Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

no i stalowy - będzie można nosić codziennie bez ryzyka uszczerbku na kopercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rysqut napisał:

no i stalowy - będzie można nosić codziennie bez ryzyka uszczerbku na kopercie

Gratuluję świetny stalowy. Ta tarcza jest w bardzo dobrym stanie. Co do noszenia na codzień to bym nie przesadzał, bo te koperty miały problem z wodoszczelnością co widać po wielu zniszczonych tarczach właśnie.

W dniu 6.07.2020 o 22:04, jac-st napisał:

Skóra jak na tyle lat w b.dobrym stanie ,nie spękana ani się nie rozłazi ze śladami użytkowania ,srodek trzyma sie w kupie ;-).Trafił się pod płotem na Kole ,jako niesprawny w śmiesznej cenie,wystarczyło kilka kropelek tu i tam i ruszył 🙂IMG_20200706_215404.jpgIMG_20200706_220208.jpg

Bardzo fajny budzik wiem bo takiego mam😁 To raczej nie skóra tylko skaj co ma znaczenie odnośnie środków do konserwacji. Srodki do konserwacji skóry moga byc szkodliwe dla skaju bo ten nie bardzo lubi tłuszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzę stalowy piątek :) to i ja cuś dorzucę z dzisiejszej dostawy - 55 g nigdy za dużo, więc kolejny dołączył do kolekcji i jeszcze taki cudak denaturatowy.. Jaki pierwotnie był kolor tej tarczy? IMG_20200710_143926.jpgIMG_20200710_143841.jpgIMG_20200710_143904.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mercel napisał:

Dzisiaj widzę stalowy piątek :) to i ja cuś dorzucę z dzisiejszej dostawy emoji6.png - 55 g nigdy za dużo, więc kolejny dołączył do kolekcji i jeszcze taki cudak denaturatowy.. Jaki pierwotnie był kolor tej tarczy?
Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tego pierwszego chyba mogłem kupić, już nie pamiętam, gdzie go widziałem, ale odpuściłem, bo mam inną wersję, a ze swojej listy dokupiłem trochę zegarków.

Drugi ma ciekawy kolor fiolet, mój wpada w zieleń.

- - -

3 godziny temu, rysqut napisał:

no i stalowy - będzie można nosić codziennie bez ryzyka uszczerbku na kopercie

- - -

Tak dlatego go kupiłem. Po za tym jest jednym z 10 który warto mieć. (wg mnie)

 

31 minut temu, aronus napisał:

Gratuluję świetny stalowy. Ta tarcza jest w bardzo dobrym stanie. Co do noszenia na codzień to bym nie przesadzał, bo te koperty miały problem z wodoszczelnością co widać po wielu zniszczonych tarczach właśnie.

Bardzo fajny budzik wiem bo takiego mam😁 To raczej nie skóra tylko skaj co ma znaczenie odnośnie środków do konserwacji. Srodki do konserwacji skóry moga byc szkodliwe dla skaju bo ten nie bardzo lubi tłuszcze.

 

Tarcza troszeczkę podrapana, może nie widać... Zastanawiało mnie  dlaczego akurat w tym modelu tyle zniszczonych tarcz? Może rzeczywiście ludzie myślą, że jak stalowy to niezniszczalny, a wystarczy mała ilość wody lub wilgoci. Na lato jednak dobry, a jak pada zawsze wkładam do kieszeni.

- - -

Ja myślałem, że to skóra. Nigdy nie widziałem na żywo, dlatego trudno mi ocenić. Jakby była skóra to wasze można odmalować, są bardzo dobre farby.

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mercel napisał:

Dzisiaj widzę stalowy piątek :) to i ja cuś dorzucę z dzisiejszej dostawy emoji6.png - 55 g nigdy za dużo, więc kolejny dołączył do kolekcji i jeszcze taki cudak denaturatowy.. Jaki pierwotnie był kolor tej tarczy? IMG_20200710_143841.jpg
 

 

 

Fajny ten Poljot. Oryginalnie tarcza była granatowa. Niestety te tarcze (jak chyba wszystkie radzieckie tarcze w kolorze granatowym) były delikatne i od słońca zmieniały kolor - następne stadium to brąz. Potem już tylko szpecą zegarek :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Fajny ten Poljot. Oryginalnie tarcza była granatowa. Niestety te tarcze (jak chyba wszystkie radzieckie tarcze w kolorze granatowym) były delikatne i od słońca zmieniały kolor - następne stadium to brąz. Potem już tylko szpecą zegarek
Dzięki za wyjaśnienie - ostatni dziś nabytek odliczający czas do wyborów... IMG_20200710_143954.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mercel napisał:

