Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie ???? Jeżeli chodzi o SPA to miałem na myśli głównie polerowanie szkieł i lekkie przeczyszczenie kopert. ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Qba. napisał:

Dzięki Panowie ???? Jeżeli chodzi o SPA to miałem na myśli głównie polerowanie szkieł i lekkie przeczyszczenie kopert. ????

Nie idź w tą stronę -  nie widać nic co wymagałoby poprawy a stany piękne. 

Dla mnie kostka wymiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wrzucę zdjęcie sprzed SPA, mam nadzieję, że wybaczycie brudaskowi i mi. Takiego udało się znaleźć we Wrocławiu.

 

 

DSC_0587.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki strzał na targu? :o Jezusie..., ale zazdroszczę! Właśnie dobrze, że też tak pokazałeś, jest klimat ahhh.. Gratulacje, super jest! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawa historia: Sputnik siedział w woreczku strunowym z karteczką. Gdy pytałem o zegarki (był jeszcze Poljot) to gość mówił, że na chodzie, niech Pan zajrzy! Zaglądnąłem, ale karteczkę olałem. Dopiero w domu ją otworzyłem, a w środku stało: 265 zł. Czyli cena raczej bliższa wartości obecnej tych zegarków (choć może nie w tym stanie?). Sprzedawca też olał tę karteczkę? No i skąd miał tego Sputnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, jeden z rzadszych modeli slawy trafił do kolekcji. Dzisiaj na ręcę cieszy się wolnoscią, a jutro do pudła na dożywocie 8a1e0b0767a644f755288e6dcf04138a.jpg

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem od kumpla prezent, 3 zegarki, ale przez wstyd i przyzwoitość nie pokażę. Jeden z nich objawił się pod kępką przypadkowo wyrwanej trawy, ma pęknięte szkło i kupę ziemi na cyferblacie, możemy zrobić zgaduj - zgadulę co to takiego :)


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tarcza bajka, nieczęsto się ją widzi. Luneta koperty też jest chyba nietypowa?
Dokładnie i koperta jak dobrze myśle to chyba stal

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cheles napisał:

Dokładnie i koperta jak dobrze myśle to chyba stal


 

Koperta na 100% chromowana.

A u mnie tak  :)

Sportiwnyje w takim stanie mnie zawsze cieszy, a ta tarcza to już wyjątkowo :)

 

DSC03008.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Super, prawda, że piękny jest? Dobrze, że taki już posiadam.... ????

 

Edytowane przez forteca
.

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał:

Koperta na 100% chromowana.

A u mnie tak  :)

Sportiwnyje w takim stanie mnie zawsze cieszy, a ta tarcza to już wyjątkowo :)

 

 

 

Super stan i świetny model taki był czy coś czyściłeś? Aż pójdę sprawdzić w jakim stanie ten model  mam u siebie. (wydawało mi się, że mam ten model ale są tylko podobne).

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koperta na 100% chromowana.

A u mnie tak  default_smile.png

Sportiwnyje w takim stanie mnie zawsze cieszy, a ta tarcza to już wyjątkowo default_smile.png

 

DSC03008.thumb.JPG.dfdfc79ef4bf214b43998708c275ff70.JPG

Ale taki chrom?66626f9661bb4b6f6aa82e911cbddfdf.jpg&key=c66e6b53f58a5fc56318292889377128411e6694ea923d208227a4b08625a489

 

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że "szczotkowany"? Pewnie, nie pierwszy szczotkowany chrom ;]

2mf6KL0reNAQo_IwQqKP-bAT2Gkr-gxDN73aTCTTyjRufGPohPv5wUVLDmnCpWXztki3e3K7rMisi1_LaZ7IbZwH1JHGHWgtcYkks_2IPOMyFYyL1B0C8-5V4Y4wGXoN5q8QHJb443yAm-sJFmNAbdh0EpaqX4ybVEMvWwXJjDucWILisyANhEkUcidMacsbT56LiTMEQakPqBTuI3Wma49dSGmxCndz6sx9QaS78gMjrLuUR_ufEoQQ8f0qW4cHZbcdjLI6g12J59AY9AxX4FIcfL-LxO_x0EnEm2AUPefiEh7FH_oe0DrSVuzHKwODgRNZb6QyXrIjJXPpbQzGVrGO28uWGFPlJrku3gW1cS0WRCH6GYTf1F_OKLM_Fk97kvKdkY0pjGzIsDpiMXlKp7ba0Nx_MLODtEf9h-Gm_b4L86bOB1MpkWVPiBo-NZGwEcpO_B6Hehek9rCbjGfsvXyUSLNr41M1huxtTbFFw0OFfBxqbIFUx3jd4UbOBgWViegrRa9maD0SbZbq-Y85Fjtg6k_Ieq4mpV3syB-7bMS57n2CGyzyF4OakyjnO2qbIc8dojXoFoNagSjG0ikpzTOW7b3zeNWrdKzdmw4rd1IaB_wvV16FBKPs3CXl4hUz5qyzO6QoKOqJFSvwlEQocCDNtu_mSFBB17jhqJnpiO7ao6oWuqGO4Vx4TYVD1g=w678-h903-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj takie dwa dostałem, ważne że nie grzebane, koperty bardzo ładne, oba na dokładnym chodzie.

Trochę się popracuje nad nimi i będą oki ????

Tylko do Slavy szkiełko i sekundnik potrzebne.

Schowek01.jpg

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał:

Dzisiaj coś wyjątkowego. Kupiony ze wskazania kolegi renqien za co mu bardzo dziękuję.  Co prawda muszę jeszcze uzupełnić wskazówkę sekundową, ale nie dało mi się nie pochwalić nabytkiem 🙂

Mega rzadki MIR! 🥰

 

rzeczywiscie piekny, a gdzie taki mozna kupic...? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sylwia1gb napisał:

rzeczywiscie piekny, a gdzie taki mozna kupic...? :)

Pewnie nigdzie :) Ten akurat kupiony na ebay i ze Słowenii ale tak w ogóle to zegarek który widziałem pierwszy raz w życiu chyba wiec ten tego... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kchrapek napisał:

Pewnie nigdzie :) Ten akurat kupiony na ebay i ze Słowenii ale tak w ogóle to zegarek który widziałem pierwszy raz w życiu chyba wiec ten tego... 🙂

dzieki :) tak myslalam, ze nie do zdobycia. mam sentyment do Mirów, moj ojciec dostal kiedys w wojsku ( lata 60.) , oddal swojej mamie i tenze Mir chodzi do... dzisiaj. oczywiscie byl czyszczony, ale przeszedl twardą szkołę zycia. ot ciekawostka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmmm ciekawe kolekcjonerskie okazy dziś się pojawiły. Sława lodówka i Mir - przyjemnie zawiesić oko :) Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.