (setki) zegarków poszło w kopertach, ale ja zegarek dodatkowo owijam w piankę która naprawdę dobrze go zabezpiecza. Śmiem twierdzić że nadepnięcie nic by nie zrobiło, no chyba że celowe z całej siły. NIGDY nie zdarzyło mi się żeby zegarek dotarł uszkodzony. Więc tu najprawdopodobniej niezabezpieczenie zegarka spotkało się z czyjąś złośliwością. A co do kopert to sam otrzymałem kilka razy zegarek wrzucony luzem do zwykłej koperty...

A jakie zegarki sprzedajesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wygląd na zniszczony przed zapakowaniem, na poczcie nikt nie ma czasu żeby znęcać się nad czyimś listem czy paczką, ja sam wysyłam zegarki w bąbelkowych kopertach, ale prócz tego są tak zapakowane że nawet bomba atomowa im nie może zaszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.