Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione w rodzinnym domu ojca. Nawet nie wiem co i jak. Nie mogę się doczekać aż je oddam do renowacji. e5c4e606fbccf543f6fe53a9ed331493.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak dwie sowy...na pieńku...???? Fajowe!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Thazek napisał:

Znalezione w rodzinnym domu ojca. Nawet nie wiem co i jak. Nie mogę się doczekać aż je oddam do renowacji. emoji854.png
 

Ja śmierdolę, Glashutte z czarną tarczą w pysznym stanie ot tak znalazłeś....? To jak wygrać los na loterii! 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki 43 letni młodzieniec IMG_20200527_002811.jpgIMG_20200527_002751.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mercel napisał:

 

Stan rewelacyjny! ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Mercel napisał:

Taki 43 letni młodzieniec emoji16.png

 

Rzadko widywany w takim stanie. Super nabytek.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne są te Poljoty. Linia też nie taka mała, a Twój dodatkowo w super stanie. Gratuluję ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Stan rewelacyjny! 

 

Rzadko widywany w takim stanie. Super nabytek.

Bardzo fajne są te Poljoty. Linia też nie taka mała, a Twój dodatkowo w super stanie. Gratuluję

Dzięki wielkie Panowie default_smile.png

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja śmierdolę, Glashutte z czarną tarczą w pysznym stanie ot tak znalazłeś....? To jak wygrać los na loterii! 

Tak. Podczas sprzątania starego domu „dziadków”. W sumie znalazłem około 8 zegarków tego typu. Póki co leżą i czekają na renowacje.
A ten Glashutte to muszę poczytać, bo nawet nie znam tej „firmy”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiac porzadki w mieszkaniu moich rodzicow natrafilem na dwa ladne zegarki- Lanco PKP mojego dziadka i Slava ktora moj ojciec wedlug grawerki na deklu dostal na urodziny w pracy w 1975. 
 

49945106022_5c3ce95c6c_c.jpgLanco PKP by Robert, on Flickr

 

Moze znajdzie sie ktos kto wie cos wiecej o tym modelu Slavy, z gory dziekuje...

 

49945111362_8f79840bec_c.jpgSlava by Robert, on Flickr


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiac porzadki w mieszkaniu moich rodzicow natrafilem na dwa ladne zegarki- Lanco PKP mojego dziadka i Slava ktora moj ojciec wedlug grawerki na deklu dostal na urodziny w pracy w 1975. 
 
49945106022_5c3ce95c6c_c.jpg&key=14cb67ebd290ffbb9fa9c60382f8777fa8cf429eb69481eac0c70b504cfb7b09Lanco PKP by Robert, on Flickr
 
Moze znajdzie sie ktos kto wie cos wiecej o tym modelu Slavy, z gory dziekuje...
 
49945111362_8f79840bec_c.jpg&key=c49b2e255c813760dd5055710ded3f6c1e5f3ac8bb46a98109d887ca516dabc9Slava by Robert, on Flickr
Co mozna powiedziec radziecka slawa, bardzo fajnym stanie. Bezcenny bo pamiatkowy

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Thazek napisał:


Tak. Podczas sprzątania starego domu „dziadków”. W sumie znalazłem około 8 zegarków tego typu. Póki co leżą i czekają na renowacje.
A ten Glashutte to muszę poczytać, bo nawet nie znam tej „firmy” emoji854.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To od razu ogarnij zagadnienie izochronizmu i wychwyt glashucki :) Bardzo przyjemny zegarek.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Robnyc napisał:

Robiac porzadki w mieszkaniu moich rodzicow natrafilem na dwa ladne zegarki- Lanco PKP mojego dziadka i Slava ktora moj ojciec wedlug grawerki na deklu dostal na urodziny w pracy w 1975. 
 

Lanco PKP by Robert, on Flickr

 

Moze znajdzie sie ktos kto wie cos wiecej o tym modelu Slavy, z gory dziekuje...

 

Slava by Robert, on Flickr

 

W takiej Sławie to grawerka ma największą wartość - pokaż jak wygląda, Ja mam Poljota ojca, który dostał w prezencie od chrzestnego, ale bez grawerki i bardzo bardzo żałuję...

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada tak

MRf1zw9.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci ten róż nie pasuje, Roman, to wiesz, ja tam oporów przed różem nie mam. Powiem więcej, pasował by mi do różowej koszuli. I to nie jest żart.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, ładny ten róż ????


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek- Wostok. Spodobały mi się metalowe indeksy i ... niebieski sekundnik.

I tu rodzi się pytanie, czy taki niebieski jest oryginalny, czy został podmieniony ?

 

eba30abe809f825e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.