Dzięki za wyjaśnienie - ostatni dziś nabytek odliczający czas do wyborów... emoji6.png

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

 

Łał - to jest to co potrzebuję w pracowni. Brawo Pan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Walter_87 napisał:

 

 

Fajny ten Poljot. Oryginalnie tarcza była granatowa. Niestety te tarcze (jak chyba wszystkie radzieckie tarcze w kolorze granatowym) były delikatne i od słońca zmieniały kolor - następne stadium to brąz. Potem już tylko szpecą zegarek :(

 

Orientujesz się jaka była tarcza w tym Poljocie?

 

ccc.JPG

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej także niebieski szary.
Mam m.in. stalowego Poljota na 2409 z podobną tarczą, ale tamten od zawsze miał grafitowy cyferblat.

Каталог 1977 - стр 07.jpg

MASHPRIBORINTORG – POLJOT Catalog (Vneshtorgizdat 1977)_Page_008.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to rzeczywiście ostatnie stadium przed brązem. Chyba najlepiej mieć z biała tarczą. Mogłem taki kupić ale był droższy o 70 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka zegarków z niebieskimi tarczami w różnych stadiach, ale żadna z nich nie ma takiego koloru, jak Twój Poljot. I to jest dla mnie zagadkowe. Mogłoby to oznaczać, że był on jednak szary/grafitowy, gdyż ma on jednolity kolor. Jutro wrzucę zdjęcie Rakiety TV z odbarwioną tarczą.

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba go trzymać bez dostępu do światła. W tej chwili stan średni, a będzie jeszcze  gorszy... Myślałem, że tylko niebieskie tarcze, najczęściej tak mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając dwa wybór jest łatwiejszy :), żeby nie było off topu dzisiejsza całkiem fajna Rakietka IMG_20200711_143500.jpgIMG_20200711_143514.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisiała taka bidula przez miesiąc na olx i jakoś nikt nie chciał. Po negocjacjach cena zrobiła się ludzka to wziąłem, tylko się zastanawiam czy lumę we wskazówkach wymienić, czy zostawić, bo mi się jakaś za ciemna wydaje.w1.thumb.jpg.7ec72d339e7f35297fe882297a9ce442.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Misłavo, ja bym chyba zostawił.

U mnie takie damki powpadały.

Kilka łuczy, kilka zarii.

Wszystkie sprawne. 

20200712_105051.jpg

20200712_104736.jpg

20200712_105043.jpg

20200712_105025.jpg

20200712_104701.jpg

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze zegarek Łucz chyba a raczej tak mi się wydaje czy ktoś mógłby określić rok jego powstania? 

IMG_20200712_144229.jpg

IMG_20200712_144207.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, ewa_942 napisał:

Mam jeszcze zegarek Łucz chyba a raczej tak mi się wydaje czy ktoś mógłby określić rok jego powstania? 

 

 

 

 

Lata 60. Bardzo ładny egzemplarz :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ewa_942 napisał:

Witam oto mój nowy nabytek upolowany na giełdzie 😁😁

 

 

Bardzo fajny, trzeba jeszcze nad koronkami popracować...

Łucz lata 60.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły jeszcze trzy takie pobiedy popularesy, były w stanie agonalnym (a pamiętam jak Krzysztof z Romanem prosili by mułu nie pokazywać), więc zaczekałem, aż  majster przywróci do życia i oto są.

20200712_094313.jpg

20200712_094337.jpg

2 godziny temu, Beczka76 napisał:

Tak, bardzo fajne nabytki :)

Ładna ta czerwień z Zarii 

Są małe pryszcze na tarczy, w uszach ma 16 mm więc jak na obecne standardy to damka, jednak mam już do niej siostrzany model, a czerwień na tarczy jest po prostu obłędna. Jak zobaczyłem na aukcji to wiedziałem, że muszę mieć ten zegarek. 

Czekam na dalsze komentarze w dziedzinie moich zakupów bo od rana buduję napięcie do wielkiego finału, a dziś mam jeszcze kilka do pokazania!

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.