Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

WOW!!! To super rzadki Sportiwnyje. Ale ekstra strzał. 

 

Nie wzbudził mojego wielkiego entuzjazmu i jego los nie jest jeszcze pewny:).

Wisiał trochę na Olx, zdążyłem znaleźć Twój wpis w okazjach i nabyłem. 

Co będzie dalej nie wiem, bo zamierzam zrobić poważną redukcję (zostawić najwyżej kilkanaście sztuk) i nabyć klasyczny vintage ze średniej półki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Brat Pit napisał:


To potwierdza dlaczego zegarki sprzedawano bez bransolety lub paska.
Ta pasuje jak świni siodło emoji3.png

Ranisz me serce :D Sam tę bransoletę  z kawałków poskładałem 😜

Edytowane przez w2k2

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MadGravediGGer77 napisał:

WOW!!! To super rzadki Sportiwnyje. Ale ekstra strzał. 

 

Nie wzbudził mojego wielkiego entuzjazmu i jego los nie jest jeszcze pewny:).

Wisiał trochę na Olx, zdążyłem znaleźć Twój wpis w okazjach i nabyłem. 

Co będzie dalej nie wiem, bo zamierzam zrobić poważną redukcję (zostawić najwyżej kilkanaście sztuk) i nabyć klasyczny vintage ze średniej półki.

 

Wiesz co, ja już Sportivnyje wyprzedałem, teraz też pozbywam się Kirowskich, ale myślę, że znam gościa, co się nad tym zegarkiem pochyli.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo :)

Godzinę temu, kchrapek napisał:

Kilka lat temu jeden z kolegów pokazał ten zegarek na naszym forum. Mój zachwyt był bezgraniczny. Te indeksy, ten kolor... Mnóstwo czasu minęło od kiedy zacząłem go szukać i wreszcie jest w stanie niemal idealnym.

Coś pięknego Panie i Panowie! Zwykła Rakieta :)

DSC03421.JPG

DSC03427.JPG

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krokodyl Tik-Tak napisał:

Wiesz co, ja już Sportivnyje wyprzedałem, teraz też pozbywam się Kirowskich, ale myślę, że znam gościa, co się nad tym zegarkiem pochyli.

 

Na razie jeszcze okres ogrodowo - letnich porządków trwa. Nie ma za bardzo czasu żeby zdjęcia robić, ale jak się ruszę z sikorami, to oczywiście dam znać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Rakieta normalnie wyłazi z ekranu telefonu i pcha się na rękę. Czad 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot NOS piękny jest. Jednak to ta szkarłatna czerwień nie"zwykłej" rakety Krzysztofa będzie mi się śniła po nocach😉

 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój kolejny Łuczyk którego mi brakowało....578441823dbb1031569ed0c4589cd711.jpg

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich zegarków Gizmo77 to fotomontaż jest.
Nawet dedykacja z datą na dekielku się zgadza... 198108b49ab8304ae044af91e3fe9cb97370.jpg

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis MIR na środku powinien być, a u Ciebie się zatarł. Z tego co widzę w sieci to częsta przypadłość. Ale mimo to ładna sztuka. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Napis MIR na środku powinien być, a u Ciebie się zatarł. Z tego co widzę w sieci to częsta przypadłość. Ale mimo to ładna sztuka. Gratulacje.

Ten czerwony barwnik bardzo szybko płowieje pod wpływem słońca

 

Do mnie wczoraj też co nieco przyjechało - męska srebrna Zwiezda z 2MCzZ. 

Tym razem tarcza jest na tyle ładna, że gryzła się z czarną patyną koperty, więc mała kąpiel w ciepłej wodzie z solą i kawałkiem aluminium i już pasuje. Siarczek srebra zredukowany.

 

IMG_20200915_095230.jpg

IMG_20200915_095438.jpg

IMG_20200915_095502.jpg

IMG_20200915_095446.jpg

IMG_20200915_095237.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, drobnypijaczek napisał:

Napis MIR na środku powinien być, a u Ciebie się zatarł. Z tego co widzę w sieci to częsta przypadłość. Ale mimo to ładna sztuka. Gratulacje.

Dzięki, faktycznie pod światło widać nikły ślad napisu. Ale dla mnie czysta tarcza to zaleta. Mały, płaski i delikatna koronka - zegarek fajnie chowa się pod mankiet koszuli. Czeka jeszcze w kolejce do zegarmistrza na zasłużone spa i na nadgarstek... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, JanekTheFizyk napisał:

Bez szlifów i daty to pewnie staruszek?

 

Wczesna produkcja, ale raczej powojenna. Werk wygląda na wczesne 40. Widziałem kiedyś komplet z pudełkiem i papierami, chyba 47 rok, zobaczę w archiwum na kompie.

 

7 godzin temu, Piotoman napisał:

Dzięki, faktycznie pod światło widać nikły ślad napisu. Ale dla mnie czysta tarcza to zaleta. Mały, płaski i delikatna koronka - zegarek fajnie chowa się pod mankiet koszuli. Czeka jeszcze w kolejce do zegarmistrza na zasłużone spa i na nadgarstek.

Bardzo wdzięczne i niezawodne zegarki, warto o niego zadbać, bo tarcza jest super.

 

Obiecane zdjęcia - oczywiście nie moje, z internetu. Szkoda że nie widać werku:( EDIT - podobna, ale jednak inna - inna punca producenta koperty a sądząc po numerze z paszportu 2 miliony+  to późniejszy wypust.

4586119588.jpg

4586119588_1.jpg

4586119588_3.jpg

4586119588_4.jpg

4586119588_7 (1).jpg

Edytowane przez Kirov57
dodałem zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu dam i tu bo tu wielu użytkowników zagląda: Słuchajcie jak macie ochotę to działamy. Tylko na szybko.  Chętnych do udziału w konkursie "Ruskie na wakacjach" proszę o przesłanie zdjęć na adres: [email protected] termin nadsyłania zdjęć: 2020-09-20. Niedziela. Foty wystawią mam nadzieję do Środy 2020-09-23, głosujemy do Niedzieli 2020-09-27. Jako nagrodę przewiduję jedną jedyną butelkę wina z dzikiej róży rocznik 2019. Jest o co walczyć bo wyszło świetne. Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu dotarł fajny Sportiwnyje. Fajny zegarek i w naprawdę niezłym stanie, ale zrobić mu zdjęcie to jakaś masakra. Więc dziś brzydka fotka ładnego zegarka :)

SPORTIWNYJE ЧН-628К.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.