Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Łyski napisał:

 

Przemek!

Przecież miała być dla mnie!?? 🤨

To nie Przemka :) tylko z Ebaya 😁

Jego nie jest taka ładna 😁

 

Dzięki Panowie 

Edytowane przez lobo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2020 o 19:21, Rybak1979GSL napisał:

Szczególnie dla mnie ważny zakup z niedalekiej przeszłości emoji4.png
9315f32d32a2f8632767035955fce978.jpg
827d0b0418ca153a530babaf161adc1b.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Fajne garniturowce, Poljocik na zdjęciach nie robi takiego wrażania jak na żywo, ta struktura tarczy wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kirov57 napisał:

Fajne garniturowce, Poljocik na zdjęciach nie robi takiego wrażania jak na żywo, ta struktura tarczy wymiata.

 

Potwierdzam. No i to złotko... ^_^

Poljot złoty.png


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Łyski napisał:

Do rodzinki dołączyło takie cUś 🙃  😍

(Jakub - wielkie dzięki)

 

 

Uważam, że to najładniejszy Almaz - "diamentowy" wzór na tarczy zgodny z nazwą.... Gratulacje.  :)

Pamiętam, że ze swojego też się cieszyłem i chętnie go zakładam od czasu do czasu ..........

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/7252-najnowsze-zakupy-nowe-nabytki/page/1945/?tab=comments#comment-2651019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Łyski napisał:

Do rodzinki dołączyło takie cUś 🙃  😍

(Jakub - wielkie dzięki)

 

00-00-almazik.jpg.b3bc3d7207606ad5ed439e5f51eee69b.jpg

Panie, takich nie ma 😄 taki stan nie istnieje to fatamorgana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kirov57 napisał:

Panie, takich nie ma 😄 taki stan nie istnieje to fatamorgana

Coraz mniej niestety takich.

Mały offtop. 

Wygrzebując z archiwum aż nostalgia bierze jak patrzę że za swój dałem 3 lata temu 110 zł... Teraz to pomarzyć...

 

DSC02107.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kchrapek napisał:

Coraz mniej niestety takich.

Mały offtop. 

Wygrzebując z archiwum aż nostalgia bierze jak patrzę że za swój dałem 3 lata temu 110 zł... Teraz to pomarzyć...

 

 

Te tarcze są przepiękne, nieśmiertelny, ponadczasowy design. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kirov57 napisał:

Te tarcze są przepiękne, nieśmiertelny, ponadczasowy design. 

Ja niestety nie mogę trafić Ałmaza 😟

Ale zawsze pocieszam się tym że mam Wostoka 😁

IMG_20200406_180921.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Rakieta, muszę kiedyś na taką zapolować :)

U mnie kilka nowości. Na dziś kieszonkowa Rakieta. Kieszonek niby już nie zbieram, ale stan zacny a i czarna raczej rzadsza. Swoją drogą bardzo elegancki zegarek, zawsze mi się podobało że te Rakiety są takie smukłe :)

 

DSC03519.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne nabytki Panowie - gratuluje wszystkim. I stany piękne a to już dziś nieczęsto się spotyka :)

Rakieta dwunastka wymiata 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim za lajki oraz mile komentarze. Zegarek, który dziś pokazałem udało mi się kupić poniżej 120 zł + ship. Wyszło całe 151 zł. Więc z Krzysztofem nie do końca się zgadzam w kwestii tego, że dziś już tanio nie można kupić czegoś ciekawego. Takiego ałmaza jak kilka postów wyżej kupiłem w tym roku za ok. 150 zł + przesyłka. Uważam więc, że w dalszym ciągu da się kupić fajny zegarek w dobrych pieniądzach, tyle tylko, że w Polsce jest to raczej trudna sprawa. Nie wiedzieć dlaczego, u nas jest nie tylko drogo, to jeszcze najczęściej stan techniczny zegarków pozostawia wiele do życzenia. U nas jak już balans się rusza, to zegarek jest sprawny. Zawsze mnie to denerwowało. Tym bardziej, że cena usług zegarmistrzowskich cały czas rośnie. Ciekawe, że jak kupuję za granicą, to raczej rzadko się zdarza, że zegarek jest niepunktualny. Inna rzecz, że opłaty pocztowe lub kurierskie stają się tym co często dany zakup czyni nieopłacalnym. 2 czy 3 dychy za ship to jeszcze rozumiem, ale 70-90 zł, a coraz częściej coś takiego widzę powoduje, że się po prostu nie da, chyba że się bardzo, bardzo chce. Na dziś kończę i życzę wszystkim udanego polowania🙂


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, miałem już na ruski nie zerkać, a Wy tu takie perełki wrzucacie 🥰

Ps. Jakaś "Rakieta" by się przydała, jak wirus nie odpuści to opuszczamy te planetę 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2020 o 11:40, kchrapek napisał:

Coraz mniej niestety takich.

Mały offtop. 

Wygrzebując z archiwum aż nostalgia bierze jak patrzę że za swój dałem 3 lata temu 110 zł... Teraz to pomarzyć...

 

DSC02107.JPG

 

Krzysztof, Twój Ałmaz przepiękny 😍 [edit:] Te pozostałe również. Ja wciąż szukam...

Edytowane przez Łyski

Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienia ten zegarek właścicieli, oj zmienia :) Wzbudzał kontrowersje kiedyż dawno temu jak sprzedawał go Paweł było wiele opinii że koperta jest zamieniona i nieoryginalna. A wg mnie jest oryginalna. Zegarek jest z serii zegarków eksportowych tzw. "foreign" gdzie były stosowane również koperty zachodnie z importu i taka tu najprawdopodobniej jest. Wszystko spasowane idealnie a dekiel z "foreign" upewnia mnie co do oryginalności zestawu. Tarcza jaka jest każdy widzi, piękna i rzadka :)

DSC03502.JPG

DSC03508 - Kopia.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kchrapek napisał:

Zmienia ten zegarek właścicieli, oj zmienia :) Wzbudzał kontrowersje kiedyż dawno temu jak sprzedawał go Paweł było wiele opinii że koperta jest zamieniona i nieoryginalna. A wg mnie jest oryginalna. Zegarek jest z serii zegarków eksportowych tzw. "foreign" gdzie były stosowane również koperty zachodnie z importu i taka tu najprawdopodobniej jest. Wszystko spasowane idealnie a dekiel z "foreign" upewnia mnie co do oryginalności zestawu. Tarcza jaka jest każdy widzi, piękna i rzadka :)

DSC03502.JPG

DSC03508 - Kopia.JPG

To teraz szykuje mu się mała stabilizacja, jak mniemam

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kchrapek napisał:

[...] Tarcza jaka jest każdy widzi, piękna i rzadka :)

 

 

 

Wow! Coś pięknego 🤩


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.