Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

To ja dziś, aby trochę oderwać się od rzeczywistości zegarki w temacie kosmicznym?

s1.thumb.jpg.933262a5f4fd843eb9611e9c6233a254.jpg

Oba trochę sterane, wymagają jeszcze trochę pracy, ale już cieszą. 

s2.thumb.jpg.320ac14fd8d5469b19a00d2d84d95382.jpg

Myślę, że w czarnego będę musiał jeszcze zainwestować. Nowa koronka i koperta by się przydały, ale chwilowo nie mam. Musi poczekać. Ważne że już na chodzie i w pełni sprawne. Dostały drugie życie.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mislavo napisał:

To ja dziś, aby trochę oderwać się od rzeczywistości zegarki w temacie kosmicznym?

 

Oba trochę sterane, wymagają jeszcze trochę pracy, ale już cieszą. 

 

Myślę, że w czarnego będę musiał jeszcze zainwestować. Nowa koronka i koperta by się przydały, ale chwilowo nie mam. Musi poczekać. Ważne że już na chodzie i w pełni sprawne. Dostały drugie życie.

Gdzie kupiłeś take cuda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mislavo napisał:

 

Wspaniała parka! Kilka drobnych poprawek, i będą ozdobą kolekcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ewa_942 napisał:

Gdzie kupiłeś take cuda ?

To są zegarki z allegro, tyle, że jeszcze z przed ery covida19. Nie mam ostatnio dużo czasu, to jak na razie zdążyłem ogarnąć tylko mechanizmy, ale pozostała do zrobienia jeszcze kosmetyka. Problem w tym, że trudno teraz coś dostać na części, a musiałbym coś kupić w niezłej kopercie z oryginalną koronką i najlepiej jeszcze z niezłymi wskazówkami, a to jest trudne. Zawsze wiosną w mojej okolicy odbywały się targi staroci, to można było coś znaleźć. Teraz nic się nie odbywa, ale zegarki już cieszą. Przynajmniej mnie?. W necie ostatnio też nic interesującego nie ma. Choć jak się ma dużo szczęścia, to można trafić coś w niezłych pieniądzach. Z miesiąc temu na olx był piękny biały sputnik za 200 zł, tyle że ogłoszenie wisiało bardzo krótko.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, jak przyjemnie oglądać, że Wam wpadają piękne krabiki.

Piotr @rysqut, Rodiny Ci gratuluję - tarcza jest absolutnie niespotykana. @Mislavo czarnego Sputnika z niklowanymi wskazówkami to tu nie było od lat. :) Już Ci napisałem pw co do kopert. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, faktycznie jest bardzo ładna patyna na tej stronce ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.05.2020 o 18:17, rk7000 napisał:

Brawo :) 

Pochwal sie jak złożysz :)

 

No to nabyte naprawione i złożone :D

QC-c3U0DnTKtQCGscfHBNvFT08ow9IeV35JN_e6XuVTHWab60VNSLjdMelqmhL-bBpx4RRU-AFxGmQSptaaHEDswctj36WuIBDo10jfysKBOJFQcE8BAwvAKY-Y5tw5kOIAAisiH94ju8AIANxoslGuMgYO7ha1KDJoAjrZSzMio8ldjTknpPY32Shox8yvOPE2aaBUrAZ0K3A2MK4SI3ZeAvaexsf-3tAXABj4Rr70FBZdRg2hiJk0myyXW1bieM6FsH0HsMIM5ztShu8-FccUNrUC3bF_h6Qk11Xk2DKDbKz0COfUhenF3EIjBo8zb6JrPhEYxumXVw6Cgc7LP3EBX_rNruSGREvXyiaBnyx8XTdcMfJpEeFcci_8UszbVs0bcP79SCKqLMKEns3C-czSTB4XIrGXmp_JMKqwmPYUOXv8Tdgc_Igt4ym49fkMFLSuvfyLNuPhZiAmr61NepjSnkJ_3fRd8xQeBfGmwzMAuw1UYLuw1-NC22_lUykMh9zP-FK0OR6jUdNax78YUCCWPhh9p3EoV4gQU0_x8VTPe00kwn8GHLDNlowfDIEETdDEktXk5f9-DKORCq7c78CZ3RXx7z_34ECBXAhBOdQq-mCAw0MUdh_kdYagUoJBRHJ5RQ2o6nX7muyVQp0pf0xO2Qaf3YSkvisjtsoCjUGG2QVLrBBVVwTbV5Q6Ucw=w1437-h903-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamy mnie ostatnio zauroczyły?

