Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiany 1 sierpnia w meranomie, 4 został wysłany, dzisiaj 13 i już u mnie na Filipinach. Jestem pod wrażeniem, zarówno sprawności poczty rosyjskiej, jak i fajności samego zegarka. Podoba mi się niesamowicie :D 

 

P8130038.JPG

P8130039.JPG

P8130056.JPG


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Mawis napisał:

Niedawno rozpakowany i od razu fota na forum. Długo szukałem tego modelu. Pobieda hermetica (vel de luxe) z czarną tarcza i centralnym sekundnikiem. Kolor lumy wprost mnie zauroczył :)



Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

- - -

 

Rzadka Pobieda bardzo trudno ją trafić. Ja staram się unikać w Pobiedach i Kamach lumy, (choć bardzo mi się podobają)  bo jednak radioaktywna.

Wskazówka sekundowa z epoki ale ma się wrażenie, że chyba jakaś pomalowana albo od innej Pobiedy, chyba powinna być bardziej bordowa?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, art_69 napisał:

 

Rzadka Pobieda bardzo trudno ją trafić. Ja staram się unikać w Pobiedach i Kamach lumy, (choć bardzo mi się podobają)  bo jednak radioaktywna.

Wskazówka sekundowa z epoki ale ma się wrażenie, że chyba jakaś pomalowana albo od innej Pobiedy, chyba powinna być bardziej bordowa?

Wszystko jest oryginalne i w pięknym stanie, sam się nad nią zastanawiałem i chyba zrobiłem błąd że nie kupiłem. Tylko szkiełko do wymiany i jest igła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kchrapek napisał:

Wszystko jest oryginalne i w pięknym stanie, sam się nad nią zastanawiałem i chyba zrobiłem błąd że nie kupiłem. Tylko szkiełko do wymiany i jest igła :)

 

tego szkiełka szkoda (pajęczyna) bo właśnie też jest oryginalne (z niskim profilem). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz zrobić zdjęcie tyłu i werku.
 
Jasne :)

IMG_20200813_225502.jpgIMG_20200813_225542.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kchrapek napisał:

Wszystko jest oryginalne i w pięknym stanie, sam się nad nią zastanawiałem i chyba zrobiłem błąd że nie kupiłem. Tylko szkiełko do wymiany i jest igła :)

 

Do dzisiaj rana była na olx i allegro taka sama, tylko jak to się non stop zdarza z nieoryginalnym sekundnikiem, tarcza w bardzo dobrym stanie. W licytacji od 90, z kup teraz 120 chyba.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, art_69 napisał:

 

Do dzisiaj rana była na olx i allegro taka sama, tylko jak to się non stop zdarza z nieoryginalnym sekundnikiem, tarcza w bardzo dobrym stanie. W licytacji od 90, z kup teraz 120 chyba.

Tak, widziałem ale stan jednak gorszy i indeksów i przede wszystkim wskazówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, kchrapek napisał:

Tak, widziałem ale stan jednak gorszy i indeksów i przede wszystkim wskazówek

---

 

Godzinę temu, Mawis napisał:

i to od tego samego sprzedawcy 😛

 

No miałem ją wziąć, zanim zacząłem negocjować cenę - poszła, tzn tą drugą, bo pierwszej nie widziałem. Mam taki czerwony sekundnik i wskazówki też ładne gdzieś mam - to bym ją zrobił.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora na Kirova. Kupiony jakiś czas temu, ale jeszcze nie pokazywany. W moim złamany miałem sekundnik. Wymieniłem, ale w dalszym ciągu to nie to. Nie wiem jednak kiedy uda mi się wymienić na taki jaki być powinien, więc się pochwalę nabytkiem:).

k2.thumb.jpg.88d2bac1b5042d4726ece7d3c0573629.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki się trafił, czy z nim ok?8637096469ea9f2eae87a4f6e2012493.jpg

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś wpadł taki Kirovski. Stan bardzo dobry🙂  Pospamuje trochę fotkami.

 

IMG_20200816_124137.jpg

IMG_20200816_134551.jpg

IMG_20200816_131300.jpg

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Qba. napisał:

Mi dziś wpadł taki Kirovski. Stan bardzo dobry🙂  Pospamuje trochę fotkami.

 

 

 

 

No i piękny egzemplarz, tylko ta koronka... Napisz do Arni12 chyba ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Qba. napisał:

Mi dziś wpadł taki Kirovski. Stan bardzo dobry🙂  Pospamuje trochę fotkami.

Bardzo ładny. Dziwi mnie, że koronka sie nie uchowała, bo sama koperta wygląda śwetnie.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie. Koronka jest oryginalna, tak fotka wyszła... Zegarek chyba leżał długo w szufladzie.

IMG_20200816_185531.jpg

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam i naszła mnie refleksja: ileż tu się zegarków przewaliło, ile przeszło przez ręce choćby w ciągu ostatniego roku, i ile pieniędzy wydano na nie....Kiedyś siądę i policzę na sztuki....A zwróćmy uwagę, że nie każdy rupieć jest tu pokazywany, np. Sebolsky, kupujący na wiadra, nie wrzuca już swoich znajdesów, z którego to powodu jest mi smutno.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ciebie ale mnie to żona co jakiś czas robi "rachunek sumienia / rachunek kotna" na wydane, jak to Ona mówi "zegareczki". I faktycznie, Seba gdzieś przepadł, Krokodyla też dawno nie widziałem na forum, ogólnie to mam wrażenie, że się jakiś zastój zrobił. Były niedziele, że co chwilę było co poczytać, a teraz marazm jakiś...

Żeby nie było off top to:

Janek, fajne sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.