Dopiero druga w zbiorze ale szukam dalej ?

 

Kama VII (2-57) 

 

 

IMG_20200519_181249_392.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No to nabyte naprawione i złożone 
QC-c3U0DnTKtQCGscfHBNvFT08ow9IeV35JN_e6XuVTHWab60VNSLjdMelqmhL-bBpx4RRU-AFxGmQSptaaHEDswctj36WuIBDo10jfysKBOJFQcE8BAwvAKY-Y5tw5kOIAAisiH94ju8AIANxoslGuMgYO7ha1KDJoAjrZSzMio8ldjTknpPY32Shox8yvOPE2aaBUrAZ0K3A2MK4SI3ZeAvaexsf-3tAXABj4Rr70FBZdRg2hiJk0myyXW1bieM6FsH0HsMIM5ztShu8-FccUNrUC3bF_h6Qk11Xk2DKDbKz0COfUhenF3EIjBo8zb6JrPhEYxumXVw6Cgc7LP3EBX_rNruSGREvXyiaBnyx8XTdcMfJpEeFcci_8UszbVs0bcP79SCKqLMKEns3C-czSTB4XIrGXmp_JMKqwmPYUOXv8Tdgc_Igt4ym49fkMFLSuvfyLNuPhZiAmr61NepjSnkJ_3fRd8xQeBfGmwzMAuw1UYLuw1-NC22_lUykMh9zP-FK0OR6jUdNax78YUCCWPhh9p3EoV4gQU0_x8VTPe00kwn8GHLDNlowfDIEETdDEktXk5f9-DKORCq7c78CZ3RXx7z_34ECBXAhBOdQq-mCAw0MUdh_kdYagUoJBRHJ5RQ2o6nX7muyVQp0pf0xO2Qaf3YSkvisjtsoCjUGG2QVLrBBVVwTbV5Q6Ucw=w1437-h903-no?authuser=0&key=81752f436cd410efc00ddc3650d461fff4d588e4ec775ed8d1b2772fe3ecdf8e
Czerwona mi by sie przydała do kolekcji. Brawo Ty

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ziben86 napisał:

Kamy mnie ostatnio zauroczyły?

Dopiero druga w zbiorze ale szukam dalej ?

 

Kama VII (2-57) 

 

Ładna, mam takie 3 ?

Czyściłeś tą tarczę, czy byłą w takim stanie ?

Z moich trzech może jedna się nadaje do pokazania.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Wieniek1410 napisał:

Ładna, mam takie 3 ?

Czyściłeś tą tarczę, czy byłą w takim stanie ?

Z moich trzech może jedna się nadaje do pokazania.....

Była cacy a ja tylko zdmuchnąłem trochę pewnie kilkudziesięcioletniego kurzu i pyłu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środkowa wygląda interesująco jak na noworusa. Czy dobrze widzę, że ona ma karbowany bezel ale pod szkłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Odin napisał:

Środkowa wygląda interesująco jak na noworusa. Czy dobrze widzę, że ona ma karbowany bezel ale pod szkłem?

Dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten stalowy Wostok :) Ughhh chciałbym takiego no.. 

Ale po dłuższym czasie trafiłem też coś ładnego, akurat od Wostoka :D 

Nawet pasek z epoki się uchował, choć to straszny badziew :p 

20200521_113459.jpg

20200521_113558.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam jak przedmówca, Wostoki pierwyj sort!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to szlak trafia jeśli chodzi o tego pierwszego Wostoka, raz nie kupiłem, bo nie wiedziałem, że chce, raz zaspałem aukcja aukcja się skończyła itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden na olx ale sporo droższy od mojego i w gorszym stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.